[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Szczecin

przez M.KOWALCZE1980@WP.PL 02 sty 2010, 22:25
i to jest wlaśnie ten problem. Często nie wiedząc do kogo pójść trafiamy na różne osoby...Myślę, że to czy zostaniesz u kogoś w terapii będzie zależało od tego czy trafisz na dobrego specjalistę i czy jesteś gotowa żeby chodzić na terapię. Ja na początku myślałam, że to że często zmieniam terapeutów wynikało z tego, że to konowały:) dzisiaj wiem, że mam też duże problemy z więzią...ale wiem to tylko dlatego że udało mi się zostać w terapii dłużej niż 3 miesiące:)
Bardzo Ci współczuję jednak trudnego początku i życzę powodzenia!

przez magdalenabmw 02 sty 2010, 22:40
Agnieszko- ja od doktora Kamińskiego mam takie same wspomnienia, identyko. Ale cóż.. psychoanalityk czy jak to sie nazywa.. Oni ponoć tylko milczą, a jak mówią to po to aby nas wkurzyć.

A korzystał ktoś z Was z usług psychiatry itd z Przychodni Zdrowia Psychicznego na ul.Dubois? Bo sie wybieram.
magdalenabmw

przez agnieszka_2008 03 sty 2010, 23:20
Dla mnie to nie początek, ale koniec wszelkich wizyt u psychoterapeutów. Już od dawna nie wierzę w psychoterapię.
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 04 sty 2010, 00:15
Moje podejście jest również dość sceptyczne. W przypadku konsultacji prywatnych w grę wchodzi ryzyko utopienia całkiem sporych pieniędzy bez jakiejkolwiek gwarancji powodzenia. Terapeuci natomiast przyjmujący w placówkach państwowych najprawdopodobniej nie potraktują nas z należytą uwagą. Jakiś jednak pomysł odnośnie dalszego postępowania ze swoim problemem wypadałoby mieć...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez agnieszka_2008 04 sty 2010, 20:32
Mam plan pomocy sobie, który realizuję i dzięki czemu czuję się powoli coraz lepiej, ale on po prostu nie uwzględnia psychoterapeutów, leków również.
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

przez agnieszka.m 06 sty 2010, 13:48
mam pytanie odnośnie lekarzy psychiatrów z Medicusa w Szczecinie - czy ktoś leczył się może u dr Beaty Nicewicz lub dr Wiesławy Sieniarskiej? Polecacie którąś z nich?
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez magdalenabmw 06 sty 2010, 15:06
W Medicusie zerżną z Ciebie kasę a nie pomogą. Nie wiem dokładnie jak jest z psychiatrami itd ale na pewno nie polecam pewnej pani ginekolog (nazwiska nie podam na forum choć powinnam, taka blondi :evil: ). Jak miałam 17lat powiedziała mi ....że mam guza!!!! Bez usg, ot tak sobie!!!! Miesiąc ryczałam w domu, Boże co ja przeżyłam czekając na badania i wyniki! Zmieniłam lekarza i co sie okazało? Ze jak jest płód to dziewczynkom w pochwie sie taki nabłonek rozchodzi (z gulki robi sie płaska powierzchnia) a mi sie nie rozszedł. Ta baba nie ma podstawowej wiedzy z anatomii :evil: :evil: :evil: Skóra która jest na swoim miejscu a ona mi mówi ze mam guza!!! :evil: :evil: :evil:

Sorry że nie na temat ale może kogoś uchronię przed tym potworem.
magdalenabmw

przez tomek3 18 sty 2010, 14:46
Witam.

Naprawdę wielu lekarzy polecacie, chwalicie... czy wśród nich są tacy którzy są w stanie pomóc, zaradzić w przypadku rozpadającego się związku? Chcąc wykorzystać Waszą wiedzę drodzy forumowicze, proszę o wskazówki w tym kierunku..

Z góry dziękuję..

przez tobago 19 sty 2010, 11:38
A powiedzcie mi, ten ośrodek na zdrojach przyjmuje na umowę z NFZ?

Wystarczy zadzwonić, umówić się i już ? Czy tam tylko odbywają się terapie grupowe czy indywidualne też?

Płatna terapia nie wchodzi w grę, moja nerwica by się pogłębiła na samą myśl że musze tyle kasy wyłożyć 8)

przez agnieszka.m 19 sty 2010, 11:56
o jaki ośrodek Ci chodzi? o szpital na Mącznej? tam nie ma oddziału dziennego, przychodnia na NFZ i psychoteriapie prowadzone są na ul. Żołnierskiej, wszystko za darmo - jedziesz rano i rejestrujesz się do konkretnego lekarza i tego samego dnia masz wizytę, nie można rejestrowac się telefonicznie.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez M.KOWALCZE1980@WP.PL 21 sty 2010, 13:43
Tomku niestety jeśli chodzi o związki to nie jest takie proste, bo nie wszystko zależy tylko od Ciebie. Nie wiem dlaczego Twój związek się rozpada, ale doświadczenia wiem, ze czasami jak bardzo by się człowiek nie starał i do jak świetnego specjalisty chodził to i tak czasami może nie pomóc... Chyba, że uważasz że Twoje problemy w związku są tylko przez Ciebie...
Powodzenia!

przez onaija 21 sty 2010, 14:18
tomek3 napisał(a):Witam.

Naprawdę wielu lekarzy polecacie, chwalicie... czy wśród nich są tacy którzy są w stanie pomóc, zaradzić w przypadku rozpadającego się związku? Chcąc wykorzystać Waszą wiedzę drodzy forumowicze, proszę o wskazówki w tym kierunku..

Z góry dziękuję..

Tomku, jeśli można to polecam dra Ryszarda Kamińskiego ze Szczecina .Dzięki niemu mój związek wciąż żyje. Miałam po prostu taką nerwicę,że rozniosłabym wszystkie możliwe związki a mój mąż niestety jest jedynie człowiekiem z ograniczoną wytrzymałością jak każdy z nas. jeździłam dawno przez półtora roku na terapię.Nie było łatwo, bo doktor nie należy do tych "milusińskich" tylko do konkretnych lekarzy. Z nerwicą pewnie już umrę ,ale teraz to ja ją prowadzę na smyczy a nie ona mnie.gdybyś potrzebował kontakt nie pamiętam dokładnie strony,ale wrzuć w google psychoterapia archeps szczecin i powinno się wyświetlic.kolega , który teraz jeździ do dra Kamińskiego mówił ,że podobno otworzył jakiś instytut psychoterapii w szczecinie , gdzie przyjmuja tez psychiatrzy.
Pozdrawiam Cię Tomku,jesli czujesz ,że jest o co walczyć-ratuj ten swój związek!
ja swój uratowałam
"pomiędzy śmiercią a wegetacją jest człowiek , który za wszelką cenę chce żyć..."

przez pedorona 22 sty 2010, 01:20
czesc
a znacie przemyslawa jarosinskiego? mi tez wali sie zwiazek, do tego mam malenkie dziecko potrzebuje jakiegos dobrego lekarza i dobrej diagnozy na poczatek
sama nie wiem do kogo sie udac, czy psychoterapeuty czy psychiatry
habet et musca splenem

przez tobago 26 sty 2010, 14:17
a ktoś się może wypowiedzieć nt. poradni na ul. Piotra Skargi ?

Sortuj wg