[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez ESTER 03 cze 2009, 18:34
Gwarantuje i tyle Ci musi wystarczyć......ja nie moge się tutaj wypowiadać na temat mojego związku z CP, ja i tak korzystając z anonimowości dużo tutaj pisze.

"nie widze jakichkolwiek powodow dlaczego ta terapia nie mialaby mi pomoc "

W tej placówce nie tylko nie pomagają ,ale mogą nawet zaszkodzić.
Pomyśl jak może pomagać ktoś kto sam ma nierozwiązane własne problemy.
Ostrzegam, to samo tyczy się tamtejszych seksuologów będących jednocześnie psychiatrami.Mam nadzieje , ze nie trafisz akurat na takiego który opowiada , że "problem alkoholowy ma już dawno za sobą".......he,he,he.
ESTER

przez bunny_wrrr 03 cze 2009, 21:48
eh
mnie się wydaje ze nie ma ludzi 'bezproblemowych' znasz takich?
ja wychodze z zalozenia ze psychoterapeuta tez człowiek ma swoje zycie i w ogole to co mnie to obchodzi :mrgreen: profesjonalista umie oddzielic zycie prywatne od pracy - wazne ze mi pomaga bo jest dobry w leczeniu mojego problemu
gorzej gdyby leczyl mnie ktos z fs :x
teraz sobie przypomniałam ze już wczesniej pisalas ze dolna ble ale w sumie tez bez konkretow
takie mowienie ble bo ble wydaje mi się co najmniej podejrzane
a nawet jeśli to jakos nie chce mi się wierzyc ze wszyscy na dolnej to alkoholicy i chuchu wie kto jeszcze
dlugo by tak nie przetrwali a ja spotkalam się jak dotad z raczej pozytywnymi opiniami na ich temat
owszem masz prawo wyrazic swoje zdanie ale proszę nie wmawiaj mi ze terapia tam nic mi nie da bo nie masz zadnych podstaw do tego typu stwierdzen
skoro to wszystko prawda to nie rozumiem czemu piszesz z ukrycia i unikasz szczegolow
zastanawiam się czy aby to oczernianie nie wynika z podobnych plotek jak info o nie pracującym tam dr holasie :roll:
ja jako pacjentka –czyli info z pierszej reki -mam pozytywne doświadczenia na temat akurat tej terapii i tych psychoterapeutow a to tu jest chyba najwazniejsze
i nie omieszkam wypowiedziec się po zakonczniu terapii żeby zweryfikowac dotychczasowe wrazenia ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez ESTER 03 cze 2009, 23:15
Ty jako pacjentka wiesz chyba najmniej moja droga.
Dla Twojej wiadomości -już tylko patrzeć jak ta placówka pójdzie w piż.....ec ,no i dobrze, nie będzie więcej krzywd.

Ja Cię tylko ostrzegam !
Przyszłaś tam z fobią a możesz wyjść ze schizofrenia paranoidalna- i wcale by mnie to nie zdziwiło.....he,he
ESTER

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 03 cze 2009, 23:39
ESTER, pracowałaś tam?
Przyjaciel forum

przez bunny_wrrr 03 cze 2009, 23:45
hyhyhy to teraz mnie rozbawilas
doprawdy nie wiem co by sie musialo takiego stac zebym dostala schiza
ale dzieki :mrgreen:
ja jako pacjentka moge subiektywnie ocenic korzysci plynace z leczenia u konkretnyych psychoterapeutow
ot co
i mam nadzieje ze zdaze dokonczyc terapie zanim sie 'ta placowka' rozpadnie :roll:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez ESTER 04 cze 2009, 00:12
A u jakiego lekarza psychiatry się tam leczysz ?
ESTER

przez namiestnik 11 cze 2009, 16:31
Do IPiN dość trudno się dostać. Trzeba skierowanie od psychiatry i potem konsultacje. Całość leczenia trwa 6 tygodni i co 6 tygodni jest nabór nowych członków (i członkiń).

Czy jest SOS całodobowy to nie wiem. Jest w niektórych innych oddziałach.

przez ESTER 12 cze 2009, 19:36
Polina psychiatra-neurolog przyjmuje napewno w Poradni Zdrowia Psychicznego ul.Mariańska 1
tel.022 6208302
niestety nie pamiętam nazwiska,prawdopodobnie trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego tak jak do zwykłego neurologa.
A byłaś już u neurologa ? dlaczego chcesz żeby to był jednocześnie psychiatra ?
Może najpierw niech Cię zbada sam neurolog a jak ten powie , że nic nie widzi to potem radziłabym udać się do psychiatry.

Jest jeszcze coś takiego w Wawce jak ostry dyżur neurologiczny w szpitalu na ul.Kaspszaka.Z góry schodzi neurolog i bada a jak ma jakieś watpliwości to odrazu kieruje na CT głowy,wyniki sa odrazu po badaniu.No nie wiem jaki jest Twoj stan , ale jesli tak zle to proponowałabym udać sie właśnie tam bo szkoda nerwów a tak zrobia odrazu badania i będzie wiadomo.

