Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez bee84 05 paź 2008, 20:45
Rafał ... a co masz na myśli mówiąc "omamy"???... ja tez mam czasem jakies zwidy , ale nie wiem czy o to Ci chodzi ...

W ogóle super ... tylko napisałam Wam o tym, że bede musiała dojeżdzać pociągiem ... i już zrobiło mi się słabo ... ręce lodowate, policzki gorące ... w głowie mi sie kręci ...
Niech to się w końcu wszystko skończy :cry:

przez Rafał9 05 paź 2008, 21:25
Mieszkam sam i uzgodniłem z rodzicami (bo wiedzą, ze mam nerwice) iż będą mi dawać sygnała, a ja im oddzwonie. Dzisiaj rano mam sygnał na telefonie - daje swojego, a tu mama dzwoni i się pyta jak to jest, ze ja byłem pierwszy.
Czy będę żył jutro nie umiem powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie żyję dzisiaj

przez bee84 05 paź 2008, 21:30
... takie 'zwidy' to się chyba każdemu zdarzają ... albo może Twoja mama miała 'zwida' ? ;)
Myślę, że się nie ma co przejmować ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 05 paź 2008, 23:32
W autobusie mnie tak coś złapało, że aż matka się wystraszyła :roll:
Musiał się kierowca zatrzymać, a ja usiałam wyjść z tego autobusu, bo myślałam, że zejdę... Albo się pożygam na pasażerów.. Tak mi było niedobrze, słabo i w ogóle.. no i i myślałam, że to od leków, albo co... Na dworze od razu mi przeszło

Ja mam tak samo w pociągach i w autobusach......i jeszcze mnie dusi do tego.
U mnie to chyba wynika z alergii na cos chyba.
:)

przez Stokrotka_G 06 paź 2008, 08:05
Oj to widze ze wiecej tu nas ma problemy z poruszaniem sie komunikacja miejska.Nawet nie wiecie jak was dobrze rozumiem. To sie chyba nazywa agorafobia i jest jeszcze jedyna przeszkoda z ktora nie potrafie sobie poradzic.A zrobilam juz bardzo wiele.
Polina i czlowiek nerwica,mysle ze to co sie wam przydarzylo to wynik nagromadzonych napiec,stresow i niedobrych emocji, ktore wlasnie w ten okropne przykry sposob wlasnie was opuscily :?
Nie martwcie sie,to byl tylko maly upadek,teraz szybciutko sie pozbierac i dalej do przodu! Dacie rade :smile:
Prosilem Boga o zdrowie,zeby robic zeczy wielkie....on dal mi chorobe zebym robil zeczy lepsze....

przez inez3 06 paź 2008, 08:53
widze, ze mieliscie sredni weekend... nawet nie wiecie jak mi przykro (nie pisze tego zeby sie nad wami uzalac), ale dokladnie wiem jak to jest... udajcie sie do swoich lekarzy, powiedzcie jak bylo... tylko sie nie poddawajcie, na prawde da sie to zwlaczyc, uwierzcie... no a ja w koncu moze zaczne jezdzcic ta komunikacja miejska dla sprawdzenia samej siebie... wiec bedziemy walczyc razem. pozdrawiam wszystkich i glowa do góry!

przez Misiek 06 paź 2008, 09:17
A ja jestem przeziębiony... :(

przez inez3 06 paź 2008, 10:12
ja tez, ale juz w pracy, czwartek i piatek siedzialam w domu. katar i kaszel mnie nadal trzyma, ale przynajmniej nie czuje sie juz jakby mnie cos rozjechalo... :smile: witaminki, syropek i troche polezec Misiek,

przez Misiek 06 paź 2008, 10:23
inez3 napisał(a):witaminki, syropek i troche polezec Misiek,

Tak właśnie zamierzam zrobić... :smile:

przez Duran84 06 paź 2008, 10:29
U mnie nadal źle... I nic nie wskazuje na to, żeby miało się to niedługo zmienić... Demony wróciły... A Ja już nie mam siły z nimi walczyć... Chcę zniknąć...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez inez3 06 paź 2008, 10:38
Duran84, wiesz co? tak sobie mysle, ze my tak na prawde nie wiemy co sie stalo... nie mowisz nam szczegółów tylko tak jakoś półsłówkami w związku z tym nie za bardzo możemy, a przynajmniej ja, odnieść do tego co sie stalo...
A Ja już nie mam siły z nimi walczyć... Chcę zniknąć...

e, tam, pierdzielisz, nie ma sytuacji bez wyjscia!

przez Duran84 06 paź 2008, 11:08
inez3 Ja po prostu nie chce o tym wszystkim ze szczegółami na razie pisać. Jak ta sprawa trochę ochłonie to napiszę coś więcej... A na razie nie potrzebuję niczyjej pomocy... Bo nikt mi nie może pomóc... Nawet Ja sam sobie...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez bee84 06 paź 2008, 11:13
Pięknie ... dzisiaj nie pojechałam na zajęcia ... bo stchórzyłam :roll: ....
Ludzie co zrobić żeby jutro pojechać ... dojechać ... i wrócić w miarę dobrej formie??? :cry: :cry: :cry:

przez Duran84 06 paź 2008, 11:15
Wiem, że to się łatwo pisze, ale moja rada jest taka... Przestać się bać... Studia to przecież nic złego... Sam bym czasami chciał studiować na wyższej uczelni... Niestety nie wyszło... :(

Sortuj wg