Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez LukLuk 25 sty 2011, 22:35
coma,
Honda :pirate: to będzie prawdziwy killer :smile:

a moim głownym sukcesem do powolnego powrotu do zdrowia jest przede wszystkim praca, praca, praca.

przez lakuda 25 sty 2011, 22:41
jakby ktoś nie wiedział, to cholernie BOLI MNIE ZĄB!! :evil:
lakuda

przez jakubkowa 25 sty 2011, 23:17
Witajcie :)

Jestem tu nowa od niedawna - mogę dołączyć ???
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 25 sty 2011, 23:32
Oczywiście, że możesz. Witamy. :smile:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez Mantis 25 sty 2011, 23:34
Moja synestezja - słyszę muzykę związaną z doznaniami płynącymi z innych zmysłów (w wielkim uproszczeniu) i oraz muzyka wywołuje inne zmysłowe doznania.
Dzisiaj jest jedna z tych chwil w której słucham sobie:
http://www.youtube.com/watch?v=HITvT0hU ... re=related
I bardzo mnie ta zdolność cieszy.

przez lakuda 25 sty 2011, 23:36
Mantis, może Ty jeszcze nie wiesz....
BOLI MNIE ZĄB :evil:

:mrgreen: :mrgreen: ( JUŻ MI LEPIEJ ;) )
lakuda

przez wiecznie młody:) 25 sty 2011, 23:47
lakuda napisał(a):jakby ktoś nie wiedział, to cholernie BOLI MNIE ZĄB!! :evil:

Dzisiaj przeżyłem przygodę życia. U stomatologa. Ostatnio kręci mnie stomatologia - byłem dzisiaj u dentysty, byłem wczoraj i idę też jutro. Wpadłem w to jak śliwka w kompot. Wciąga:)

Zacznę od początku:)
Przyszedłem dzisiaj do gabinetu stomatologicznego. Wszystko na pozór wygląda jak zazwyczaj. Można powiedzieć - dzień jak codzień. Okazało się jednak, że ten dzień odmieni moje życie. Od początku czułem, że coś się wydarzy. Usiadłem na fotelu dentystycznym i przeżyłem pierwszy SZOK. Otóż na ekraniku plazmowym (taki doczepiany do fotela, na wprost pacjenta) zobaczyłem... że lecą "SĄSIEDZI". Ale to jeszcze nic. Młoda dziewczyna zaproponowała mi, abym włożył słuchawki, dzięki którym mógłbym usłyszeć ścieżkę dźwiękową tego niesamowitego czeskiego cyklu animowanego. Wziąłem do ręki słuchawki, po czy odłożyłem z powrotem na miejsce. Nie wiem co kierowało moim postępowaniem - skrępowanie? wstyd? a może racjonalność, która mówiła mi, że słuchawki na moich uszach mogą przeszkadzać lekarzowi w dokonywaniu czynności medycznych w mojej jamie ustnej? Zdębiałem. Doznałem tak głębokiego szoku, że nie wiedziałem jak reagować na późniejsze zdarzenia. W międzyczasie bowiem także wydarzyło się coś niespodziewanego. W gabinecie było włączone radio Złote Przeboje i ta sama młoda dziewczyna (będąc młodą lekarką), zapytała jaką muzykę lubię, że może to radio "przełączyć".

przez Mantis 25 sty 2011, 23:52
lakuda napisał(a):Mantis, może Ty jeszcze nie wiesz....
BOLI MNIE ZĄB :evil:

:mrgreen: :mrgreen: ( JUŻ MI LEPIEJ ;) )

czyi co?

przez coma 25 sty 2011, 23:52
dominika92 napisał(a):comuś, mam nadzieję że do siebie też to stosujesz? :mrgreen:

Dominisiu, Ja ostatnio biegnę sprintem :twisted:

LukLuk, Hondy to fajne autka :D
coma

przez wiecznie młody:) 25 sty 2011, 23:55
Nie byłem w stanie zareagować, odpowiedzieć jej, gdyż wciąż byłem w szoku.
Ale to jeszcze nic.

W trakcie zabiegu, również młody chłopak - stomatolog (tam są sami młodzi) zrobił bardzo dziwną rzecz, której znaczenia nie byłem w stanie zrozumieć. Otóż podgrzewał on upychadło kulkowe* zapalniczką, po czym kierował w stronę leczonego zęba. Efektem był dym wydostający się z mojej jamy ustnej. Z boku wyglądało to tak, jakby moje uzębienie paliło się. Zszokowany nie mogłem nic powiedzieć (to zrozumiałe), ale ani też w jakikolwiek inny sposób zareagować (pod wpływem szoku).

Po zabiegu okazało się, że "Sąsiedzi" są wliczeni w cenę usługi. Zapytałem o to, gdyż płacę za moją nową pasję dosyć drogo. Idę też jutro. Już się niecierpliwię!

* -> google obrazki

przez ehhe 26 sty 2011, 01:10
wiecznie młody:) ja pierdolee no nie rozumiem o co Ci chodzi :shock: Jaki jest morał? Lubisz chodzić do dentysty gdzie jest radio, lecą bajki, to chcesz powiedzieć? Bo ja zdębiałem od czytania tego, albo to jest głupie co napisałeś albo ja już nie myślę :roll:
ehhe

przez wiecznie młody:) 26 sty 2011, 01:16
Uśmiechnij sie:) Jedni wybiorą głupie, inni absurdalne. W każdym razie, nie ma problemu:)

przez ehhe 26 sty 2011, 01:26
Obrazek

Niezłą masz fazę, jak dla mnie absurd no rozkminiam nad tym i rozkminiam ale już nie będę, nawet się zaśmiałem jak to czytałem ;)
P.S. Denerwujący ten uśmieszek masz w nicku:P
ehhe

przez fobia 26 sty 2011, 01:35
wróciłam z urlopu, było super ,ale do wypadku męża (niestety ręka w gipsie), przeżyłam ogromny stres i nerwy.W pewnym momencie myślałam , że zawału dostane :blabla: Tak więc zamiast odpocząć czuję się zestresowana i zmęczona :roll:

Sortuj wg