***SNY***

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez milka 29 wrz 2006, 13:12
Malcolm, tylko, że ja nie biorę żadnych leków, ale jestem coraz bardziej pewna, że powinnam. Boję się, że znów będę musiała szukać odpowiedniego. Czasem czuję się jak królik doświadczalny, na którym lekarz testuje coraz to inne leki i żadne nie działają, a to doprowadza mnie do poczucia beznadziejności i nieuleczalności mojej choroby.
ból życia nie pozwala przyjść wyzwoleniu - śmierci....

przez gusia 29 wrz 2006, 20:27
No cóż,ja biorę Stimuloton i benzo(doraźnie),niestety sen nie przychodzi...
Sypiam bardzo mało,średnio po 4 godzinki,czasami jestem przemęczona w dzień,ale nie poradzę nic na to że nie mogę zasnąc :?
Poza tym zawsze lepiej czuję się wieczorkiem....i w nocy..
Pozdro.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez JanRO 29 wrz 2006, 20:57
Witam.Tez mialem totalne problemy ze spaniem od dwoch lat ,no i przyszła ostra nerwica i wszystkie mozliwe objawy,koszmar
,brałem hydroxyzine i spalem po niej dobrze i miałem troche wytchnienia,no ale ile mozna ją brac.Od kiedy sie wprowadzilem do mojej kobiety i spie obok niej ,zasypiam jak zabity,faktem jest ze czasem sie budze rano i mecze z dwie godziny z lękami.Ogolnie spie dobrze choc w dzien czuje sie fatalnie,zawroty główy,poczucie bezradnosci i braku celu w zyciu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

***SNY***

przez davina 14 paź 2006, 15:40
dziś mi się śniło że mi wypadł ząb
kiedyś też mi się sniło to samo
i zajrzałam do sennika online
i było napisene że to smierć :( a na drugi dzień umarł mój sąsiad
czy znowu się spełni ten sen czy two wierzyć czy to przypadek

przez ~Maja 14 paź 2006, 16:27
Ja sądzę, że czasem się sny zdarzają, ale zupełnie z przypadku. Nie przejmuj się tak tym zębem! :D Ile razy śnią mi się wszelkie rzeczy związane z dentystą, ale to chyba związek z moją ciocią - dentystką :mrgreen: ....
PS. jeszcze jakoś wszyscy żyjemy ;)
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez anonim 14 paź 2006, 20:11
Ciekawe bo dziś w nocy też sniło mi się jak wypada ząb... :?
Do tego zanim wypadł był zepsuty, a według sennika zepsuty ząb oznacza niepowodzenie i pogorszenie stanu zdrowia, a ja niedługo mam jechać do lekarza :!:

przez davina 14 paź 2006, 21:00
ojojo
mi sięjużten sen kiedyś spełnił a co będzie jak ten też się spełni
uwierze w sennik chyba :o

przez anonim 14 paź 2006, 21:11
nie strasz mnie, bo niedługo mam ważną wizytę u lekarza :( Zobaczymy co będzie w tym tygodniu...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez DarkAngel 14 paź 2006, 23:33
To mam jedno takie pytanie.....Czy jak sie sni że ktoś umarł....to wypadnie ząb? O kurde...tydzień temu śniła mi sie powódź....duzo umarłych ludziów było.....to teraz wszystkich ząbów sie pozbedę....nieciekawie..oj nieciekawie... :cry: ;) ;)
Obrazek
ExModerator

przez anonim 14 paź 2006, 23:35
DarkAngel napisał(a):To mam jedno takie pytanie.....Czy jak sie sni że ktoś umarł....to wypadnie ząb? O kurde...tydzień temu śniła mi sie powódź....duzo umarłych ludziów było.....to teraz wszystkich ząbów sie pozbedę....nieciekawie..oj nieciekawie... :cry: ;) ;)

Jak się nie myje to można stracić ;)

przez Nevada 15 paź 2006, 00:50
a mi się raz śniło, że byłam nastolatką i z grupą innych nastolatków. jak takie dzieciaki. nagle spostrzegliśmy, że mamy na sobie stroje kowbojskie i moje ciało zaczęło się świecić. po chwili zaczeli nas gonić indianie, uciekaliśmy przez cale miasto, aż dopadli mnie mnie i taka dziewczyne ze snu. indianin chwycił ją za gardło i powiedzial, że nie udusi jej, bo jest za ładna. potem złapał mnie i naciął mi mocno policzek, tak że poczułam charowanie noża po mojej kości policzkowej ( we śnie czuję ból, więc nie było to miłe) i powiedział mi, że robi to dlatego, że mnie tak bardzo lubi, potem dodał, żebym po śmierci oddała mu kość policzkową z twarzy z tym nacięciem na pamiątkę, żeby mnie pamiętał.

potem znaleźliśmy sie w jakiejś szkole, i wszystkie nasze stroje zmieniły się w stroje militarne, i kolega zaczął śweicić, a do szkoly wdarli się terroryści i wiedziałam , że to jego misja, że teraz on będzie mial jakieś zadanie. o co tu chodzi?
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez davina 16 paź 2006, 18:19
ja nieraz mam takie głupie sny ż epózniej cały dzień chodze jakoś tak jakbym jeszcze śniła
i zawsze mam tak jak połoze się spać i mam coś na sumieniu :oops:

przez Mizer 20 paź 2006, 16:01
spełnia się

często, ale nie zawsze.

mamie śniła się gnijąca szczęka i wypadanie zębów.
na drugi dzień ni stąd ni z owąd umarła babcia.

bywa, bywa...

jak się śni jezioro- oznacza to ciężką chorąbę twoją lub bliskich.

jak się śni pech, to rano jest szczęście :D
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Toshiro 20 paź 2006, 16:10
davina napisał(a):dziś mi się śniło że mi wypadł ząb
kiedyś też mi się sniło to samo

Mi się śni że stoje przed umywalką i wyciągam zęba (2kę), poźniej wszystkie wypadają i mam uczcie jakbym miał tic taki w buzi, po czym wypluwam ząbki do umywalki... Mocne, przepraszam z góry za efekt u osób z bujną wyobraźnią! Dość przykry sen. Ja jednak nadal żyje.

Podejrzewam że powód jest bardziej prozaiczy i ma to coś wspołnego z filmem który należy do moich ulubionych, jest nim "Opętanie" z Kevinem Baconem - jest tam podobna scena.
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

Sortuj wg