Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 03 paź 2010, 14:17
Monika, całkiem sporo zrobiłaś... z mojego punktu widzenia ;)

ja też jestem wyjątkowo przewrażliwiona jeśli chodzi o pracę. jestem zrozpaczona, że ostatnio nie mogę z nią podołać. rozpada mi się jedyna normalna, pozytywna część mojego życia....

a do zadowolenia z siebie to och...... jeszcze baaardzo daleko ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez kuba94 03 paź 2010, 14:17
A ja oglądałem film "Wyspa Tajemnic" i popijałem kawkę. :great:
kuba94

przez Agnieszka_1988 03 paź 2010, 14:33
Jestem dziś totalnie rozpieprzona... Jutro zajęcia na uczelni pierwsze po wakacjach i ja już czuję, że tam nie wysiedzę... Nawet nie wiem jak wyjdę rano z domu... Siedzę pod kołdrą, telepie mną niepokój i Kalmsy łykam jak cukierki...
A już było dobrze... Cały zeszły tydzień czułam się już "sobą", jakbym zaczynała wychodzić na prostą... Myślałam "wow, dzieje się dobrze! wychodzę z tego", a dziś znów derealka i lęk, lęk, niepokój, lęk, negatywne myśli... Koszmar.
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez -asia- 03 paź 2010, 14:39
A ja wczoraj przewiozłam trochę rzeczy w ramach przeprowadzki, dziś jeszcze jestem w domu rodzinnym, a jutro jadę na terapię, znowu przy okazji wezmę trochę rzeczy i już tam zostanę – w nowym mieszkaniu… Powiem szczerze, że się denerwuję, bo nie lubię się przyzwyczajać do nowych miejsc, wszystko i wszyscy wokół obcy… Będzie ciężko. Ale jakoś muszę dać radę. Mam koszmarną migrenę, bo wczorajszy dzień mnie wyczerpał (fizycznie), jeszcze ta pogoda, nie cierpię takiej. :pirate:
-asia-

przez Helvetti 03 paź 2010, 14:47
kuba94, mi się film podobał
got a date with suicide.

przez kuba94 03 paź 2010, 14:49
Mi też. Jeden z lepszych filmów ostatnich lat. No i świetna rola Leonardo DiCaprio.
kuba94

przez Helvetti 03 paź 2010, 15:40
Chociaż uczciwie się przyznam, że nie jestem pewna, czy zrozumiałam zakończenie.

Co za koszmar. Znów nie miałam siły aby jechać do dziadka na cmentarz :(
got a date with suicide.

przez TheGrengolada 03 paź 2010, 15:46
Agnieszka_1988, witam w klubie, jestem w takiej samej sytacji. Pomyśl, że za tydzień będzie lepiej - ważne, żeby przetrwać pierwsze dni.

-asia-, ja również w trakcie przeprowadzki. Boję się bardzo, ale mam nadzieję, że w nowym mieszkaniu zacznę nowe życie, jakoś zborę się w sobie i będę wychodzić na prostą. Strach, strach, strach, a pod nim głęboko ukryta ciekawość i nadzieja.

przez psychodeliczna laura 03 paź 2010, 15:46
mój narzeczony wyszedł już ze szpitala, to będzie dobry dzień:* :D
praca, dom, praca, wóda, pixy do kwasu.

przez chojrakowa 03 paź 2010, 16:49
Mam dość.
Mam dość.
Mam dość.

Boże zabierz mnie stąd błagaaaaam, błagaaaaaaaam :why:
Uda mu się, wyjedzie i już nigdy nie wróci, wiedziałam, że to był błąd, wiedziałam. /cenzura/ to wszystko na całej linii, wszystkich równo, rzygać mi się chce na to wszystko i rzygam, bo niby dlaczego nie?
No /cenzura/, dlaczego miałabym tego nie robić co? /cenzura/, już nic nie chce, już nigdy nic nie będę chciała, tylko niech mnie ktoś /cenzura/ odstrzeli.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez wovacuum 03 paź 2010, 17:15
chojrakowa, co siè stalo Aniu?? :roll: ......
Do 2 w nocy czytalam po raz enty "Krainè Chichow" Jonathana Carolla-dzisiaj tez pewnie zarwè nockè.
Pojechalismy nad morze na chwilkè-lalo i wialo+ sztorm :? Po drodze chcialam zrobic jakies zakupy-wszystko zamkniète,ale wstàpilam do tureckiego sklepiku a tam:polska kielbaska i oryginalne papieroski (z pod lady oczywiscie)Turek powiedzial,ze Polacy ani Belgowie Go nie odwiedzajà.. :roll: no to ja bylam pierwsza dziisaj :D Wlasnie mam zamiar kota wykàpac-bo strasznie smierdzi-gdzies siè moj Frodo szlajal.
Dzisiaj na koloacjè kichnia hinduska-kalafior w marynacie tandori. :D
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 03 paź 2010, 17:22
Hejka:) Naogladalam i naczytalam sie o leukoplaki i juz mam pietra.Afta mnie dobija,ale mniej boli.Teraz czuje tylko lekkie klucie,moge sie usmiechac i dotykac policzka.Jednak nic nie znika;/Najgorzej jak wypije cos kwasnego brrr.Kurde kiedy mi to zejdzie?
:why:
Siedze sama i zastanawiam sie.W miedzyczasie robie salatke zmieniaczana ze sledziami,jablkiem,cebula,szczypiorem i smietana.Ziemniaki mi na podworku stygna... :smile:
PhilosophyOfLife

przez wovacuum 03 paź 2010, 17:26
PhilosophyOfLife, a wiesz..ja dopiero po dwoch latach tutaj odnalazlam kawsna smietanè :hide: sledzie masz polskie czy z morza polnocnego??bo nasze sa najlepsze:)
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 03 paź 2010, 17:32
wovacuum, mam polskie :mrgreen: matyjaski:) tez mam problem z kwasna smietana,wszytskie sa slodkie kremowki.Pewnie tylko dodaja je do ciast itd.Nie znaja mizerii lub salaty ze smietana.Ratuje sie sokiem z cytryny lub octem:))Kupilam jogurt naturalny i bede doprawiac zaraz:)
PhilosophyOfLife

Sortuj wg