Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez niosaca_radosc 07 lis 2012, 13:49
siostrawiatru, a dlaczego zakładasz od razu bezsenną noc?
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 07 lis 2012, 13:51
Mnie troche męczy samotnosc-nie ma przypadkiem jakiegos portalu randkowego dla nerwicowców? xD
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 07 lis 2012, 13:52
nienormalna21, bo nie mogę spać co noc więc dlaczego ta miałaby być inna?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 07 lis 2012, 13:52
ladywind napisał(a):bvb25, i jak działa na Ciebie terapia? widzisz jakies pozytywne efekty?

Generalnie tak, bardzo lubię chodzic na te spotkania, bo czuje ulge psychiczna, ze ,moge kumos wreszcie powyzalac się z własnych problemów, bo ogólnie jestem bardzo zamknieta w sobie osoba tłumiąca emocje. Na terapii poznaje też siebie i swoje problemy których wczesniej nie widziałem. Chodze na indywidualną ktora trwa 50 min ale odczuwam ja jakby trwała 15 min. Narazie jestesmy wciąz na etapie poznawania siebie bo Pani psycholog słuchając historii mojego zycia i to co przezyłem do tej pory to powiedziała mi, że w moje zycie to spokojnie można podzielić 10 innych żyć, a mam dopiero 25 lat...

omeeena wcześniej miesiąc zażywałem tainesal(coaxil) ale nic nie dało, teraz lafactin, ja ogolnie dośc poźno zacząłem zażywac antydepresanta bo po 3-4 miesiącach jakoś

zenon1989 podobnie tylko, że ja bardziej język gryzę w nocy i ruszam szczęką na boki. Gdzies wyczytałem, że są to objawy poddenerwowania
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez niosaca_radosc 07 lis 2012, 13:56
siostrawiatru, a bierzesz jakieś leki na sen?
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 07 lis 2012, 13:59
nienormalna21, nic nie działa już na mnie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 07 lis 2012, 14:02
Dave38, Ehh :evil: Niefajnie widzę, czekam aż napiszesz, bo ja w dzień to z "doskoku" zazwyczaj.

-- 07 lis 2012, 14:04 --

zenon1989 napisał(a):Mnie troche męczy samotnosc-nie ma przypadkiem jakiegos portalu randkowego dla nerwicowców? xD

Jest dział "poznajmy się " na forum.
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Dave38 07 lis 2012, 14:04
ladywind!

Cóż mam powiedzieć ŻYCIE .... , żeby temat poruszyć musialbym otworzyć nowy wątek w formie blogu pt. - moja zona , a wsparcia nie mam . Mama ma 64 lata swoje problemy zdrowotne i udaje jakby nie było tematu a tym bardziej to dla mnie dziwne że z powodu depresji jej mąż a mój ojciec 2 lata temu się powiesił , zresztą nie oszukujmy się kto z nas ma takie prawdziwe wsparcie i zrozumienie ale takie szczere nie z litości, tylko osoba z depresją zrozumie inną osobę z depresją , reszta to powierzchowne , wymuszone , dyplomatyczne wsparcie , każdy ma swoje zycie i problemy i nie chce brać do siebie problemów innych a tym bardziej przełozyc to na konkretne działania , bo to juz wymaga czasu , energii a czasem pieniedzy ....
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 07 lis 2012, 14:05
Zaryzykowałam i wzięłam wczoraj paro na noc. Z przejęcia nie mogłam usnąć. Potem sen do 5 i męczący półsen do 8.
Deko mniejsze uboki, ale telepie mnie równo nadal. Miałam nadzieję, że jeśli prześpię pierwsze 8 godz działania leku, będę w dużo lepszym stanie. A zmiana jest minimalna. I spać mi się chce tak strasznie!
Ale spróbuję kilka razy pobrać na noc, może się poprawi...

-- 07 lis 2012, 14:08 --

Dave38, ja już nawet nie wyżalam się bliskim. Widzę w ich oczach tylko niemoc i bezsilność
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez niosaca_radosc 07 lis 2012, 14:17
omeeena, sama sobie wzięłaś lek na noc?
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez sniezka 07 lis 2012, 14:20
Dave38, tak to prawda.Ja juz tez staram sie nic nie mowic.Co najgorsze,moja dobra kolezanka poprostu odwrocila sie jakby ode mnie.Oczywiscie pracujemy razem.Nie bylo mnie pare dni i znalazla sobie nowa sluchaczke.Do mnie podchodzi juz z dystansem.Tlumaczylam dawniej co mi dolega,ale coz.Przeciez nie bedziemy sie tlumaczyc jeszcze ludziom z choroby.Nie dosc,ze sami cierpimy to mamy sie spowiadac z tego?Zmeczona jestem tymi spojrzeniami.Zawsze bylam zadowolona,wesola,wiec dla nich dziwne jest moje zachowanie.Nie chca tego zrozumiec,albo nie potrafia poprostu.
Natomiast moja Mama ostatnio napisala mi esemesa,ze powinnam sie leczyc na Nienawisc....ogolnie wg Niej jestem zlym czlowiekiem i paskudna corka.

Mój dzisiejszy dzień

przez Dave38 07 lis 2012, 14:21
omeeena

Do tego włącza się bezcelowość wypowiedzianych naszych smutków , poczucie wstydu i odrzucenia , po co ja to gadam jak i tak nic to nie da , może komuś to pomaga i wystarczy , że ktoś jest , jest jakiś sluchacz ale mi nie , widząc oczy rozmówcy odczytuję jedno w jego głowie - chłopie weź się ty w końcu w garść bo juz nie mozna tego sluchać itp....
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 07 lis 2012, 14:21
nienormalna21, zapytałam lekarza najpierw
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 07 lis 2012, 14:24
omeeena napisał(a):ja już nawet nie wyżalam się bliskim. Widzę w ich oczach tylko niemoc i bezsilność

Znam to. Nie wiem, jak mam z nimi rozmawiać... :(
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Sortuj wg