Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez -asia- 05 wrz 2010, 17:06
No się rodzinują, chodzą na spacerki, może do kina czy na jakimś ciachu w cukierni są... A ja też siedzę przy kompie, w k*rewsko zimnym domu. I się przytulam. Do... termoforu, bo dziś jakoś zamarzam. :pirate: Nie lubię dlatego niedzieli. Bo to taki rodzinny dzień. A ja, choć w domu oprócz mnie trzy kobiety, to czuję się jakbym mieszkała z zupełnie obcymi ludźmi. :(
-asia-

przez Korba 05 wrz 2010, 17:16
marcja, ja czuję ulgę, że mogę być w domu. niestety nie czuję z tego powodu żadnej radości, bo nic nie sprawia mi radości. chronię się w domu przed ludźmi, ale przed smutkiem i wewnętrzną walką nie ma jak się skryć.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Roberrrto 05 wrz 2010, 17:21
Krwiopij napisał(a):Mojej niechęci na pewno nie wzbudzaly.Co najwyżej głód i zazdrość.

A myślisz że skąd moja niechęć?
marcja mam nerwicę i niemal bez przerwy siedzę w domu, ale mnie to jakoś dziwnie nie cieszy, wręcz przeciwnie..
Roberrrto

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 05 wrz 2010, 17:23
Aha,no ja na szczescie nie jestem na tym etapie,aczkolwiek mialam epizod depresyjny,podczas nasilonej nerwicy 4 lata temu.Teraz chce tego uniknac i szybko wziac lek.Poniewaz nikt nie odpowiedzial mi jak na razie w innym watku dubluje tu moje pytanie.Czy moge poprosic interniste o wypisanie leku,ktory kiedys wyleczyl mnie z nerwicy,czy tez takie leki przepisuja wylacznie psychiatrzy?

przez Balbina^^ 05 wrz 2010, 17:25
Ja jak nie mam studiów to siedzę w domu 6 a czasem i 7 dni w tygodniu. Jak mam studia to siedzę w domu ok 4 dni w tygodniu, czasem więcej.
Dziś mam zamiar pojechać hmm do centrum handlowego, może jakieś kino, na pewno jakaś restauracyjka na wieczór bo mam ochotę na dobrą kolację. Ale czy to rodzinowanie? Hmm z kotem i chłopakiem ;)
Balbina^^

przez marcja 05 wrz 2010, 17:27
"marcja mam nerwicę i niemal bez przerwy siedzę w domu, ale mnie to jakoś dziwnie nie cieszy, wręcz przeciwnie"

No wiadomo,ze lepiej byc wolnym czlowiekiem i cieszyc sie,ze sie z kims umowilo,wyjsc do kina czy na impreze.
Ale ja czuje lek przed kazdym wyjsciem(choc oczywiscie na przekor wychodze wszedzie-wczoraj np.bylam na imprezie) i przebywanie choc 1 caly dzien w domu sprawia,ze sie ciesze:)Wiem,ze nie wystapia wtedy dusznosci a to dla mnie prawdziwy powod do radosci;) W inne dni bez przerwy ktos mnie gdzies wyciaga...:/

przez Korba 05 wrz 2010, 17:32
Haniu, przytulam Słonko. Wiem, jak się czujesz.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 05 wrz 2010, 17:33
Krwiopij, ...no proszę Cię.........Haniu........nie żartuj w ten sposob! :evil: :(
Obrazek
Główny Moderator

przez Roberrrto 05 wrz 2010, 17:37
Panna_Modliszka zaufanych osób brak, przynajmniej w pobliżu (kilka jest dość daleko), dlatego czasem wychodzę sam.
Roberrrto

przez -asia- 05 wrz 2010, 17:48
Krwiopij - mogłabyś nas opuścić? :( :evil: Tak jak napisała Monika - nawet tak nie żartuj! :evil:
-asia-

przez *Monika* 05 wrz 2010, 18:01
Taki nijaki dzień mam dzisiaj. Nie lubię weekendów. Ma być rodzinnie. A nie jest. Czuję się osamotniona. Położyłam się po obiedzie , trwalam w takim półśnie. Śnila mi się przeszłość. Znów myśli zaczynają we snach krążyć wokół faceta, od którego odeszłam. W snach tych on mnie zwodzi cały czas, jest podejrzliwy, nie ufa mi. Znowu mam silne napięcie.
Obejrzalam drugi raz Mam Talent. Popłakałam się, często mi się to zdarza jak widzę jak inni przeżywają radość. To dosyć dziwne. Bo potrafię się cieszyć jak widzę szczęście innych. Swoim szczęsciem też chcialabym się tak cieszyć. Tylko kiedy to nastąpi? W takich sytuacjach widzę i odczuwam,że jest ze mną coś nie tak.
Obrazek
Główny Moderator

przez Misiek_NL 05 wrz 2010, 18:07
Mi tak nawet mija ten dzień... Rano jakoś zleciało, popołudniu zakupy i wizyta u babci... i zobaczymy co przyniesie wieczór.
Misiek_NL

przez Korba 05 wrz 2010, 18:14
Monika1974, wiele osób się z tego wyśmiewa, ale ja oglądam YCD. Mnie to nie śmieszy, bo to nie jest jakiś tam wyreżyserowany Taniec z gwiazdami, tylko to są ludzie, którzy przychodzą prosto z ulicy pokazać swoje umiejętności. Przed chwilą oglądałam edycję amerykańską. Tak samo się wzruszam jak widzę radość tych ludzi, wzruszam się nawet jak oni tańczą..., ile wkładają w to swoich emocji, jak widać ich talent i ciężką pracę. Wręcz żywię się z telewizora pasją tych pięknych, młodych ludzi.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez -asia- 05 wrz 2010, 18:24
Moniko, ja też dziś znowu oglądałam Mam talent. :P Bardzo lubię ten program. Zadziwia mnie jak niesamowite talenty mają czasem ludzie, ile czerpią z tego radości, jaką mają wolę walki, ile w nich uporu w dążeniu do celu.
-asia-

Sortuj wg