Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez raven 02 wrz 2007, 22:42
Hehe , fajne sny macie:) Mi jak już coś sie śni to są to zwylke jakieś schizowate sny, a jak byłem mały to prawie wszystkie takie miałem:/ ale czasem też coś miłego sie trafi. Kiedyś mi sie śniło że potrafie latać i sobie tak latałem po całym osiedlu we śnie:) A tak wogóle to ostatnio nawet nieźle sie czuje, lubie taką zbliżającą się jesień (sam niewiem czemu, ale to chyba moja ulubiona pora roku:P ), humorek na dodatek poprawiłem sobie kilkoma piwkami, może coś ciekawego mi sie przyśni z alkoholem we krwi:)

przez Dino 02 wrz 2007, 22:55
raven napisał(a):A tak wogóle to ostatnio nawet nieźle sie czuje, lubie taką zbliżającą się jesień (sam niewiem czemu, ale to chyba moja ulubiona pora roku:P )

a ja to uwielbiam zimę,śnieg zawieje i mróz,nawet myślę że jak sie znowu wyleczę to wyemigrować do Norwegii,a takie bardziej teraźniejsze marzenie to jeździć w zimie piaskarką z pługiem :D
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez raven 02 wrz 2007, 23:20
Zimę też lubie, ale tylko jak jest śnieg i mrozik, wtedy jest super klimacik, ciemno i spadający śnieżyk oświetlany przez latarnie na ulicy - super:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 02 wrz 2007, 23:27
raven napisał(a):Zimę też lubie, ale tylko jak jest śnieg i mrozik, wtedy jest super klimacik, ciemno i spadający śnieżyk oświetlany przez latarnie na ulicy - super:)

oooo tuż to :)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez anonim 02 wrz 2007, 23:31
a ja nie lubię, wstaje rano ciemno, śniegu po kolana, albo co najmniej za kostki, a trzeba kilometr na przystanek iść tymi polnymi ścieżkami, których oczywiście nikt nie odśnieży...(czasem sąsiada ruszy sumienie i traktorem przejedzie) Siedzę w szkole cały dzień a kiedy kończę znowu jest ciemno i scenariusz z drogą się powtarza, choć jest już łatwiej, bo po śladach można iść. No i tak mija mi dzień, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że w zimę czuję się jak kret :roll:
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez .Tomek 02 wrz 2007, 23:31
Zimę też lubie, ale tylko jak jest śnieg i mrozik, wtedy jest super klimacik, ciemno i spadający śnieżyk oświetlany przez latarnie na ulicy - super:)

mmm to wspaniałe jest. Ja jeszcze lubię w zimę kiedy jest bardzo ciemno i zimno i latarnie świecą stanąć po środku drogi, zupełnie sam i tak stać i stać i rozmyślać. Wtedy wszystkie wspomnienia napływają do mnie zewsząd. Zazwyczaj są bolesne ale to tak miło coś poczuć, jakieś uczucia, powspominać dobre i złe czasy :) dlatego właśnie kocham zimę.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Amy Lee 03 wrz 2007, 00:04
A ja lubię jesień, bo kojarzy mi się z jakimś nowym początkiem, jak pisał imć Tolkien czas na przygody, a zimę lubię, bo w zimie ubieram się grubiej na zewnątrz, a nie w domu jak teraz, nie ma takich zmian pogody, ciśnienia, temperatury, mniej turystów :)
Amy Lee

przez depresyjny86 03 wrz 2007, 00:12
A ja mam same koszmary ostatnio.
:)

przez Jaśkowa 03 wrz 2007, 00:12
ja powiem tak uwielbiam zimę w górach nie cierpię zimy w Warszawie szarej, brudnej, zachlapanej fuj :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:14 pm ]
człowiek nerwica napisał(a):A ja mam same koszmary ostatnio.

mi się ostatnio nic nie śni porażka na całego bo zazwyczaj przy lekach to ja miałam na maxa odpałowe sny :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 03 wrz 2007, 00:20
Polina napisał(a):Teraz siedzę w domu okna pozamykane, a ja odziana w 2 koszulki, sweter i wełniane skarpety.

Ja mnie więcej też, ale to wina lata :P
:lol:
Amy Lee

przez Jaśkowa 03 wrz 2007, 00:29
no właśnie jutro początek szkoły wszyscy uczniowie śmigać pa lulu ;) trzymamy kciuki za miłe ( oby dobrego początki) :lol:
Mi szkoła zaczyna się w pażdzierniku :mrgreen:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:44 am ]
o ostatnia się żegnałam i pierwsza się witam z kubkiem gorącej kawki , milego dnia kochani :)
Przyjaciel forum

przez Twilight 03 wrz 2007, 09:50
Głupie lęki od samego rana, a poszły, kysz. Chyba już chce z powrotem do Polski. Jak do czwartku nie znajdę stałej pracy, to rezerwuję bilet i pierniczę wszystko - w sumie, już chyba nawet zacząłem markować te szukanie pracy.

Z niewyjaśnionych przyczyn finansowe startowanie od zera napawa mnie dziwnym optymizmem i od razu niemal mi sie gęba szczerzy. To chyba objawy zidiocenia na ''stare lata'' ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Mój dzisiejszy dzień

przez samgro 03 wrz 2007, 10:22
Mój dzisiejszy dzień nie zaczął się ciekawie. Obudziłem sie z dziwnym bólem brzucha i mięsni. Nogi mi latają jak z galarety i nie potrafię znaleźć sobie miejsca. Po głowie chodzi mi tysiąc myśli a serce wali mi jak szalone. A na dodatek jeszcze na 14 mam do pracy. Porażka! Znowu cały dzień zmarnowany.
Chciałbym kiedyś sie obudzić i przestać się jąkać

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 03 wrz 2007, 10:54
samgro napisał(a):Znowu cały dzień zmarnowany.

Nie przesadzaj, na pewno nie bedzie tak źle... W końcu dzień się dopiero zaczął ;)
A ja się stresuje bo dziś pierwsze spotkanie w realu.... No mam nadzieje, że cały plan wypali... Trzymajcie za mnie kciuki...
No tym bardziej, że jade jeszcze na zakupy - ja i sklepy :evil: Będzie się działo....

Sortuj wg