Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Bonus 16 gru 2012, 21:09
Ale ja myślę, że jak takie typki nachalnie zalecają sie do kobiet, wbrew ich woli, to nie jest to miłe. Tym bardziej, że takie kobiety są w związkach. Takie coś jest czasem nie na miejscu, bo ktoś obok na to się patrzy i sobie pomyśli o takich typkach coś niemiłego. Inni to obserwują i wyciągają wnioski.

-- 16 gru 2012, 20:20 --

Zresztą w mojej grupie jeszcze był taki drugi gość, który bardziej się zalecał do kobiet w mojej grupie i strzelał do nich takie teksty, że po prostu zwalały z nóg. Ja tylko obserwowałem i słuchałem, bo to nie było nawet śmieszne, tylko żenujące. A ten gość jest jeszcze lepszy: ma żonę i dziecko, a lubi towarzystwo innych kobiet i to w różnym wieku. Normalnie gość ma najarane w głowie! Podchodził do każdej babki i walił teksta: "Hej, laseczka! Pójdziemy na małego"? Jak One to usłyszały, to nie wiedziały, czy się śmiać, czy płakać...Ale go i tak ignorowały, bo widziały, że z takim nie warto wchodzić w dyskusje. On sam powiedział, że lubi różne kobiety.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez silence_sadness 16 gru 2012, 21:21
Bonus, i dobrze ,ze wyciągasz wnioski i nie preferujesz własnie takiego nachalnego zachowania..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez inbvo 16 gru 2012, 21:24
Bonus napisał(a):"Hej, laseczka! Pójdziemy na małego"?
prędzej czy później znajdzie się jakaś która poleci na ten tekst :/ niestety:/
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 16 gru 2012, 21:26
Bonus napisał(a):Po prostu nie przepadam za takimi typkami, bo mnie takie postępowanie nie bawi. Ten znajomy z grupy integracyjnej lubi często pić vódeczkę, a po pijanemu to jeszcze bardziej zaleca się do pierwszej, lepszej kobiety i do tego nawija jakieś głupoty. Ja nic do niego nie mam, On do mnie też nie.

Bonus jednak coś masz bo to piszesz
Ja bym mu dał w łeb a potem odstawił nieprzytomnego do domu. :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Bonus 16 gru 2012, 21:47
Ale wiesz, ja tam się nie wpieprzałem do niego, ani do tego drugiego. Co mnie to obchodziło. Ale była taka nieprzyjemna sytuacja, że będąc nad Morzem, na wypoczynku integracyjnym, mieszkalismy w pokojach, w takich małych domkach, parterowych. Ten gość był w swoim pokoju i mieszkał z tym drugim gościem. Tam przyszły do nich dziewczyny ze swojego pokoju, z naszej grupy, by u nich posiedzieć. Ja pomyślałem, że zajrzę do nich i pogadam z nimi (a był już wieczór), a ten gość wydarł się na mnie: "Co ja tutaj robie? Po co przyszedłem?!" Powiedział: "Wpieprza się w nieswoje sprawy! My mamy tu swoje tematy z kobietami, a On tu siedzi". To ja powiedziałem parę zdań i się uspokoił, a potem wyszedłem, bo nie byłem tam mile widziany. Po prostu się stawiał i jeszcze mnie obraził jakimś chamskim tekstem, którego tu nawet nie przetocze. Taki typek z niego i tyle.

-- 16 gru 2012, 20:54 --

Na takie teksty to polecą tylko takie głupie kobiety, które to lubia w takich typach. Porządne, inteligentne kobiety nie zwrócą na to uwagi i będą miały swoje zdanie. Nie dadzą sobie wejść na głowę takim typom. Takie zachowania, tak naprawdę działają w przeciwną stronę. Im się wydaje, że takie teksty przyciągają kobiety i jest to właściwe postępowanie, a tym czasem jest odwrotnie. No chyba, że trafiają im się właśnie takie "niepoważne" i głupiutkie kobiety, które się tym cieszą...

przez djkocyk 16 gru 2012, 22:21
Bonus napisał(a):Ale ja myślę, że jak takie typki nachalnie zalecają sie do kobiet, wbrew ich woli, to nie jest to miłe. Tym bardziej, że takie kobiety są w związkach. Takie coś jest czasem nie na miejscu, bo ktoś obok na to się patrzy i sobie pomyśli o takich typkach coś niemiłego. Inni to obserwują i wyciągają wnioski.

