Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Lena88 17 lis 2009, 17:45
Dziewczyny, byłam wczoraj u ginekologa, skarżąc sie na upławy, ale po badaniu stwierdził, że wszystko w porządku, jestem zdrowa. No, ale powiedział, że na wszelki wypadek da mi jakiś lek (zapisał Gynalgin). W domu mama stwierdziła, że mam tego nie brać skoro nic mi nie jest. Teraz nie wiem, co robić-czy brać to "na wszelki wypadek" skoro nie mam żadnego zapalenia ani grzybicy? Wiem, że mogłam się go od razu zapytać, ale byłam tak wystraszona, że uciekłam stamtąd jak najszybciej :?
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez Aldik 17 lis 2009, 17:50
magdalenabmw napisał(a):
Aldik napisał(a):magdalenabmw,
1. Bmw 740diesel E38 :)
2. Szczerość w interesach nie jest wskazana, zawsze trzeba ubarwiać, mój znajomy jak kiedys rozmawialiśmy o jego cv stwierdził ze i tak połowy nie wie tego co ma w nim napisane - a i tak zawsze daje rade :) Mogłaś iść na całość, dałabyś rade spokojnie :) Jak ktoś napisał, zawsze można sie zwolnić a moze akurat będzie fajnie :)

238KM? Fiu, więcej niż nasza 735iA :smile: Zbieram na e38 i coś uzbierac nie mogę... :P Ale spokojnie....

Dla mnie szczerość jest wskazana w każdym aspekcie życia. Ja do kebaba nie zatrudniałam ludzi, ale jak będę zatrudniać to zadzwonie w każde miejsce podane w ich CV. I mogą być pewni że jak mnie zrobią w konia z czymś to wypieprze na zbity pysk, i to dyscyplinarnie.

245KM :D - ale ja miałem 735 E32 i ok 230 to jechało :) heheh
Szczerość jak najbardziej ale w interesach potrzeba troszkę blefu ;) - dałabyś rade na pewno, co innego jakbyś nie miała pojęcia o tym wszystkim ale wnioskuje ze cos tam wiesz i tylko brak Ci praktyki :)

przez tet 17 lis 2009, 17:51
Lenko.. upławy nie biorą się z niczego, lekarz przepisał Ci to na wszelki wypadek, jakby jednak jakiś stan zapalny istniał. a cytologi nie zlecił ?
tet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 18:24
Lena- upławy to nie jest nic normalnego. Skoro przepisał Ci ten lek to bierz go! Właśnie, nie zlecił Ci zrobienia cytologii?? Dziwny lekarz, ma rentgena w oczach :shock: :?

Aldik- nooo moja mućka to tak 220km/h i koniec :roll: już ma swoje lata... Zresztą najczęściej ma gaz zalany bo jest blos zainstalowany, taniej wychodzi, chociaż i tak ciągnie kase że masakra...
magdalenabmw

przez Lena88 17 lis 2009, 18:33
Dzięki dziewczyny, to jednak zacznę to brać od dzisiaj. A z cytologią powiedział, że się wcale nie spieszy i kazał przyjść za pół roku,jak wrócę z terapii. A i jeszcze jedno pytanie: powiedział, że mam nadżerkę, alę nie będziemy tego leczyć skoro jeszcze nie byłam w ciąży. To tak można sobie ott nie leczyć? W którymś temacie pisałyście o tym, ale już nie wiem, gdzie, więc pytam :?
How can you lose?

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 18:39
Ja pier*****olę co to za lekarz jest dziewczyno ?!
MASZ NADŻERKĘ a on powiedział że nie trzeba cytologii robić?!

............ bez komentarza.

Też mam nadżerkę i faktycznie jeśli ona nie daje objawów i jest malutka to można chwilowo jej nie ruszać skoro nie przeszkadza. Ale jeśli Ty masz UPŁAWY to znaczy że ona jednak objawy daje! Co za lekarz.. Mojej nadżerki narazie nikt nie wypalił ani nie wymroził, ale robiłam cytologię aby zobaczyć czy nie ma komórek rakowych i robię kolejną za dwa tygodnie. Już nie wspomnę że też mam problemy z upławami, infekcjami itd

Zmień lekarza kobieto, idz do innego, powiedz o upławach i zrób cytologię jesze przed wyjazdem. To nie zabawa.
magdalenabmw

przez wovacuum 17 lis 2009, 18:41
magdalenabmw, dobry bajer:to polowa sukcesu!!!z calego serca zyczè ci tej pracy,zobaczysz jak bèdziesz mila intratne zajècie,kasè fajnà z tego,to zapomnisz o nerwicy!!tak jak ja Madziu,zadko kiedy od czasu kedy pracujè wiècej,nerwica daje mi popalic.czasem tylko krèci mi siè w glowie.no i pamiètaj bèdziesz miala kasè z tego,zarobisz na kebaba!!!nie mozesz liczyc tylko na faceta :? bèdziesz bardziej spelniona jako kobieta!!w domu to wysiedzisz jeszcze wièkszà nerwicè!!Ach Magda trzymam kciuki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wovacuum

przez tet 17 lis 2009, 18:43
Lenko, idź do innego i zrób cytologię. to podstawowe badanie. ja też trochę zbyt długo zwlekałam, a biorę hormony więc powinnam częściej się badać.. no i mam dysplasię. teraz czeka mnie usunięcie fragmentu szyjki. nie ma żartów, my kobiety jesteśmy zbyt delikatne TAM, trzeba dbać o nasz kwiat kobiecości :lol:
tet

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 18:44
Wovka -właśnie mi odpisał : że jak będzie potrzebował pomocnika to sie odezwie, zachowa sobie mojego maila bo to jest praca w technice KauPoDur, a to wymaga szkolenia i nauki jeśli nie znam tej techniki...a ja jej nie znam :roll: I dupa.
magdalenabmw

przez wovacuum 17 lis 2009, 18:47
magdalenabmw, oj przykro mi...ale szukaj dalej i siè nie pddawaj!!a rodzice nie mogà pozyczyc ci kasy na tego kebaba?przeciez mozesz im pozniej oddac?
wovacuum

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 18:54
Rodzice by mogli, ale sami mają teraz ciężki okres bo jest po sezonie i nie mają teraz takiej kasy na pożyczenie :( No trudno, poczekam. Teraz najważniejsze żeby chociaż mój chłopak coś znalazł, zebyśmy na życie mieli...
magdalenabmw

przez linka 17 lis 2009, 18:57
magdalenabmw, a Ty poprostu wysłałaś im CV czy odpowiadałaś na konkretne ogłoszenie?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 17 lis 2009, 19:00
magdalenabmw, no jakis kredyt moze by ci wzièli?a jako fotomodelka nie masz szans czy jak???oglàdam twoje foty rewelacyjnie sobie wyglàdasz!!probowalas w zagranicznych agencjach modelek?tu W Belgii to takie paszczury pokazujà w prasie i tw ze szkoda slow,a Ty siè tam marnujesz kobieto!!!
wovacuum

przez Lena88 17 lis 2009, 19:10
Mówicie o tych upławach, no ja też się tym strasznie przejęłam, ale lekarz powiedział i nawet podkreślił kilka razy, że kobieta nigdy nie jest "sucha", że to co mam to normalna, zdrowa wydzielina i to już mój problem, że tego nie akceptuje :evil:
How can you lose?

Sortuj wg