Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 22 wrz 2010, 12:01
19_latek, też się nad tym zastanawiam, ja mam czasem ogromne różnice w dniach a nawet seriach dni, ale potrafię cały dzień zdychać, a potem wieczorem obłąkańczo się śmiać i śpiewać.
Nie mam pojęcia, ale ja biorę tegretol i mam podejrzenie dwubiegunówki, więc się nie powinnam odzywać...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez eufrozyna 22 wrz 2010, 14:51
Też mam masakryczne huśtawki, z czarnej dziury w euforie i na odwrót... Najczęściej dzieje się to bez konkretnej przyczyny.

Wczoraj zaliczyłam wizytę u psychologa, która zepsuła mi mój świetny, euforyczny wręcz nastrój. Do domu wróciłam wypluta, z myślami samobójczymi i autodestrukcyjnymi rozkręconymi na maksa. A dzisiaj ciąg dalszy, ryczenie po kątach i warczenie na wszystkich.

Do tego dobiła mnie dzisiaj moja starsza siostra. Powiedziała, żebym się wreszcie wzięła za życie, poczułam się jakbym wmawiała sobie to wszystko. Była strasznie zdziwiona, że w ośrodku zaproponowali mi 3-miesięczną terapię na oddziale dziennym. Z drugiej strony nie dziwię się, nie wie dokładnie o wszystkim a ja nie chcę jej zamartwiać bo jest daleko i nic nie może zrobić. Powiedziałam jej tylko, że tak na dobrą sprawę nie zna powagi sytuacji. Nienawidzę jej z całego serca. Przez nią czuję się jak życiowy nieudacznik i skończony debil. Do tego nawet nie raczyła zapytać jak taka terapia wygląda itd. Dla niej ważniejsza jest rozmowa o pogodzie i o tym czy wychodzę na jakieś imprezy. Co za po pierdolona rodzina. No rzygać się chce. :roll:
eufrozyna

przez wovacuum 22 wrz 2010, 15:02
No-jak padlo forum,to wzielam siè za naukè :D i nawet siè nauczylam czegos tam....
U mnie pièkna pogoda-24° i wieje wiatr.Juto cièzki dzien-szkola i praca w dwoch miejscach :roll: kaszel mèczy mnie dalej,to juz ponad dwa tygodnie-ten antybiotyk chyba na mnie nie dziala.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 22 wrz 2010, 15:24
chojrakowa,
Jak tak czytam o CHAD to sie boje ze mam ja :D . Wg tego co pisze na stronach teraz bylbym w etapie mani, mam chec nawiazywania nowych znajomosci, wieksza pewnosc siebie, mniejszy krytycyzm itp. A rok temu mialem depresje przez okolo 1,5 miesiaca.
Ale wole wiecej juz nie czytac o tym tylko poczekac na opinie psychiatry i psychologa bo znowu bede sie nakrecal...
19_latek

przez Paranoja 22 wrz 2010, 15:47
u mnie fajnie. W pracy zrobiłam to co miałam zrobic w zeszłym roku :lol: no ale depresję miałam, więc rozumiecie :lol:

w ogóle zajebiście się czuję. Taka szczęśliwa.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez puszekokruszek 22 wrz 2010, 17:53
praca, praca, praca :mrgreen: narazie jest cudownie, po prawie 4 latach wyrwałam sie z domu, mam kontakt z ludzmi, jest ok.
Mam wrazenie, że zaczynam się "uodparniać"na wenlafaksynkę, czasem mnie dopada melancholia przechodząca w "dół", na szczęście narazie nie sa to stany depresyjne. I oby tak zostało.
Na forum zupełnie nie mam czasu, brakuje mi was ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 18:34
U mnie nawet ok... to co miałem załatwić to pozałatwiałem... tylko palenia dalej nie daje rady rzucić :(
Misiek_NL

przez fobia 22 wrz 2010, 19:05
całkiem nieźle - byłam u rodzinnej, zaszczepiłam się na grypsko, dostałam skierowanie na badanie krwi i receptę na zomiren :) od razu mi się humor poprawił ;) :lol:

przez wovacuum 22 wrz 2010, 19:22
fobia, myslalam ,ze juz masz spokoj z nerwiczkà??chyba juz dluzszy czas nie bralas lekow prawda?
wovacuum

przez chojrakowa 22 wrz 2010, 19:58
19_latek, ty się boisz, a co ja mam powiedzieć?
U ciebie też podejrzewają?

Byłam u terapeutki, drapania ran ciąg dalszy, jeszcze tylko dwie takie wizyty, chryste... Potem spacer z Roberrrto, no i to by był jedyny miły akcent dnia dzisiejszego - ale był :D
Jak forum padło to myślałam, że ja tez zaraz padnę, ale nie ma tego złego - wzięłam się za rysowanie.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez shadow_no 22 wrz 2010, 20:03
Jak forum padło to myślałam, że ja tez zaraz padnę, ale nie ma tego złego - wzięłam się za rysowanie.

Shad spał i nikt go nie obudził, że forum leży. Dlatego dopiero jak wstałem to udało mi się go postawić. Sorry.
A rysunek wrzuć do nowego subforum! :-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 20:06
Ja jak forum padło to wyszłem z domu... ;)
Misiek_NL

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 20:10
niemądry, Całkiem nie dawno ;)
Misiek_NL

przez wovacuum 22 wrz 2010, 20:10
Krwiopij, jakà pizzè bèdziesz jesc?mniam-narobilas mi smaka.. 8)
wovacuum

Sortuj wg