A nie zastanawiałeś się czasem, że może ci nachalni, którym chodzi "tylko o jedno" nie mają w sumie większego powodzenia niż ty czy ja? Bo ostatnio zacząłem uważniej obserwować otoczenie i wyszło mi, że ci "bad boye" raczej nie cierpią z samotności.

przez zmienny 16 gru 2012, 22:30
dj kocyk, wg mnie w duuuuużym uproszczeniu, to wygląda tak: normalny pewny siebie > nachalny > nieśmiały

normalny pewny siebie podejdzie i umiejetnie bedzie wyrywał skutecznosc wysoka

nachalny bedzie podchodzil ale swoja nachalnoscia zniechecal, ale bedzie probowal i probowal i czasem trafi sie jakas ktora sie nie zrazi - skutecznosc niska/srednia

niesmialy wcale nie bedzie podchodzil i tylkow wyjatkowo sprzyjajacych okolicznosciach stworzy zwiazek - skutecznosc zerowa/niska
zmienny

przez Bonus 16 gru 2012, 23:01
Ale tacy faceci "nachalni" też nie muszą być w związkach, ponieważ żadna z kobiet takich nie wybierze. A nawet jeżeli, to nie sądzę, żeby porządna, poważna i mądra kobieta wybrała takiego "pustego" faceta, który w ogóle do niej nie pasuje. Każdy w towarzystwie, raczej szuka "swojego", równego sobie. Jest pełno "wolnych" kobiet, z uwagi na "brak szczęscia" do porządnych i ułozonych facetów, bo te kobiety mają swoją godność, swoje wartośći i nie wybierają takich "nic nie wartych" facetów i mądrze. No a poza tym, nie zawsze i nie wszędzie bywają jakieś kobiety, które tacy faceci mogliby "wyrywać". No chyba, że Oni często chodzą na dyskoteki, gdzie pełno jest kobiet i tam mają duże pole do popisu, w "wyrywaniu" kobiet. Ale na dyskoteki to raczej małolatki chodzą, bo starsze kobiety już z takich "zabaw" wyrosły i tam już nie chodzą. Żeby przebywać gdzieś z większą ilością kobiet, to nie wiem, gdzie trzebaby być, gdzie pojechać, by je spotykać często. Na to nie ma się chyba wielu okazji? Ja mało mam takich okazji, gdzie przebywam z kobietami. Ostatnio to tylko, gdy byłem w mojej grupie na wyjazdach. Teraz nie mam żadnych okazji.

-- 16 gru 2012, 22:29 --

Myślę też, że Ci faceci, "wyrywający" laski, mogą też czuć się samotni. Bo co z tego, że przebywają wśród lasek, jak One mogą ich lekceważyć? "Bycie samotnym" to np.obojętność innych ludzi, brak zainteresowania. Samotność jest też w grupie ludzi. Ja przebywając w mojej grupie, w której było ok.40-tu ludzi, czułem się samotny, mimo że z każdym tam rozmaiałem. Samotność czuje się też podświadomie i to jest tak samo uciążliwe, jak samotność świadoma.

przez Sorrow 17 gru 2012, 10:11
We mnie ostatnio coś pękło i czuję się niesamowicie samotny z tym, że nikogo nie mam :( .

inbvo napisał(a):
silence_sadness napisał(a):
inbvo napisał(a):a ja powiem po swojemu - większość z osób tu piszących, a z dużym prawdopodobieństwem nawet wszyscy, wcale nie jest nieatrakcyjna,albo przynajmniej jest "w normie". Tylko po prostu nikt tu nie umie się "sprzedać"... ja z tym zawsze miałem problem... nie tylko jeśli chodzi o dziewczyny...

trudno dostać szansę jak się nie potrafi o nią walczyć...

ale może nie będzie tak źle...
Co mas dokładnie na myśli??
o co mi chodzi? jakby to powiedzieć... we współczesnym świecie zwyciężają Ci, którzy potrafią się odpowiednio zareklamować... a do tego, żeby reklamować siebie potrzeba mieć wysoką samoocenę...

