Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 20 wrz 2010, 10:27
Hej:) ja juz po szkole,po poludniu biègnè do pracy..ale za to jutro mam wolne popoludnie,wièc bèdè zakuwac :hide: oby do weekendu :?
dalej walczycie z "wyrozcnià"??widzè,ze w ruch poszly siekiery i pily.. :mrgreen: 8)
wovacuum

przez linka 20 wrz 2010, 10:27
wovacuum, nu nu nu, walczyć? Eeeee raczej traktować jak powiew egzotyki na forum :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 20 wrz 2010, 10:30
Ja mam mocne postanowienie, aby nie czytać i nie odpowiadać.
Mam w realu dość rzeczy, które mnie drażnią i to mi w zupełności wystarcza :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 20 wrz 2010, 10:31
linka, taaa,zawsze to cos nowego..to prawda :mrgreen: masz jakis pomysl jak szybko nauczyc siè duzej ilosci materialu,majàc problem z koncentracjà??
wovacuum

przez ALEKS*OLO 20 wrz 2010, 10:36
Goedmorgen, mevrouv wovacuum, ! :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 20 wrz 2010, 10:38
wovacuum, uuu no to jest problem. W teorii wiem, ze trzeba dzielić materiał na partie, nie za duże itd. Ale sama po sobie wiem ze nic z tego nie wychodzi.
Wyczaj moment kiedy najlepiej się czujesz, kiedy koncentrację masz na w miarę wysokim poziomie i wtedy. Zależy od tego czy jesteś wzrokowcem czy słuchowcem. Albo czytasz na głos, a najlepiej z drugą osobą czytać na przemian. Albo na wielkich kartkach, dużymi literami, na kolorowo dzielisz materiał i rozkładasz po pokoju - tak żeby nie było tego za dużo.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek_NL 20 wrz 2010, 10:39
A ja się obudziłem właśnie... i jest nawet ok, jeszcze tylko 5 godzin sam w domu... Dam rade ;)
Misiek_NL

przez Korba 20 wrz 2010, 10:44
Misiek_NL, dasz radę, twardym trzeba być, nie mięciuchem :great:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 20 wrz 2010, 10:44
ALEKS*OLO, Goed morgen mewrouv Aleksandra :D znasz niderlandzki???? :twisted: linka, no z tà koncentracjà to mam problem i to wielki..po wypadku malza ciàgle myslè zebuy znowu mu siè nic nie stalo :time: Uczè sie na glos,ale i tak dziwne mysli przeplywajà mi przez glowè :? nie potrafiè siè ich pozbyc.A szkolè muszè skonczyc!!!!!!!!Ilez mam sprzàtac ludziom chalupy??
myslalm,o takim leku-piracetamie-podobno wspomaga koncentracjè??
Chyba faktycznie zacznè dzielic material na partie i zaznaczac kolorami. :smile:
wovacuum

przez brokenwing 20 wrz 2010, 11:18
Misiek_NL, Ty jesteś twardy jak ninja ,nie miekkkkki jak wikinga .Dasz rade :)
brokenwing

przez Anonymous 20 wrz 2010, 12:04
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Piorunka 20 wrz 2010, 12:08
Masakra! Kolejna nieprzespana noc :( on jest w areszcie,czekam teraz z niecierpliwością na decyzje prokuratury...nie wiem co będzie...mogą go równie dobrze zatrzymać jak i natychmiast po przedstawieniu zarzutów zwolnić z aresztu...boję się! boję się o życie swoje i dzieci...
Piorunka

przez chojrakowa 20 wrz 2010, 12:55
Znów wieczorem nafaszerowałam się chlorprothixenem w nieprzyzwoitej dawce dopiero wstałam, pier dole, dni są do dupy, mam ochotę je omijać i powrócić do trybu nocnego, acz wtedy zapewne chcąc nie chcąc bym już zupełnie była nękana szpitalem.
Ważyłam się, porażka, rzygać mi się chce jak tylko wchodzę na wagę. Bulimia szaleje.
Co dziwne, chociaż czuję się jak kupa gnoju na wygnaniu, nie mam (tfu tfu) napadu lękowego jako miły akcent rozpoczynający dzień już... trzeci poranek. Odstawiłam elicee, może dlatego? /cenzura/ wie.
Aczkolwiek czuję się marnie. :-|
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez TheGrengolada 20 wrz 2010, 12:55
A ja chciałabym się pochwalić wszem i wobec, że znów stchórzyłam :/ i przynajmniej mam kilka godzin spokoju, nie muszę się zamęczać perspektywą wychodzenia z domu.

Sortuj wg