Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Trida

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 1. Wykorzystanie do własnych interesów - tak, można, co sama niejednokrotnie obserwuję na niektórych grupach fb, i się za głowę łapię. Primo - przez moralnosć "wróżących", secundo - przez naiwność zaitneresowanych / Klientów. Widzisz - wróżka a ezoteryk to też inna para kaloszy :) Osobiście nie lubię siebie wróżką nazywać mimo, iż z kartami dużo pracuję. Pojmuję siebie jako ezoteryka, bo to, co napisałaś w drugiej części - pogranicze psychologii, parapsychologii etc - jest mi bliskie. Nie namawiam, ale poelcam kiedyś przejść się do EZOTERYKA, nie do wróżki :) Lub poczytać np o Tarotowym Oortrecie Psychologicznym - bardzo trafnie potrafi opowiedzieć o człowieku.
 2. No własnie nie masz racji. Miałaś kiedykolwiek do czynienia z ezoterykiem czy tylko z wróżkami? Bo to ogromna różnica.
 3. Spodziewałam się takiej odpowiedzi i na prawdę mnie to nie dziwi :) Namawiać ani nawracać nie będę, ale proponowałabym poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Ezoteryka to nie tylko "bieganie z różdżką" ale też poznanie świadomości jak i podświadomości na innym poziomie. Nie musisz w to wierzyć :) ale nie zabraniaj tego innym.
 4. Luna widzisz, a ja cichych nie lubię, wole tradycyjne
 5. Hej, Nieznajomość rodu nie przeszkadza w ustawieniach, to "energia" / pole nas prowadzi. A z przeciwwskazaniami tez się nie spotkałam (oczywiscie kobiety w ciaży nie bardzo mogą i osoby poniżej 18rż).
 6. Hej hej Ja prowadzę Ustawienia i uważam, ze to jedna z ciekawyszych metod pracy z ludźmi W trakcie ustawień mogą wychodzić różne traumy, sekrety, tajemnice. Są to dialogi w rodzinie, związku, biznesie. Czy jest radykalna - uważam, że tak. Bo dopóki się nie wygadasz - nie rozwiazesz problemu. jeśli mogę jeszcze jakoś odpowiedzieć na Twoje pytania - śmiało
 7. Hej, Ja akurat stosuję "metody alternatywne" przy pracy w ludźmi i poleciłabym Tobie pracę z "Ustawieniami Hellingera". Pomyśl o dialogach z rodzicami, z siostrą. O głośnym wypowiedzeniu tego, co nam tutaj napisałeś. Musisz im stanowczo powiedzieć, ze tego i tego potrzebujesz, że chcesz jeść bo jedzenie daje Ci siłę.
 8. A próbowałaś wprowadzić wspólną diete? Wiecej ruchu, spacerów? Moze ten kierunek będzie dla Was ok?
 9. @Realistka czyli teraz już takowych nie miewasz?
 10. No to podbijam temat Już czuję, jaki się hejt na mnie zaraz poleje. No niekoniecznie Widzisz - sama zajmuję się "magią", ezoteryką od wielu lat, jestem też UWAGA - terapeutą tak, można to pogodzić. Mam swoje metody, które łączą ogolnie zdobytą wiedzę, ale uważam, ze jedno niekoniecznie musi drugie wykluczyć. Nie wierzysz w Tarot, nie wierzysz w poprzednie wcielenia - ok. Ale ezoteryka szeroko pojęta to nie tylko karty i rytuały. To medytacje, pole morficzne, epigenetyka. Ja jestem w trakcie totalnej biologii (recall healing), podyplomówki z terapii uzależnień, mam za sobą ustawienia hellingera i wiele innych i wierz mi - daleko mi do sekty czy osoby nawiedzonej. Dodatkowo - w rozumieniu katolików jestem niewierząca a raczej wierzę w wielu bogów, ale nie zamierzam nikogo na siłę nawracać. Każdy ma swoje przekonania i ja to szanuję. W tym wszystkim mam racjonalne podejście do życia i wbrew wszystkiemu - dosć twardo chodze po ziemi. Więc nie, nie kolejna sekta a ktoś, kto miał do czynienia z wieloma systemami magicznymi a jednocześnie nie zafiksował się w "religii" czy rzeczach "nadprzyrodzonych".
 11. Trida

  [SZCZECIN]

  Mizgierta nie polecam ;-)))) Ale to moje zdanie, są osoby, które są zachwycone.
 12. Trida

  [SZCZECIN]

  Krudmil przychodnia Portowa? Chyba kpina... Poszłam na terapię wspóluzależniania, na pierwszą i ostatnią wizytę... Jak powiedziałam Panu, że mam problem, bo min porównuję się do byłej partnerki mojego faceta to pan stwierdził, że skoro jest lepsza to trzeba równać do lepszych O_O i tego typu kwiatki. Wyszłam zalana łzami a Pan stwierdził, że nie mam problemu i moje problemy sobie sama wymyślam, bo inni mają gorzej... Także szukam dalej.
 13. Trida

  Leki a oddawanie krwi

  Dziękuję Wam za odpowiedzi.
 14. Trida

  [SZCZECIN]

  Kalebx3 Gorliwy dzięki. Czytałam Twoje poprzednie wypowiedzi i jestem tego samego zdania. A jesteś w stanie polecić kogoś prywatnie? Myślałam o tej Karolinie Drelich.
 15. Trida

  [SZCZECIN]

  Od 3 lat czekam na terapię w ZIPie i mam dość... Przestałam sobie jakkolwiek radzić a chcę uniknąć powrotu do psychotropów... Czy jesteście w stanie polecić kogoś dobrego do psychoterapii (chodzi głownie o zazdrość, poziom mistrzowski)? Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary.
×