Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Petek

Użytkownik
 • Zawartość

  488
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jaskrę można dostać w każdym wieku. Ta choroba rozwija się ukrycie. Mój kolega dostał astygmatyzmu po Topirmacie to bardzo silny lek nawet mój neurolog o tym wspominał Jeśli chcesz odpowiedzi znajdź te grupy o których wspomniałem np Neurotoxicity. Więcej o SSRI i wzrok https://rxisk.org/keeping-an-eye-on-the-ball-visual-problems-on-ssris/
 2. Ewidetnie się mylisz jakbys wiedział o ciemnej stronie psychiatri są specjalne grupy na facebooku. Nie. Są badane przez pewien czas. Wiem to od osoby która pracuje w koncernie farmacetycznym . Widzę że bierzesz Topiramat tzw brudny narkotyk. Nie zdziw się jak będziesz miał problemy z widzeniem. I jeszcze jedno SSRI powoduje warunek zwanym HPPD to się stanie jeśli jesteś predysponowany https://www.google.com/amp/s/www.vice.com/amp/pl/article/jmwmq4/snieg-optyczny-widzenie-jak-na-grzybach
 3. Jak najbardziej może być od paroksetyny . Każdy jest inny. Leki sa badane przez pewien czas a nie latami . Nikt nie wie co może długie spożywanie leków psychotropowych z czasem może spowodować . Wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi. Ja mam stłuszczenie wątroby od 18 roku życia. A mam 30 lat teraz.
 4. Poprostu wszystko co działa na GABA nie działa ....prebagabalina też..Coś się uszkodziło w chemii mózgu. Benzo rzadko . Klonazepam jest przeciw padaczkowy działa na niektóre symptomy Visual Snow Syndrom. Tak spróbuję setraliny ludziom na grupie GAD bardzo pomaga. Paroksetyna robi bardzo ciężką anhedonie która juz mam od 2013 odkąd pojawił się VSS jest nie dosniesienia. Ogólnie mówiąc nie czuje emocji i uczuć.
 5. Brałem klomi nie działa tylko strasznie przytyłem . Wszystkie leki brałem nic nie rusza lęków i depresji. Przez uszkodzenia.
 6. O co pytasz z tą samodiagnozą? Oczywiście że lekarz 2 lekarzy współpracuje psychiatra z neurologiem. Nawet chlorpromazyna mnie rusza.
 7. Czy Paro działało na was dobrze antydepresyjnie? Mam straszny lęk uogólniony i ciężką depresje . I myślę czy by nie była lepsza sertralina .
 8. Niestety Visual Snow Syndrom jest tak samo zły. Wszystko przez SM . Objawy Visual Snow Syndrom http://visualsnowsyndrome.com/symptoms/ Naprawdę mam bardzo silny lęk depresje i resztę. Jestem po 2 próbach samobójczych.Benzo nie działają . Psychiatra juz niewiem co robić dała mi wolną ręke na paroksetynę,sertralinę lub wenlafaksynę. U neurologa będe dopiero 12 wrześnie bo jeżdże do wawy. Wenla myślę że jest bardzo pobudzająca.
 9. Zespół piramidowy, Visual Snow Syndrom , uszkodzenie płatów czołowych i SM
 10. A jak wygląda działanie na spanie i lęk między chlorprotriksenem a tisercinem?
 11. Mam pytanie co jest lepsze na lsilny lęk klonazepam czy lorazepam ? Oczywiście mi chodzi o branie doraźne.
 12. A jak wygląda działanie na spanie i lęk między chlorprotriksenem a tisercinem?
 13. Powiedżcie mi jak jest z tą Sertraliną ? Czy bardzo daje skutki uboczne psychiczne ? Biorę teraz paroksetyne 10 mg, lamotrygine 25 mg, pregabaline 2x75 mg i chlororotriksen 100 mg . Miałem wcześniej anhedonie a teraz się powiększyła. Mam chorobę organiczną. Oprócz tego cierpie na silną depresję, silny lęk uogólniony , silny OCD , silny C-PTSD , Dysocjację. Czy zamiana paroksetyna na setraline była by dobra?
 14. Mam pytanie czy prebagalina różni się czymś od gabapentyny?
×