Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Kajuchaaaaa 12 cze 2009, 14:53
Hej.
Wybaczcie,ze pisze raz na jakis czas... ale kiedy nie pisze znaczy to ze swietnie daje sobie rade i jest w miare ok... Kiedy czuje sie fatalnie pisze tutaj bo czuje ze to mi pomaga... dzisiaj jest ten dzien... Czuje sie zle... Mam wrazenie ze zaraz cos sie ze mna stanie,ze umre... Nie chce mi sie nic... wszystko co robie wydaje sie bez sensu... Masakra... najchetniej walnelabym sie na lozko i przeplakala caly dzien... ;( Nie wiem czemu ale czegos sie boje... Boje sie,ze zwariuje,ze wszyscy sie ode mnie oddala... ze nie bede miala nikogo... :( Mam dzisiaj duze trudnosci z przełykaniem sliny i lapaniem oddechu.. wszystko mnie swedzi... :/ nie wiem juz co mam robic... Kazdy Dzien ktory przezywam wydaje mi sie byc ostatnim dniem...

A najgorsze jest to ze MOI NAJBLIŻSI MNIE NIE ROZUMIEJĄ!!! Dla nich jestem Wariatką!!!!!!!!

"... Wszystko co takie skomplikowane na dobrą sprawę jest takie proste.."
"Dusza [...] to nieobrobiony diament, który do oszlifowania potrzebuje uderzeń wymierzonych przez cierpienie. "

przez Venus 12 cze 2009, 15:03
agaska wzięłam 3 ćwiartkę paro i przeszła mi ochota na beczenie :shock:
Ale kurde coś mi dziwnie w klatce piersiowej niby czuję ból, niby swędzenie, sama nie wiem...
Czuję jakby miało się coś ze mną stać, niby jestem niespokojna, a niby mam wszystkogdzieś...
Kurde szału już dostaję :shock: :shock:
Bla bla bla...

przez agaska 12 cze 2009, 15:07
Bedzie ok, Venus :D Ja wzielam nervomix i tez mi lekko lepiej.

Trzymajmy sie wszyscyyyy!
Be the change you want to see in the world

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Venus 12 cze 2009, 15:12
Buuuuuuuuuuuuuuu...kurde zebrało mi się nagle... :shock:
Czemu ja mam takie dziwne uczucie w całym ciele? :?
agaska co dzisiaj porabiasz w domku? Tak sobie pytam! :D
Tak w ogóle co dziś porabiacie? Może mi będzie lżej i przestanę się zadręczać tym,
że nie robię nic konstruktywnego. :P
Bla bla bla...

przez agaska 12 cze 2009, 15:21
Ogladam oglupiacza, sprzatam, zajmuje sie psiskiem, robie pranie, tlumacze dalej teksty.
Venus nie nakrecaj sie, to nie przez lek tylko przez to, ze sie nakrecasz. Poloz sie, zwin w klebek jak musisz, sprobuj usnac. Wlacz jakas uspokajajaca, mila dla ucha muzyczke. Najlepiej instrumentalna. Kadzidelko moze zapal? O egzotycznym zapachu... Albo konwaliowym, liliowim... Sandalowym? Herbatke z cytryna, cynamonem i miodem wypij.

przez Venus 12 cze 2009, 15:28
agaska no ja właśnie nie wiem juz od czego to. Głupieję po prostu. :shock:
Wczoraj gadałam ze szwagrem o tym od czego się te moje problemy zaczęły i od razu
zaczęło się odzywać to co je spowodowało. Więc może dlatego tak się dzisiaj dziwnie czuję.
Istny obłęd. Ja coś tu próbuję sobie znaleźć do roboty, ale kiepsko mi to idzie. :(
Bla bla bla...

przez isj 12 cze 2009, 15:37
Agaska, żadnych Nervomixooff i inszych dziurawców w połączeniu z psychotropami, nie wiesz o tym? Chyba że nie zdecydowałaś się na standardową farmakoterapię, wtedy OK, jak najbardziej.

Ja dziś nie robię kompletnie nic, że pocieszę Venus. Rano czułem się źle, zabiłem to nieco klonazepamem, siedzę w bez ładu i składu w internecie. Idę się za chwilę wykąpać, wieczorem być może zamienię słówko z ukochaną osobą, która jest dziś zajęta (i mam nadzieję, że mi się to uda). Po kąpieli jadę do biblioteki czytać Herberta Marcusego, bo mi jest potrzebny do magisterki. Potem nie wiem. A po nie wiem sen.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez agaska 12 cze 2009, 15:39
To moze pograj: http://www.zigiz.com/games/game.php?sd= ... zigiz=true
Odstresujesz sie nieco, zajmiesz ukladanka :) Musisz zbijac klocki wygladajace tak samo. Im wiecej zbijesz cyferek, bambusow, kropek, kierunkow, smokow i kwiatkow pod rzad tym wieksze kombo i wieksza nagroda :D Moj rekord to 1710 pktow :P

No, pora sie wziac za obiad.

[Dodane po edycji:]

A tak w ogole to mam takie pytanie... Czy jak dzis wzielam soie raz nervomix, to moge jutro normalnie wziac Paromerck?

przez Venus 12 cze 2009, 18:09
agaska napisał(a):A tak w ogole to mam takie pytanie... Czy jak dzis wzielam soie raz nervomix, to moge jutro normalnie wziac Paromerck?

agaska o rany, nie wiem. Musiałabys zapytać lekarza. :shock:

No ja troszkę pobawiłam się lapkiem, poczytałam książeczkę, teraz pobiegam po necie, a potem nie wiem co... :smile:
Bla bla bla...

przez agaska 12 cze 2009, 18:34
isj, no dziurawca to tam tyle co kot naplakal, a ja wzielam tylko raz (1 tabletke) - rano - na migrene. Od jutra chcialabym zaczac brac paromerck.

przez Venus 12 cze 2009, 19:28
Znowu mnie łapie jakiś lęk i panika, znowu chce mi się wyć...co za cholera! skąd się to bierze???!!! :cry: :cry:
Bla bla bla...

przez agaska 12 cze 2009, 19:43
A mi sie uspokoilo. I nawet glowa az tak nie boli jak bolala.
Venus bedzie dobrzeeeee, usmiechnij sie!

przez rolstan 12 cze 2009, 23:45
3miesiace mi wystarczyły zeby z tego wyjsc:)
i znam sposób zeby wyjsc z tego muglbym szybciej gdybym był pewien ze to tylko nerwica:)

przez martab5050 13 cze 2009, 01:53
agaska napisał(a):isj, no dziurawca to tam tyle co kot naplakal, a ja wzielam tylko raz (1 tabletke) - rano - na migrene. Od jutra chcialabym zaczac brac paromerck.

paromerck dobre tabletki , biore je od siedmiu m-cy całkiem dobrze się czuję

[Dodane po edycji:]

wszyscy chorzy na ta wredna chorobę, głowa do góry będzie dobrze Ja leczę sie od 1,5 roku, przez rok brałam CItal który mi nie pomagał od 7 m-cy biorę paromerck i czuję się dobrze ,nareszcie powoli powracam do życia, owszem miewam czasami ataki ,ale są one tak jakby coraz bardziej unikatowe.
Życze wszystkim powodzenia w leczeniu
Ostatnio edytowano 13 cze 2009, 03:13 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: double

Sortuj wg