Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Lili-ana 01 wrz 2010, 14:19
Krwiopij - za co masz taki kolor nicka? :)
Lili-ana

przez rikarika 01 wrz 2010, 19:01
Krwiopij napisał(a):kiedys mialam szafirowe soczewki,ale zakladanie i zdejmowanie to byl koszmar,caly czas mi oczy lazaawily i niedowidzialam..masakra.

A ja noszę soczewki od 6 lat, bom ślepa jak kret (-3,25) i ich nie zdejmuję nawet, bo mi się nie chce 8) jakiś lepszy dzień chyba mam dzisiaj... Może w końcu zaczęły tabletki działać.
Tylko wariaci są coś warci ;)

przez Balbina^^ 01 wrz 2010, 19:24
rikarika napisał(a):A ja noszę soczewki od 6 lat, bom ślepa jak kret (-3,25) i ich nie zdejmuję nawet, bo mi się nie chce 8)

No to ja tak samo, tyle że ja mam już -4. Niestety rok temu okulista mi powiedział, że jeśli nie zacznę chociaż raz w tygodniu nosić okularów i nie zadbam o oczy to mi się za dwa lata rogówka wygnie. W dodatku ostatnio przeczytałam, że soczewki które noszę od 2 lat (te powiększające) rysują rogówkę :hide:
Kiedyś nosiłam takie czarne w niebieskie gwiazdki :105: A teraz napaliłam się na te lila:
http://allegro.pl/totalna-wyprzedaz-kol ... 62970.html
Balbina^^

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rikarika 01 wrz 2010, 19:29
Balbina^^ napisał(a):
rikarika napisał(a):A ja noszę soczewki od 6 lat, bom ślepa jak kret (-3,25) i ich nie zdejmuję nawet, bo mi się nie chce 8)

No to ja tak samo, tyle że ja mam już -4. Niestety rok temu okulista mi powiedział, że jeśli nie zacznę chociaż raz w tygodniu nosić okularów i nie zadbam o oczy to mi się za dwa lata rogówka wygnie. W dodatku ostatnio przeczytałam, że soczewki które noszę od 2 lat (te powiększające) rysują rogówkę :hide:
Kiedyś nosiłam takie czarne w niebieskie gwiazdki :105: A teraz napaliłam się na te lila:
http://allegro.pl/totalna-wyprzedaz-kol ... 62970.html

Śliczne są :great:
Zawsze chciałam jakieś kolorowe kupić, ale nie mogłam się zdecydować. Kurczę, nie wiedziałam, że 'poniszczą' mi oczy :shock:
Tylko wariaci są coś warci ;)

przez Balbina^^ 01 wrz 2010, 19:47
rikarika napisał(a):
Śliczne są :great:
Zawsze chciałam jakieś kolorowe kupić, ale nie mogłam się zdecydować. Kurczę, nie wiedziałam, że 'poniszczą' mi oczy :shock:

Tylko te są niestety zerówki, ale szukam też minusów, są na pewno. Lady GAGA je miała w jakimś swoim teledysku i potem zaczęły się dyskusje że niby te powiększające tęczówkę niszczą oczy. Ja je noszę już 2 lata i w sumie poza tym że widzę coraz gorzej to okulista nie widział zmian w oczach. Więc w sumie nie wiem czy wierzyć tym rewelacjom... Normalne kolorowe są zdrowe, a te to nie wiadomo ale ja i tak z nich nie umiem zrezygnować (póki okulista mi nie zabroni).
Balbina^^

przez ALEKS*OLO 01 wrz 2010, 19:52
Wsadzajcie se baby jakieś pierdoły w oczyska potem z białą laską bedziecie śmigać......... :P <joke>

Jak mnie ta pogoda wkorwia niemiłosiernie to aż mnie #$^$%&$ wrrrrrrrrr....
Wkręt z tasiemcem troche mi przeszedł, ale teraz coś mnie serce kłuje, więc pewnie szykuje mi sie zawał :roll: <rotfl>
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Mizer 01 wrz 2010, 20:18
a ja trochę z innej beki:

Byłam u psychiatry. Oczywiście jak zawsze czułam się jak największy czubek na świecie vs pogromca. Ale babka gratulowała mi sukcesów. bo skończyłam szkołe, bo biore sie za następne studia, bo pracy szukam, bo mieszkam we wro... tak na prawdę dziwne, bo dla mnie to norma, że jestem na bieżąco, ale może to faktycznie wyczyn? i że leki odstawiam? fajnie, żeby to było cudowne ozdrowienie, mam nadzieję, że nic się nie zdupczy.

I tak, ALEKS*OLO, pogoda ssie (/cenzura/ jego mać), sssieeeeeee
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Akin 01 wrz 2010, 21:19
Balbina^^, dziwnie wyglądają te soczewki, tak hmm intrygujaco ;)
rikarika, jak tak czytam was.. to straszycie mnie, sama chciałam soczewki sobie walnąć, niestety korygujące... Całe życie w okularach, też ślepa jak kret.. hmm popytam się okulistkę moją. Wizyta niedługo.
Akin

przez jacas 01 wrz 2010, 21:20
ja od podstawowki mam problemy ze wzrokiem, ale wstydzilem sie chodzic w okularach i nosze je tylko w domu. a soczewki mam od gimnazjum
jacas

przez fobia 01 wrz 2010, 22:41
ALEKS*OLO, z serduchem te zmiałam ostatnio jazdę - bolało mnie po lewej stronie ze 3 dni :roll:

przez Balbina^^ 01 wrz 2010, 23:17
Nie ma się co bać soczewek, to jeden z najlepszych wynalazków na tym świecie. Ja nie wyobrażam już sobie bez nich życia. A to, że mogę sobie zmieniać kolor oczu jak rękawiczki jest dla mnie dodatkowym plusem.
Balbina^^

przez Misiek_NL 01 wrz 2010, 23:37
No... Ciekawie muszą wyglądać fioletowe oczy...
Misiek_NL

przez basia03 02 wrz 2010, 08:35
noc po wczorajszej "terapii" na GG całkiem dobra,poranek też ,aż nie wierzę ...w planach grzybki po południu więc może być dzisiaj całkiem miło,czego i Wam zyczę
basia03

przez rober6666 02 wrz 2010, 09:15
no tak........sezon grzybkarski sie zaczyna.jeżeli o TE grzybki Ci chodzi :D
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Sortuj wg