Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Petek

Użytkownik
 • Zawartość

  521
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czy beta - blokery pogarszają już i tak ciężką depresje i odrelnienie ? Biorę Concor Cor -Bisoprolol.
 2. Z książki lekarskiej która mają lekarze. Dała mi 40 letnia i stara panna ,stażyska która nie miała prawa mi wypisac leków.Miałem 17 lat. Skrzywdziła mnie lekami. Teraz jestem na rencie.
 3. Nie żadna Lyrica. Teraz jest zamiast Lyricy . Pregabalina Pfizer sam biorę na leki info sobie zobacz.
 4. Setra by była fajna dla mnie gdyby działała na lęk i niebyła lękotwórcza.. Pamiętam jak nic niewiedziałem o lekach nie czytałem ulotek i dostałem odrazu 100 mg na początek . Byłem wystrzelony a ludzi z domu wyciągałem. A Libido bardzo wysokie. Działanie Lek przeciwdepresyjny - silny, selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny w komórkach nerwowych. W niewielkim stopniu wpływa na wychwyt zwrotny noradrenaliny i dopaminy. W dawkach leczniczych blokuje wychwyt serotoniny w płytkach krwi. W badaniach na zwierzętach wykazano, że lek nie wywiera działania pobudzającego, uspokajającego, cholinolitycznego ani kardiotoksycznego. Sertralina nie wywołuje sedacji, nie wpływa na sprawność psychomotoryczną oraz nie wywiera wpływu na przekaźnictwo katecholaminergiczne. Nie wykazuje powinowactwa do receptorów muskarynowych, serotoninowych, dopaminergicznych, adrenergicznych, histaminergicznych, GABA lub beznodiazepinowych. Po podaniu doustnym w dawkach 50-200 mg przez 14 dni, maksymalne stężenie we krwi osiągane było po 4,5-8,5 h. Około 98% leku wiąże się z białkami osocza. Średni okres półtrwania wynosi 22-36 h. Sertralina jest intensywnie metabolizowana w wątrobie. Główny metabolit - N-demetylosertralina jest ok. 20 razy mniej aktywny (in vitro) niż substancja macierzysta. T0,5 metabolitu wynosi 62-104 h. Metabolity sertraliny i N-demetylosertraliny wydalane są w równych częściach z moczem i z kałem
 5. Pobudzenie polega na tym że rozrywa Cię energie, nie możesz usiedzieć w miejscu takie lekowe ADHD
 6. Wie ktoś jakie ten lek ma porównanie z paro ? Oprócz tego że paro jest silniejsze?
 7. Jak działa na was Sertralina ? Rzeczywiście bardzo pobudzająco jak się rozkręci?
 8. Czy tycie na Fevarinie występuje ? Paro dobrze działa ale jest tycie. Chęć jedzenie i słodkiego
 9. Ja po 2 dniach. Ale to pewnie przez to że jestem bardzo wrażliwy na leki . Wracam dziś do sertraliny bo po paro ogromny apetyt i tycie. Zobaczymy jak to będzie.
×