Reklamowanie się nie ma nic wspólnego z samooceną. Przekonywanie też. Raczej chodzi o umiejętność manipulowania innymi a do tego wysokiej samooceny nie potrzeba.

przez Bonus 17 gru 2012, 10:59
Ja wiem. Ale oczywiście chodzi tu o manipulowanie ludzmi w dobrym celu? Bo można manipulować kimś w złym celu, dla jakichś, swoich korzyści. Ja sobie myślę, że nie zawsze taka manipulacja coś pomoże...Zależy to też od tej drugiej osoby.

-- 17 gru 2012, 10:15 --

Ale to jest prawda, że trzeba używać trochę psychologii, by kogoś do czegoś nakłonić, przekonać. To jest umiejętność, tylko nie zawsze to się sprawdzi. Bo ta druga Osoba też może wyczuć manipulację, uzna, że jest to w złym celu i się wycofa. Myślę, że normalnie myślący ludzie, nie muszą manipulować, wysilać się, tylko po prostu nawiążą znajomość i tyle. Co do "reklamowania się", to też zależy, jak kto się zareklamuje. Jeżeli ktoś się źle zareklamuje i przy tym będzie kręcił, kłamał, oszukiwał, to nie sądze, żeby wyszło mu to na dobre. Ale w pewnych sytuacjach trzeba trochę kręcić, skłamać, aby dzięki temu coś zyskać. Są to już sytuacje wyjątkowe.

-- 17 gru 2012, 10:41 --

Dzisiaj, niestety "reklamowanie się" jest raczej potrzebne. Najlepszy przykład jest na portalach randkowych, gdzie prawie każdy reklamuje się jak najlepiej, żeby mieć z tego korzyść. Tylko często tam ludzie kłamią i oszukują, a to nie jest dobre. Potem, przy bliższej znajomości, wiele rzeczy się ujawnia i okazuje się, że nie było to prawdą. Ale według moich obserwacji, to nie do końca pomaga to na portalach randkowych. Ja sam korzystałem z kilku portali w necie i też zaprezentowałem się tam jak najlepiej w profilach, aby wyglądało to pozytywnie. Jakoś nie udało mi się poznać właściwej osoby z takiego portalu. Odezwało się może kilka kobiet, które i tak potem zerwały kontakt.

przez beladin 17 gru 2012, 15:10
BonusCo według Ciebie znaczy "zaprezentować się jak najlepiej"?
beladin

przez Bonus 17 gru 2012, 15:23
Według mnie? Moja prezentacja jest przede wszystkim uczciwa i prawdziwa. Jeżeli mówię komuś o swoich wartościach, walorach, to tak rzeczywiście jest.
Nie udaję kogoś innego, nie mam na sobie "maski". Nie muszę zresztą tak robić, bo nie mam nic do ukrycia. Chyba że są takie sprawy, które wymagają "tajemnicy", ale wtedy one nie muszą być istotne dla kogoś.

przez beladin 17 gru 2012, 15:28
Czy to znaczy, że za każdym razem dostajesz to na co zasługujesz?
beladin

przez Werty 17 gru 2012, 15:45
Bonus może kobiety, z którymi się spotykasz(łeś) uważają cię za "nudziarza". Spokojni, porządni, rzetelni faceci nie mają łatwego życia do kobiet :D Moja obserwacja, za którą na bank mi się oberwie od "strażniczek poprawności" - wiele kobiet (nie mówię, że wszystkie, nie mówię, że większość, mówię - wiele, aby to było jasne), nieważne jakimi miernotami same są, nieważne jak bardzo same są nudne, puste i mało interesujące wewnętrznie będzie szukać wystrzelonego zawadiaki i każda z nich oleje każdego kto nie wpasowuje się w ich wizję. Ten konkretny typ kobiet czasami nie ma nic innego do zaoferowania poza urodą, a czasami bardzo wątpliwą urodą. Kończy się to nieraz dla takich szczęśliwie lub normalnie (w końcu znajdzie jakiegoś w miarę porządnego chłopa na miarę swoich potrzeb), ale czasami (nie zawsze) wzięciem sobie jakiegoś sukinsyna i płaczem, że "wszyscy faceci to świnie".

Staram się za bardzo nie oceniać, nie odmawiam prawa do takich potrzeb, nie krytykuję za bardzo. Każdy jest kowalem swojego losu i ma prawo mieć swoje pragnienia. Walczyć z tym, piętnować to jak zawracać Wisłę kijem.
Tak się po prostu sprawy mają.

Sortuj wg