Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

suave

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wyleczyć? Nie wiem.. Czasem myślę, że tak, a potem napada mnie lęk i myślenie znika. Byłam w zeszły piątek na wyjeździe służbowym w Warszawie. Koło 22 napad lęku tak silny, jakiego nie miałam od lat. A leczenie pomgło w tym, żeby jednak zapanować nad sobą i nie myśleć- no to teraz to już nic nie warto skoro i tak wróciło. Ale to ja..
 2. teraz jest baardzo sensownie refundowany, gdy zaczynałam go brać kosztował koło 100..
 3. Potrzebuje rozmowy z terapeutą. Jak najszybciej. Nie wiem, czy to próba zwrócenia na siebie uwagi, czy tak ogromna chęć posiadania dziecka, a może właśnie lęk przed nim. W każdym razie terapeuta jak najszybciej.
 4. Witaj jak zawsze wszystko bardzo indywidulanie, tzn - jedni mogą dalej wypić piwo, inni nie (jak ja), ogólnie oczywiście picie niewskazane. Papierosy? Czasem pojawia się niechęć do palenia, ale to chyba rzadkość. Dysfunkcja seksualna - zazwyczaj tak, ale przechodzi po odstawieniu leków.
 5. suave

  Wolontariat ?

  Moja praktyka wolontaryjna obejmuje też pozykiwanie grantów na działania. W tej chwili rusza baaardzo powoli program dofinansowania organizacji pozarządowych i fundacji - można o tym pomyśleć. Do wzięcia jednorazowo ogromne pieniądze, za które można wiele zrobić.
 6. Bzdury, mam kumpli, dobrych przyjaciół i nigdy nie było mowy o czymś więcej. Zgodnie z Twoją teorią top23 wszyscy koledzy ode mnie z pracy którzą są dla mnie mili mają ochotę mnie przelecieć?
 7. suave

  Wolontariat ?

  Przez 3 lata byłam kierownikiem poradni prawnej i psychospołecznej w stowarzyszeniu Stricte - też dokładam swoje doświadczenie:)
 8. suave

  Błazen wita :P

  A ja to po prostu sprawdziłam. W Towarzystwie Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej pana nie ma.. O nikim ze szpitala UJ nie słyszeli. Dalej idąc - w Collegium też nie bardzo słyszeli o tak znakomitej osobie. Albo mam złe źródła informacji albo ktoś sobie dodał kilka przywar.
 9. suave

  Szpital

  scat_man, a konkretnie na którym oddziale pracujesz?
 10. Postaraj się przeczekać, o ile nie masz uniemożliwiających funkcjonowanie skutków ubocznych. U mnie effectin po raz drugi akurat nie był trafiony (skutki uboczne), ale zoloft jest idealny. I też czekam :) więc zapraszam do wspólnego czekania :)
 11. Witaj, trudna sprawa, nie da się ukryć. Może prościej byłoby zacząć od terapii u psychologa, na którą wybierzecie się we dwoje? Czasem działa, ale to tak indywidualne sprawy.. Wiem, że schizofreni nie leczy się psychologicznie (bo pewnie zaraz ktoś mnie będzie chciał uświadamiać), jednak chodzi mi o zmianę nastawienia mamy do tego obszaru nauki.
 12. suave

  Nerwica a prawo jazdy

  Ja miałam farta, prawo jazdy zrobiłam kilkanaście lat temu, zaraz jak osiągnęłam magiczną 17. Ale później gdy dopadła mnie nerwica sama prowadzić też długo nie mogłam.
×