Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

xanonymous

Użytkownik
 • Zawartość

  895
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. xanonymous

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  znalazłem ksiazke o depresji , zapewne można się troche dowiedzieć z niej https://www.lundbeck.com/upload/pl/files/pdf/Publications/CIP/depresja.pdf Lundbeck to producent psychotropów np. takich jak Fluanxol
 2. xanonymous

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  sertralina sama w sobie może osłabiać apetyt czy powodować chudnięcie - przyspieszać pasaż jelitowy (przechodzenie pokarmu przez przewód pokarmowy) chudnie się chyba od antagonizmu receptora sigma 1, SSRI Fevarin działa jako agonista sigma 1 i z czasem powoduje przybieranie na wadze i może z czasem działać zbyt usypiająco.
 3. xanonymous

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Tritico może też działać otępiająco. Ja jak brałem przed snem to czułem to otępiające działanie aż do 17. Piłem kawę a ona przestawała działać po godzinie, więc kolejna kawa i tak 3 razy dziennie..... Tritico zwiększa libido/ochotę na... więc uważaj żebyś nie stała się nimfomanką:D Ja miałem po nim zatkany nos. Odpowiada za to blokada któregoś z receptorów adrenergicznych alfa , chyba alfa 1 albo 2, nie pamiętam już. https://en.wikipedia.org/wiki/Trazodone https://pl.wikipedia.org/wiki/Trazodon Ja nie brałem nigdy anafranilu w monoterapi. Ale działanie przeciwlekowe u mnie pojawiło się po 2 tygodniach biorąc 10-20mg. Udało mi się odstawićmałą dawkę alprazolamu wtedy. Tylko ja go brałem z amisulprydem (solian) od tego solianu to ja śpie w dzień z godzine... Nie wiem co ci doradzuć bo to wymaga dłuższego zastanowienia i przeanalizowania sytuacji. To ja myślałem że anafranil to Twój pierwszy lek a u ciebie sytuacja jest bardziej złożona hmmm... 1. Jak długo bierzesz tritico? 2. Jakie opioidy brałaś? tramal? co ciekawe tramal jest prawie identycznym lekiem jak wenlafaksyna tylko nieco mocniej dziala na receptory opioidowe niz wenlafaksyna. Czy leczyli uzależnienie od opioidów? Naltrexonem? Może LDN by ci pomogło? czyli terapia małymi dawkami naltrexonu, ludzie to biorą na przewlekłe bóle i pomaga rewelacyjnie. Sen z czasem się poprawia. 3. Jak te bóle psychosomatyczne wyglądają? Może po prostu te bóle są spowodowane uzależnieniem od opioidów które miałaś? 4. Często się przeziebiasz? / łapiesz jakieś infekcje? To u mnie było podobnie, dużo stresu, traumatyczne przezycia ...
 4. xanonymous

  SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

  "Według lekarzy był pod wpływem marihuany" to nie to samo co "sekcja zwłok wykazała zawartość kanabinoidów we krwi". Mięć to mogą być domysły że sobie zajarał i mu się pogorszyło. Wiele takich histori oglądałem w filmach na temat tych leków że ktoś nie brał żadnych narkotyków i zrobił to samo.
 5. xanonymous

  SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

  dzieciak się zabił bo mu przepisali tabletki i myśleli że po sprawie.... nikt go nie otoczył profesjonalną pomocą, nie dał mu nadzieji, nie ostrzegł dzieciaka czy matki o możliwości pojawienia się myśli S czy prób samobójczych. Chłopak mógł żyć ale.... Matka myślała że dziecko zażywa PASTYLI czyli tiktaki chyba:D Mało miejsca w programie poświęcono wpływie leków na takie zachowania, w ogóle zignorowano wpływ leku na to co się stało.
 6. xanonymous

  SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

  Tak naprawdę jesteście królikami doświadczalnymi zażywając te leki Te wszystkie pytania które tu są zadawane na forum - to lekarz powinien wam udzielać odpowiedzi na nie w sposób wyczerpujący bo bierze za to pieniądze z NFZu. Kasę chcą zarabiać grubą a robić im się chce jak najmniej (może nie wszyscy ale....) Wytłumaczyć wszystko, powiedzieć pacjentowi aby wiedział czego ma się spodziewać po leku, jakie skutki uboczne (chociaż te są w ulotce...). Mnie kiedyś lekarka odpowiedziała że setralina nie uzaleznia jak sięzapytałem a skoro nie uzaleznia to się zgodziłem ja brać , brałem 2 tygodnie , odstawiłem ze względu na skutki uboczne i dostałem skuków odstawiennych, trzęsawka, jakies zamglenia świadomości czy jak to nazwać po 2 dniach przeszły ale po jakimś tygodniu może 2 mysli samobójcze się pojawiły o czym Krwiszon mnie nie poinformował. Przecieżgdyby był nastolatkiem to mógłbym targnąć się na własne życie ale że byłem już starszy i silniejszy to tego nie zrobiłem tylko poleciałem do innego psychiatry żeby mi coś poradził. Mysli samobójczych nigdy nie mniałem pojawiły się jako skutek zazywania sertraliny i jej odstawienia po 2 tygodniach. NIkt mi nie mówił że lek odstawia się stopniowo.
 7. xanonymous

  SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

  1. Jakie macie wyniki prób wątrobowych na sertralinie? Czy przekroczone normy ALAT i ASPAT (aminotransferaza alaninowa i asparaginowa) normują się z czasem czy przez cały czas terapi pozostają podwyższone? A może tylko niektórzy regaują na sertraline w ten sposób że wzrastają im próby wątrobowe? Czy cały czas podwyższone próby wątrobowe mogą skutkować uszkodzeniem wątroby czy to te enzymy są podwyśzone ale tak naprawde nic złego się nie dzieje i nie ma się czym martwić? 2 Do kama81. Sertraline brałaś zawsze jako jedyny lek czy brałaś dodatkowe leki? Jak wygląało odstawieni? objawy odstawienne jakieś? jak długo brałaś lek za każdym razem? około 6 mięsięcy? dłużej krócej? po jakim czasie nastepował nawrót choroby? Bokser Mike Tyson swego czasu brał Zoloft czyli sertraline. Ponoć tylko przed walką odstawiał - a to dziwne dlaczego odstawiał przed walką czyżby przepisy nie pozwalały boksować na lekach? Diablo Włodarczyk polski bokser czy tam jak oni wola na siebie mówic pięściarz (bo bokser to piesek:) też brał leki przeciwdepresyjne ale nie udało mi się znalesść informacji jakiej. Miał też próbę samobójcza , żazył prawie całe opakowanie tabletek i wylądował w szpitalu. Najpierw się nałykał a potem zadzwonił do kolegi i powiedział co zrobił że chciał się zabić .... Zastanawiałem się czy to mu sięzrobiło samo z siebie czy początkowe dawki leku pogłebiłu mu stan do tego stopnia że postanowił sięzabić:D Wiele osób na całym świecie miało próby samobójcze po rozpoczęciu terapi leku , niektórym się udało..... Edyta Bartosiewicz (gitarzystka i piosenkarka) choruje od lat na depresje , chyba leki nie zabardzo jej pomagały Polska biegaczka Justyna Kowalczyk narciarka też miała depresje ale żadnych leków nie brała długo, góra 2 tygodnie może 4ry i odstawiała, poprostu nie dawała na nich rady trzęsawki, stany omdlenia itp dziwne historie jak to powiedziała.
 8. xanonymous

  Śmierć - czy jest coś dalej?

  A kto to jest ta Atena i Borggia? Tzn. jak poderwiesz? i skąd wiesz że są wolne i nie maja nikogo, np. męża czy chłopaka?
 9. xanonymous

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Z jakiego powodu zachorowałaś?
 10. xanonymous

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Dawka 10mg klomipraminy wykazuje istotne działanie farmakologiczne. Ja jestem wrażliwy na leki i 10mg czułem jak działa. Lek osiąga stały poziom we krwi po 10 dniach zażywania. Palenie papierosów obniża poziom leku we krwi chyba nawet i o połowę. Trzeba często myć zęby żeby Wam się nie popsuły od suchości w ustach, chociaż przy 10mg może się ona nie pojawi. Jak znasz angielski to możesz poczytać o tej substancji chemicznej np. tu https://en.wikipedia.org/wiki/Clomipramine 🙂 Przy większych dawkach sa problemy ze zrobieniem kupy bo ta substancja chemiczna powoduje zaparcia.
 11. xanonymous

  Oczyszczanie Wątroby

  Ten koleś z kanału YT o nazwie PodMikroskopem, z tego co sam mówił pracuje na oddziale onkologi jako laborant czy coś takiego. Nie jest lekarzem ale pracuje w kazdym razie w szpitalu jako patomorfolog czy ktos podobny. Napewno jest po jakiś studiach, po jakiejś biochemi czy czymś podobnym - nie pamiętam już. Choruje on na chorobę Lesniewskiego-Crohna czyli zapalna choroba jelit. Trza do niego napisać żeby zrobił materiał o naltrexonie:) LDN ponoć pomaga w zapalnych chorobach jelit też
 12. xanonymous

  Świerzbiec właściwy (Mucuna pruriens)

  Łączyłeś z neuroleptykiem? Bo jesli tak to nic dziwnego że nie działa bo neuroleptyk kasuje działanie dopaminy.
 13. xanonymous

  Śmierć - czy jest coś dalej?

  Jak można przebywać w rzeczywistości duchowej - w niebie - wraz ze swoim materialnym ciałem? W każdym razie Ciało Pana Jezusa miało zniknąć/teleportować się do nieba i została po nim tylko całun w który zostało owinięte zmarłe ciało. Są takie plotki że jego ciało po śmierci zostało wykradzione przez jego uczniów, słyszałem także plotki że zdjęli go z krzyża jeszcze żywego i dożył później starości i miał gromadkę dzieci - ale ponoć jego bok został przebity włócznią żołnierza w czasie gdy wisiał na krzyżu. Teraz już się naocznych świadków nie znajdzie żeby mogli złożyć zeznanie w prokuraturze i opowiedzieć jak naprawdę było:) W religi muzułmanów cały ten ich prorok Mohamet wstapił do nieba nie tylko ze swoim ziemskim ciałem ale nawet ze swoim koniem 🙂
 14. xanonymous

  Śmierć - czy jest coś dalej?

  Nie jestem zbytnio obcykany w wiedzy której naucza kościół katolicki (czego nauczają inne kościoły to już w ogóle). Ale chyba naucza że Pan Jezus wstąpił do nieba nie tylko z duszą ale i ze swoim ciałem, tak samo wstąpiła do nieba Maria dziewica. Jak można przebywać w rzeczywistości duchowej wraz ze swoim materialnym ciałem? Są niby jakieś tam różne ciała, fizyczne, astralne itd. ale to też nie jestem w tym obcykany.
 15. xanonymous

  Śmierć - czy jest coś dalej?

  A czym będziesz ruchał jak Twój fiutek rozpadnie się w proch ? ("z prochu powstałeś i w proch się obrócisz")
×