[Dodane po edycji:]

Aha jeszcze w IPN jest cos takiego jak pomoc w nagłych wypadkach tzn. taki jakby ostry dyzur ,chyba on jest na oddziałach nerwic z tego co wiem, siedzą tam psychoterapeuci i mozna sobie przyjsc i pogadać jak nagle wysiądzie psychika,prawdopodobnie z biegu ale ostrzegam , ze aż roi się tam od stażystów.
ESTER

przez isj 14 cze 2009, 16:38
Polina, a masz objawy ze strony układu mięśniowego lub inne (parestezje, mrowienia, drżenie rąk, zaburzona artykulacja mowy, mimowolne ruchy gałek, drętwienie bądź osłabienie mięsni)?

Proponuję następujący test: uderz pięścią w gołą stopę w okolicach wyjścia nerwu strzałkowego (wyguglasz sobie), jest to trochę powyżej kostki. Sprawdź reakcję swojej stopy. Po pierwsze, czy w ogóle następuje jakikolwiek ruch i jak gwałtowny, po drugie jeśli tak, to w którą stronę - dośrodkowo czy odśrodkowo.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez isj 14 cze 2009, 17:40
Wiesz co, mnie mółbyś tłuc po goleniach łomem - bez reakcji- obiecuję :lol:
Znam bardziej wysublimowane strategię tak badań, jak i flirtu ;)

Twoje objawy są objawami tężyczkowymi, pasują także do napięciowego bólu głowy oraz urazów kręgosłupa szyjnego. Czy wykonujesz pracę biurową przy komputerze? Czy miałaś MRI kręgosłupa szyjnego?

To doświadczenie jest bardzo proste, uderz się pięścią nieco powyżej kostki i zobacz, co się będzie działo ze stopą. To nie przekracza chyba możliwości dorosłego człowieka.

A pytam, żeby mieć rozeznanie jako niedoszły lekarz, który na neurologii się zna. Troszkę podiagnozuję, ale przez internet na pewno niczego nie postawię, ale na sugestię możesz jak najbardziej liczyć.

Tylko zaburzenia mowy są niepokojące, o ile jednak nie żartujesz (a chyba się droczysz)
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez isj 14 cze 2009, 18:05
Doradzam Ci rezonans kręgosłupa szyjnego oraz próbę tężyczkową. Jeśli stopa wygięła się do środka, to wszystko OK. Nie wiem, jaki zawód wykonujesz - ale jeśli chcesz zarobku, możesz namalować (?malarka, graficzka, aktorka chyba nie z Twoją dykcją :mrgreen:)moją twarz i wyjdze chodliwa karykatura, na pewno zejdzie :lol:

A zaburzenia mowy trzeba wyjaśnić, o ile to nie są problemy z dykcją, Polino.

isj

przez namiestnik 14 cze 2009, 18:26
Zaraz zaraz - każdy by chciał podiagnozować ;)

przez namiestnik 14 cze 2009, 18:36
<lol> :)

przez isj 14 cze 2009, 21:09
Dobrze Polino, w ramach netoterapii otrzymasz kompleksowe diagnozowanie dręczących Cię przypadłości, stos recept, sztolnię leków, a wszystkie diagnozy złożymy do parotomowego segregatora, który wydamy z Twoją podobizną na okładce.

Fotki nie wyślę, bo nie mam chwilowo aparatu, musiałby być MMS. Jednak powiedz szczerze: jaki lekarz wysyła własne fotki swojej pacjentce? :mrgreen:

"Sraty dupaty" to być może koprolalia występująca w zespole Tourett'a. Ponieważ nie znam ani rzeczownika "srat", ani "dupat", mogę jedynie domyślić się jedynie, że chodzi tu o neologizmy o nieznanej mojemu umysłowi etymologii. Wstępna i pierwsza diagnoza z mojej strony brzmi więc "koprolalia werbotwórcza". Poza tym pomiędzy sraty a dupaty winien być, tak mię się zdaje, przecinek. Dbaj chociaż o higienę językową, koleżanko Polino :mrgreen:

A próbę tężyczkową zawsze warto zwrócić. Bo na tężyczkę można chorować kilkanaście lat nie wiedząc o tym. Polecam stronę http://www.emg-neurolog.pl. Autorka prowadziła do niedawna jedyną w Warszawie poradnię tężyczkową przy szpitalu MSWiA na Wołoskiej i swój fach zna. Tężyczka zawsze kończy się nerwicą, depresją lub psychozą wytwórczą.

Jeśli chodzi o kleszcze i guzy, dr Isj zaleca nie bić głową o runo leśne. Wtedy kleszczy oraz guzów nie będzie.

Jednak na diagnozę jest jeszcze, pamiętaj, za wcześnie...

isj

Sortuj wg