Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Petek

Użytkownik
 • Zawartość

  610
 • Rejestracja

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Petek

  OT

  Ja jestem.bardzo odluzowany powiem Ci. Bo za bardzo pewny jesteś dt.sprawy leków . Ja widzę że nerwowy jesteś po wenlafaksynie. To bylo żeby Cię oswiecić a nie żaden bulwers. Zdecyduj się pisałeś od 17 r.ż i masz 23 lata.
 2. Petek

  OT

  @picziklaki Przestań brać chloroprotriksen to się będziesz zgadzać. Była taka strona " opsychiatri .pl tam multum ludzi pisalo swoje historie. Jesteś tech . farmaceutycznym a nie psychiatrą wiedz że dużo można zdziałać psychoterapią bardzo dużo . Bierzesz leki od 17 r .ż a masz 23 lata Zrozumiesz jak będziesz mieć 31 lat. Wenlafaksyna i duloksetyna jest we Francji zakazana i ma czarną skrzynkę. Uznawana jest za narkotyk . Nawet na Symfaxinie pisze drug.
 3. Przecież branie kilku leków naraz to już lekomania ja mam osobowość i zaburzenia skłonne do uzależnienia. Ogólnie leki SNRI działają prozapalnie.
 4. @warning Masz jakieś pomysł ? Chyba odstawienie pregabaliny . Bo to już przekracza granice . Ważę 145 kg.
 5. @picziklaki Powiedz mi co z moje mixu może powodować wzrost wagi ? I jeszcze jedno chciałbym przejść na sertraline ale się cykam bo metabolizuje się do norsertraliny . Szczególnie wzrost lęków napadowy i lęk uogólniony. Tylko ma profil aktywizujący niewiem czy to dobre dla mnie poniewaz ledwo chodzę i do pracy nie chodzę. No i jestem na rencie.
 6. @reebok91 Z tymi 3 antydepami to było brane przez tydzień. Kurkumine bierzesz z piperyną ?
 7. @picziklaki Po baclofenie dostałem najpierw mani wzrost nastroju , niespałem cała noc a na drugi dzień spadek i cięzka depresja i mysli samobójcze . Byłem cały czas pobudzony. W ogóle jestem cały czas pobudzony i niespokojny. Zapomniałem powiedzieć że mam stwardnienie rozsiane. I mam pytanie do Ciebie: Czy można brac kurkume + pieprz z paroksetyną? Bo niektórzy pisza że może spowodować zespół serotoninowy ? Brałem nawet trzy antydepy i nic się niestało. Czy jest się czego obawiać ?
 8. @picziklaki Brałem.60 mg niestety tu nore już było czuć. 40 mg brałem 10 miesięcy i żadnej sennosci to samo na 60 mg . 20 mg biorę pół miesiąca. Mój koktajl leków biorę na depresje , lęk uogólniony , lęk z napadami paniki , OCD i fobię społeczna . No i podejrzenie choroby dwubiegunowej .
 9. @picziklaki Właśnie u mnie po Paro nie ma żadnej senności. Budzę się super wstaje . Nie ma leżenia w łóżku. To fakt z tą dopaminą. Biorę 20 mg Paro. Zastanawiam się na zmniejszenia paro do 10 mg niby to dawka nie lecznicza ale z drugiej strony paro to najsilniejszy SSRI.
 10. Mam do Ciebie pytanie. Jak to jest z paroksetyną ponoć w dużych dawkach działa na noradrenaline. A na dawkę 30 - 40 mg też coś noadrenalina działa?
 11. Moja waga zbliża się do 150 kg . Naprawdę nie wiem jak odstawić pregabaline i paroksetyne. Ogólnie to zamiast paroksetyny chciałbym brać sertraline ale setra jest metabolizowana do norsertraliny. Szczerze to jest dobrze na tych lekach co mam w podpisie a głód i apetyt okropny.
 12. Przestaję brać pregabalinę. Raz mi się udało prawie zejść i waga zaczeła spadać . Niewiem czy mi się uda.
×