Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Paranoja 06 kwi 2010, 18:42
magdalenabmw, robię paznokcie Obrazek jutro idę do pracy więc syglądać trzeba, ale chyba robię tradycyjnego prostego frencza

gregory21, trzymaj się chłopie !
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez magdalenabmw 06 kwi 2010, 18:45
Paranoja- uuu gratuluję! :D Nastrój Ci się poprawi może :smile: Ja obecnie mam w kolorze fuksji, oczoj*bne ;)

Staram się sprzątać ale coś mi nie idzie... :bezradny: Ja chcę nad morze... :-|
I ząb mnie ćmi... Już mam go dość a każdy dentysta twierdzi że 'jest cały' więc WYDAJE mi się że mnie napier*ala :evil:
magdalenabmw

przez depresyjny86 06 kwi 2010, 18:58
Dzień do dupy...
Wlaściwie to nawet nie wiem co napisać...czy jest w ogole sens pisać...
Bo skoro siedze tutaj 4 lata i nic się nie poprawiło to mogę zdołować nowych wchodzących na forum.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 06 kwi 2010, 19:41
magdalenabmw, strasznie mi sie rece trzesa.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 06 kwi 2010, 20:31
praca ,praca ,praca :why: jutro cora wyjezdza,wiec humor mam dziwny..oby do wakacji :D czas zleci szybko.We wrzesniu lece do >Polski,a wièc jakies spotkanie forumowe trzeba zorganiwzowac prawda????mam nadziejè,ze nie spotkajà mnie po drodze jakies nieszczèscia ;) magdalenabmw, gratulujè slubu :105: zresztà i tak napiszè na nk :D buziaki dla wszystkich :D
wovacuum

przez fobia 06 kwi 2010, 21:14
magdalenabmw, daj znać jak dokładna data bedzie ustalona :) ja też ślub brałam we wrześniu ;)

przez Anonymous 06 kwi 2010, 21:17
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez depresyjny86 06 kwi 2010, 21:26
Powiem co mnie dręczy:zdałem sobie sprawę,że nie tak to moje życie miało wyglądac,że w wieku 22 lat miałem mieć samochód,studia dobre w kierunku który mi sie spodoba..
Miałem mieć przyjaciół,dziewczynę,znajomych.....miałem być kimś,znaczyć coś dla innych ludzi...takie miałem marzenia kilka lat temu....a co teraz robie:siedze w domu,marudze na forum,wybrałem sobie złe studia po których będe pewnie pracował w zawodzie w któym kompletnie się nie nadaje...,,nie mam przyjaciół i znajomych w realu,nadal boje się ludzi,nie umiem z nimi rozmawiać......mam ataki paniki nadal...jeszcze inne dodatkowe problemy mam........,brak dziewczyny-zresztą teraz już o jakimkolwiek związku nie marzę,bo żeby stworzyć w ogóle coś z kimś trzeba być zdrowym i coś prezentować,a ja nie umiem robić rzeczy które kazdy facet powinien umieć,nie umiem jeżdzić samochodem,8 razy zdawałem na prawo jazdy i nawet z placu nie wyjechałem na egzaminie...../cenzura/ mać....próbuje rozmawiac z ludżmi,próbuje nawiązywać kontakty ale albo nie potrafie podejść,albo jak już z kimś gadam albo piszę to żle jestem rozumiany;/
Przepraszam za pisownie ale pisze bez uzywania bolącego palca który został przez przypadek troszke przycięty nożem :mrgreen:
:)

przez Paranoja 06 kwi 2010, 21:44
ufff zrobiłam paznokcie

Jejku jak mi się ręce trzęsły, paznokcie jak dla mnie wyszły średnio, ale i tak lepiej wyglądają jak wyglądały. Z daleka nikt nie zobaczy krzywej linii frencza hihi
ExModerator

przez Anonymous 06 kwi 2010, 22:43
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez takajakaś18 06 kwi 2010, 23:22
to Ty jestes taki mlodziutki?wszystko przed Toba;)
myslalam,ze po 30 jestes :mrgreen: co studiujesz?czemu uwazasz ,ze do tego sie nie nadajesz?
Zawsze mozesz zrobic inny kierunek w zyciu.A jesli chodzi o znajomych ,dziewczyne i prawo jazdy.To nie Twoja wina ,ze Ci nie wychodzi tylko nerwicy..Jestes usprawiedliwiony.

ja caly dzien z domu nie wyszlam ,mialam sie uczyc a nic nie zrobilam jutro ide na zlamanie karku..naprawde boje sie bardzo ,a z reszta balam sie ,bo teraz czuje tylko obojetnosc..
takajakaś18

przez magdalenabmw 06 kwi 2010, 23:35
Okej Kochani, ja Was wszędzie ze sobą zabiorę! I na każde przyjęcie! Będę benzo przy wejściu rozdawać :mrgreen: :yeah:

Paranoja- co się trzęsiesz? Może magnezu Ci brakuje, co? Ważne, że zrobiłaś jakoś :P A jak Ci się znudzi to zamalujesz lakierem i heja.

Wovka- dzięki kochana:* A córa do Ciebie na całe wakacje przejeżdża?

Fobia- dam znać, a jak :D Komu mam się chwalić jak nie Wam?! ;) :mrgreen: Ja we wrześniu do tego mam urodziny, te będą 21 :smile:

Człowiek Nerwica- raz jest z górki, raz pod górkę ale jak ktoś tam ładnie śpiewał 'w życiu piękne są tylko chwile'- ale dla nich warto żyć :smile: Na pewno wiele dobrego Cię czeka jeszcze!

Esprit- nawet nie wiesz jak mnie cieszy Twój dobry nastój! :great:

Takajakaś- ja do matury nic a nic się nie uczyłam i zdałam wsio na 90% :smile: Także nie pękaj bo obecna matura to banał i czytanie ze zrozumieniem. Nic więcej! :nono: A teraz i tak nic się nie nauczysz, więcej pożytku zrobisz jak się zrelaksujesz i mózg dotlenisz :!:

Oł, oczy mi się już kleją :roll: Pojutrze idę na rentgen szczęki i na konsultację do chirurga, potem umówimy się na zabieg usunięcia moich korzeni... A w weekend szkoła :-|
magdalenabmw

przez gregory21 06 kwi 2010, 23:37
dzien .. hmm wizyta u bardzo milej pani psychiatry ,.. jakies zalozenia , wspolnie przyjete , teraz czas realizowac.. zle ziinterpretowany sms , a szkoda... bol brzucha - chyba stres a teraz jem sobie rosolek zaraz bedzie roladka :D :angel:

ZALOZENIE NA DZIS: wysmiac lęk - olac błędne koło...

"skwitowany w jednym zdaniu "pan jest straszny panikarz.. nic panu nie ma , ma pan lęki na własne życzenie""
gregory21

przez agaska 07 kwi 2010, 01:41
esprit, no no, brawo. To i terapia i Twoja wiara w to, ze bedzie lepiej :) Ach ten optymizm.
Boli mnie troche dziaslo po zastrzyku... Standard. No i 2 zeby na raz robila, szczeka troche na tym ucierpiala. Ide spaaaciu.
Be the change you want to see in the world

Sortuj wg