Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 25 mar 2010, 15:28
wovacuum, no, dziwne :lol: :lol: :lol:

przez takajakaś18 25 mar 2010, 15:42
dzein słoneczny pogode mozna pochwalic i mi sie nic nie chce,w glowie mam rozne mysli gubie sie ...zawalilam coś czego nie powinnam zawalic;/
dzis probowalam wmowic sobie,ze sie nie boje ..ale atak ciezko przywyciezyc..a tak wogole to czuje sie bardzo brzydka nijako mnie to ogranicza rowniez w kontaktach miedzyludzkich:((((
takajakaś18

przez VasqueS 25 mar 2010, 16:13
takajakaś18, Wszystko się da naprawić i poprawić, daj swoje zdjęcie na forum to Co odpowiem czy jesteś brzydka.
Mój dzień:
Zajebiście, myślałem, że w chemii będzie cienko a pani że radzę sobie wspaniale :DD
Mam 5 z Chemii i Biologi. :P
Jestem w świetnym humorze.
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 25 mar 2010, 16:18
VasqueS napisał(a):daj swoje zdjęcie na forum to Co odpowiem czy jesteś brzydka.

LOL.
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 25 mar 2010, 16:23
aaa odczuwam fale gorąca i trzęsą mi się ręce pomimo że mam dobry humor i nie jestem specjalnie zdenerwowana..czy to możliwe że to od seroxatu? :<
dogomaniaczka

przez VasqueS 25 mar 2010, 16:25
dominika92, Przeczytaj, w ulotce, może to atak ?
Mi często się trzęsły ręce i miałem je zimne.
VasqueS

przez agaska 25 mar 2010, 16:56
dominika92, tak, to moga byc lekkie skutki uboczne. Ja na poczatku brania spamilanu mialam problemu z pecherzem i nerwobole (ktore wciaz sie zdarzaja). Ile go juz bierzesz? Po 2 - 4 tygodniach powinno byc ok.
Be the change you want to see in the world

przez dogomaniaczka 25 mar 2010, 18:23
agaska, biorę 2 tygodnie dopiero, czyli to pewnie to :)
dogomaniaczka

przez agaska 25 mar 2010, 19:02
dominika92, a to na pewno :)

Nic nie umiem z tego hiszpana no... :?
Be the change you want to see in the world

przez dogomaniaczka 25 mar 2010, 19:12
a ja z chemii :(
dogomaniaczka

przez wovacuum 25 mar 2010, 19:29
no coz,dziwny ten dzien..a co to za zaraza dzisiaj z tym odchodzeniem ludzi z forum??smutne to niestety.Muszè isc do okulisty,dzisiaj nie pierwszy raz mi siè zdarzylo,ze czytajàc cos,nie widzè liter..tak jakby ich nie bylo.Za duzo emocji jak dla mnie na dzisiaj,czujè siè stara i zmèczona.
wovacuum

przez tet 25 mar 2010, 19:31
wov, jaka stara? to, że nie jarzysz niektórych e-funkcyjek jest urocze :D

mój dzień to jedna wielka bania, bąbel na karku zamiast głowy. pęknie niebawem i wypłynie z niego kupa gnoju
tet

przez Paranoja 25 mar 2010, 19:39
a u mnie cudownie, wybrałam sie po roku prawie do fryzjera i jestem wniebowzięta :D dosłwonie. Rafał to chodzący męski rozpieszczacz :D nie doość, że miło powita, masaż głowy zrobi, zaprosi na weekend, to jeszcze świetną fryzurę zrobi. Aż mu się rzuciłam na szyje po wszystkim.

ps. Raf to jedyny facet, któremu płacę za to, żeby robił mi dobrze. Ale jest wart swojej ceny :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 25 mar 2010, 19:43
tet, mowisz kupa gnoju??ja mam hasiok dzisiaj zamiast glowy.a te ''e-funkcyjki''muszè siè niestety podszkolic; :D za duzo lekarzy w tym tygodniu,za duzo pracy,za duzo stresu zwiàzanego z wypadkiem mèza,wariujàce hormony,problem ze wzrokiem,oczekiwanie na przyjazd cory...uf ile kurfa mozna wytrzymac??nie jestem kobietà kombajnem-nie sram kwadratami.
Zdecydowanie potrzebujè weekendu bez lapka i tylko w towarzystwie mojej drugiej polowy :twisted:
wovacuum

Sortuj wg