Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez iryss 10 sty 2010, 15:05
oo dziękuje bardzo za odmłodzenie ale jeśli już zostałam przydzielona do jakiejś gropy wiekowej to do dzieci bym się nie zaliczała chociaż przyznam szczeże że uwielbiam wygłupy w śniegu i mam ogromną nadzieję że to mi się nie zmieni do końca życia. Swoją drogą to chyba nic złego co? A Tobie rownież polecam mnie to zawsze poprawia chumor i wyciasza. Miłego dnia:)
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez fobia 10 sty 2010, 18:32
ja poszłam dzisiaj na spacer z mężem , rodzicami i 2 pasmai :) ale supeeerrr!! tyle śniegu , biało ! uśmialiśmy się jak norki!

przez depresyjny86 11 sty 2010, 01:44
Mój dzień? Typowo nudna niedziela.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pelasia84 11 sty 2010, 02:20
hej ...
byłoby dobrze gdyby nie napady sercowo-nerwicowe...

przez agusiaww 11 sty 2010, 07:37
pelasia84, czesc :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Donkey 11 sty 2010, 09:20
Poznan zasypanyyy...
A ja dzismusze wyruszyc samochodem do pani psycholog i juz sie stresuje..

trzymajcie kciuki zeby mnie atak nie chwycił!

przez jacas 11 sty 2010, 11:28
witaj pelasia ;)
jacas

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 12:45
Siema.

Wstałam koło 10, dziś mój luby już pracuje :(
Ale jutro chyba dostanę hajsik na zakupy i sie cieszę <hyhy> ;)

A ogólnie to nudy, siedzę i maluję projekty bo chcę trochę mieszkanie odmienić i nie mogę się zdecydować na konkretny projekt, no i siedzę i maluję.

[Dodane po edycji:]

Donkey- a kto ma dać radę jak nie TY?! Ja dałam radę ze szkołą w sobotę to i Ty dasz radę dziś :D
Poza tym lepiej swoim autem niż autobusem, jak sie żle poczujesz możesz stanąć albo i zawrócic, nikt Cie nie zabije :smile: !
magdalenabmw

przez Donkey 11 sty 2010, 13:16
Jestem juz w domu i dałam radę :)

Choć samochodem jezdzi sie po Poznaiu jak po lodowisku - drogowcy znowu zapomnieli o odśnieżaniu niektórych ulic ;/

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 13:45
Donkey- a nie mówiłam że dasz radę ? :smile: Wolałabyś w taki śnieg jechać tramwajem?
A drogowcy wcale nie zapomnieli, oni odśnieżają a za chwilę znowu napada i nie nadążają po prostu bo musieli by co 30minut jeżdzić daną ulicą.
magdalenabmw

przez polakita 11 sty 2010, 13:52
U nas jest makabreska! Brnę od wczoraj w zaspach po kolana, przedzierając się w kierunku autobusu. W piątek śnieżyca taka że ledwo mnie nie zwiało z ulicy. Prawdziwa zima, i bardzo dobrze! Magda, czy będziesz robić remont? Bo mnie to niedługo czeka, muszę zrobić jakiś plan.
polakita

przez magdalenabmw 11 sty 2010, 13:56
Polakito- ja remontuję mieszkanie od zakupu, czyli już ponad rok. Na razie zrobiam łazienkę, kuchnię i przedpokój. Został mi sie pokój. Jest urządzony ale tak na pół gwizdka. Teraz robię plany- mam program do wizualizacji 3D, i tam sobie robię ogólny zarys, ale poza tym to robię ręcznie projekty bo skończyłam kurs dekoratorski, i w szkole miałam zajęcia z aranżacji wnętrz, takie hobby :smile: Jak konczę projekt to wysyłam go do koleżanki- jest architektem, i tak sobie wybieram projekty-z jej pomocą- które biorę pod uwagę :smile:
Jak masz chęć to wyślij mi na maila plan swojego mieszkania (od góry patrząc, zaznacz ściany, drzwi, okna itp) i napisz mi na priva co lubisz -jaka muzyka, kolory, w jakich wnętrzach fajnie sie czujesz, jakie masz hobby.

Podeślę Ci kilka pomysłów, może Cie natchną :smile:
magdalenabmw

przez Joaśka 11 sty 2010, 14:11
polakita napisał(a):U nas jest makabreska! Brnę od wczoraj w zaspach po kolana, przedzierając się w kierunku autobusu. W piątek śnieżyca taka że ledwo mnie nie zwiało z ulicy.

Kiedy ten śnieg przestanie padać?!?!?!? :evil: :cry: Jak mi drogi nie odśnieżą to nie dojadę jutro na psychoterapię, a muszę się koniecznie spotkać z moją terapeutką :cry: A tu pada i pada!!! Mam dziś przez to koszmarny humor :(
Joaśka

przez polakita 11 sty 2010, 14:16
magdalenabmw, chętnie! Jeszcze się za nic nie zabrałam, a lepiej pomyśleć zawczasu. Joaśka, myślę że do jutra odśnieżą główne drogi... jeździ się ale powoli i tyle, przynajmniej tu w Wawie.
polakita

Sortuj wg