Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 15 maja 2010, 11:37
kochani znacie jakis adres gdzie mogè sobie sciàgnàc darmowego ebooka??cos mi nie idzie szukanie:same ksiàzki o sukcesie i inne badziewia z tej dziedziny mi wyskakujà.Proszè o pomoc :105:
wovacuum

przez Joaśka 15 maja 2010, 11:48
wovacuum - może poszukaj na www.chomikuj.pl? Jeśli masz tam konto to możesz sobie za darmo ściągać różne e-booki od ludzi. Jeśli nie masz konta to możesz bezpłatnie się zarejestrować. Jak już będziesz mieć tam konto to wpisujesz w googlach ebook chomikuj i na przykład tytuł jakiejś książki albo gatunek no i wyskakują Ci konta ludzi, gdzie możesz tego ebooka ściągnąć. Albo samo ebook chomikuj. Podobnie z piosenkami. ;) Ja ściągam piosenki z chomika. ;)
Joaśka

przez Shadowmere 15 maja 2010, 12:26
Sprzątanie w depresji...kto tego nie doświadczył chyba nie zrozumie.. :? ..Systuacja,gdy każde schylenie się,każdy ruch powodują zawroty głowy i ból..22latka czująca się na jakąś setkę z hakiem :pirate:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 15 maja 2010, 12:54
Shadowmere napisał(a):Sprzątanie w depresji...kto tego nie doświadczył chyba nie zrozumie.. :? ..Systuacja,gdy każde schylenie się,każdy ruch powodują zawroty głowy i ból..22latka czująca się na jakąś setkę z hakiem :pirate:

A może jednak zrozumie. :? Fatalnie się czuję. Powinnam posprzątać pokój, a nie jestem w stanie tak mnie mdli i mam zaburzenia równowagi, straszną migrenę. Mój organizm wariuje przez te zmiany pogody. :evil: W dodatku mam PMS, więc jestem wściekła i załamana na przemian. Być kobietą, echhh... :?
Joaśka

przez Shadowmere 15 maja 2010, 13:18
Joaśka, choc nie mam pmsu kochanie,to Cię rozumiem.Po 2,5 latach brania lekow odstawilam je nagle(!).Podobno tego robic nie wolno.Od tygodnia mam rewelacje z żołądkiem,szczękościsk,nocne poty,a za dnia...zawroty glowy,ataki histerii,mdłości, i niedowidze na jedno oko :pirate: Trudno na dzien dzisiejszy powiedziec,czy to objawy choroby (prawdopodobnie),czy to po lekach,czy może w ogole (tfu tfu) umieram :roll:
We wtorek dopiero widze sie z psychem,zobaczymy co powie :o
Shadowmere

przez wovacuum 15 maja 2010, 13:21
Joaśka, juz mi kolega pomogl z forum :D narozrabialam na allegro wczoraj,i kolega mi wszytko teraz odkrèca.Sà jeszce dobrzy ludzie na swiecie :D :105:
wovacuum

przez Natusia 15 maja 2010, 13:39
hej dziewczyny ja się dzisiaj również fatalnie czuje... mam jutro komunię u siostrzeńca chciałam sobie znaleźć jakieś ubranie ale tak mi się kręci w głowie i tak mi słabo no po prostu coś okropnego... czuje się jak staruszka ;(
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Krzysiek1234 15 maja 2010, 13:42
Wstałem dziś jak Bóg przykazał, po 13, i aż chce się żyć :)

przez Joaśka 15 maja 2010, 13:43
Shadowmere - to najprawdopodobniej po lekach... :roll: A czemu Ty odstawiłaś je nagle od razu, całkowicie??? Trzeba było zmniejszać dawkę... :roll: Nie umierasz, ale na pewno niestety swoje odcierpisz skoro odstawiłaś nagle leki, które brałaś przez tak długi czas. :pirate: Koniecznie skonsultuj to ze swoim psychiatrą, ja to nawet bym do niego dziś zadzwoniła skoro tak się bardzo męczysz Biedulko... Może zadzwoń do niego i porozmawiaj, będziesz tak się męczyć do wtorku???

wovacuum - a coś Ty narozrabiała wczoraj? ;)

[Dodane po edycji:]

Natusia napisał(a):hej dziewczyny ja się dzisiaj również fatalnie czuje... mam jutro komunię u siostrzeńca chciałam sobie znaleźć jakieś ubranie ale tak mi się kręci w głowie i tak mi słabo no po prostu coś okropnego... czuje się jak staruszka ;(

no właśnie. :( myślę, że jednak pogoda ma również ogromny wpływ na nasze złe samopoczucie. :? Jutro na komunii może trochę zapomnisz, rozerwiesz się to dolegliwości nie będą przynajmniej tak silnie odczuwalne...
Joaśka

przez wovacuum 15 maja 2010, 13:56
Joaśka, no zalogowalam sie na allegro.chcialam kupic ksiazke.kliknelam"kup teraz"i zorientowalam sie ,ze nie mam zlotowek :D wièc lipa mala wyszla z tego.Ale dobra dusza z forum poodkrecala wszystko.Chyba musze siè podszkolic w obsludze lapka i internetu :lol: :lol: :lol:
wovacuum

przez Natusia 15 maja 2010, 13:58
Joaśka

no właśnie ta pogoda jest okropna:/ ciśnienie skacze... mam nadzieję że jutro będzie lepiej :)

przez Magdaa 15 maja 2010, 14:04
Shadowmere- to na pewno przez te nagłe odstawienie leków. Ja też myślę, że powinnaś nawet dzisiaj do tego psycha zadzwonić, przecież nie będziesz się tak męczyć bez końca! A co z tym Depralinem, będziesz go brać w końcu?

Ja się zbieram, idę do sklepu po zakupy, trzeba obiad zrobić. Dobrze że chociaż mam czysto w domu. Może stara dobra koleżanka dzisiaj do mnie wpadnie na drinka i na ploty, mam jej włosy przedłużyć... W normalnych okolicznościach bardzo bym się stresowała, i spotkaniem z koleżanką, i jutrzejszymi zajęciami w terenie... Ale jakoś tak od tej wizyty u psychiatry mam w dupie nerwicę, może troszkę nawet odrealniona jestem, sama nie wiem... Bądz co bądz przyjedzie to przyjedzie, nie to nie... Jakoś tak prawie wcale mnie to nie przeraża :?

Ja dziś wypoczywam, zamierzam coś wypić, zjeść dobry obiad, spędzić namiętny wieczór z chłopakiem, pooglądać tv, może dobry film... a resztę mam w dupie. No, chyba że jeszcze zrobię jakąś pracę do szkoły, tak, jak miałam w planach.

Też się dzisiaj dość słabo czuję fizycznie, ale co się dziwić... Nie dosypiam od kilku dni. I głowa mnie pobolewa, dosyć dosyć. Może to od ciśnienia? Czy tylko tak sobie tłumaczę? ;) Ajjj spać mi się chceee :zzz: ...wziuuummm...

Trzymcie się.

[Dodane po edycji:]

Wova- nie macie tam kantorów? ;)
Magdaa

przez Natusia 15 maja 2010, 14:10
Magdaa

myślę że to przez pogode bo głowa to i mnie pobolewa moją mamcie tez no i przyszła ciotka i to samo...

trzymaj się miłego dnia:)

przez wovacuum 15 maja 2010, 14:16
Magdaa, nie, nie mamy niestety.Ale teraz bèdè kupowac na ebay-u,bo mogè placic w euro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wovacuum

Sortuj wg