Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Petek

Użytkownik
 • Zawartość

  819
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Świetny lek. Biorę 375 mg . Mam zab organiczne depresyjno - lękowe.. pomaga na 30-40 % . Wybrałem wszystkie ssri i duloksetyne klapa . Niestety mam stwardnienie rozsiane ..lek by się włączył całkowicie ale niestety zmiany demielizacyjne. Psychiatra mi powiedziała że zapewne są zepsute neurotransmitery dlatego tak jest.. Co do czytania ulotek eaczej nie powinni czytać hIpochondrycy
 2. Ja mam to samo i chciałbym , żeby poprzednie logo Pfizer wróciło. Mam OCD
 3. Co Wy piszecie że paro spory kaliber i lęko twórczy ? Mając silną nerwice , lęki paniczne, fobie jak najbardziej się podaje paroksetynę nawet te 10 mg . Nie ma żadnego lepszego leku na silne zab lękowe. Setralina tak naprawdę jest średnia to samo na daję się na lęki słabe i średnie. I setralina jest druga zaraz po fluoksetyna lękotwórczym SSRI .
 4. Oj nie powiedział bym że zejście jest słabsze od benzo. Bo jest takie same. Po drugie zalezy od osobowości jednemu uda się rzucić drugiemu nie.
 5. O jakim Wy uzależnieniu piszecie psychicznym czy fizycznym ? Biorę 4 mg który ratuje mi życie bo mam Visual Snow. Od 2 lat ta sama dawka nie czuje zwiększania dawki. Jeśli ma się pewną osobowość to od leków psychicznie się można uzależnić np taka pregabalina albo na spanie chlor , paroksetyna którą ludzie biorą po 30 lat czy Wenlafaksyna ludzie którzy liczą globulki. To wszystko jest proszę państwa uzależnienie psychiczne.
 6. @exodus! Świetnie to określiłeś. Niestety dla mnie nie ma alternatywy bo mam organiczne zab.depresyjno- lękowe.
 7. Jednak to nie ma sensu przeszedłem tylko na wenle
 8. Tylko że fluo mniej spłyca emocje . Setra bardziej
 9. Ja przyjmuje 150 mg od 10 lat . Raz chciałem odstawić pomału i wystapiły te objawy odstawienne co teraz wypisane w ulotce. Nigdy nie przestanę brać chlora . Biorę 10 x 15 mg .
 10. O wiele lepiej jest. Bo przez paroksetynę miałem zmułę i brak koncentracji i słabo na depreche działa oraz zlikwidowsła wzmożone napięcie mięśni spowodowane wenlafaksyną. Za to wenlafaksyna poprawiła koncentrację i deprechę. Ale dziś sennie.
 11. Co ciekawe zauktalizowali ulotkę chlora . I teraz są co się może stać przy odstawianiu i to nie lekkie objawy odstawienie.
 12. Za to ja połaczyłem paro z wenlą . Lekarz oczywiście wie . Ja mam dośc trudny przypadek przez uszkodzenia demielizacyjne w mózgu. Usadowione są też w płatach czołowych.
 13. Nie pomaga . Za to może Cię pobudzić i uszkodzic wątrobę @MarekWawka01
 14. @Don Corleone Biorę 5 lat. Każda osobowosć jest inna ja niemogłem : lęki, poty,gorsza,depresja i jednak mnie ciagneło żeby brać . To poprostu odstawiennie jak innych leków niektóre ciężkie czy lekkie . Niektóre osobowosci dadzą radę a niektóre nie . I to nie mniejsze odstawienie niż benzo. Psychiatrzy tego nie mówia ale ten lek uzależnia dobrze psychiatrycznie a nie których fizycznie że biorą dawki 1200-2400 mg. Za oceanem pregabalina nie ma wskazania do leczenie lęku uogólnionego.
 15. Ja biorę 400 mg lamotryginy 4 x 100 mg . Nie mam żadnych skutków ubocznych.
×