Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 02 maja 2012, 15:35
Fakt jednak, że przed trzydziestką ciężko już znaleźć wolną i odpowiadającą kobietę :?

no :) ale majac lat 19 chyba jeszcze trudniej..samemu nie wie sie czego tak naprawde szuka. Najwazniejszym kryterium jest uroda a potem trzeba zyc z kims kto ma zupelnie inne spojrzenie na zycie.
Sporo moich znajomych jest po trudnych zwiazkach lub po rozwodzie i mowia ze dopiero okolo 30 wiedzialy czego chca od partnera bo przedtem byly glupimi romantyczkami, ktorym sie wydawalo , ze milosc wystarczy do szczescia. Ja bym poszla o krok dalej... dojrzala kobieta juz doskonale wie czego NIE chce w zwiazku i trzeba miec cos wiecej niz ladna buzie zeby ja zadowolic ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez KillBill 02 maja 2012, 15:38
wystarczy 25cm :lol:

przez ajajaj89 02 maja 2012, 15:43
ta - a najlepiej to przezyc cale zycie i pozniej jeszcze raz go przezyc od poczatku, Cabdy 14
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 02 maja 2012, 15:47
Mi psycholożka powiedziała wręcz, że przecież kobiet coraz więcej jest na świecie i w Polsce, więc faceci będą mogli przebierać :mrgreen:
Fakt jednak, że przed trzydziestką ciężko już znaleźć wolną i odpowiadającą kobietę :?
Prawda jak zawsze leży pewnie pośrodku...

Z tymi kobietami to nie do końca prawda więcej ich jest ale dopiero powyżej 50 roku życia 20-30 latek jest mniej niż facetów w tym wieku( na 100 dziewczynek rodzi się 105-106 chłopców). Za to powyżej 70 roku życia facetów jest 2-3 razy mniej niż kobiet ale chyba nikt nie zamierza do tego czasu czekać.
No wlasnie to jest troche chore... ten ktory nigdy jeszcze nie wspolzyl ma byc gorszy od tego ktory zalicza laski w kiblu na dyskotece... w czym jest gorszy?

Samoocena tego zaliczającego w dyskotekach jest na pewno lepsza niż prawiczka( nie z powodów religijnych) z resztą większość mężczyzn 25-30 letnich ani nie jest prawiczkami ani nie zalicza hurtowo na dyskotekach tylko ma lub miała krótsze bądź dłuższe relacje z kobietami i to o nich mi chodziło. Świat nie jest czarno biały i nie dzieli się na prawiczków i wszystkozaliczaczy
Największy Forumowy Maruda

przez SadSlav 02 maja 2012, 15:58
KillBill napisał(a):wystarczy 25cm :lol:

Jak operator kiepski to nawet takim narzędziem nic nie zdziała :mrgreen:
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez Candy14 02 maja 2012, 16:08
wystarczy 25cm :lol:

nie dlugosc a objetosc sie liczy ;)
ta - a najlepiej to przezyc cale zycie i pozniej jeszcze raz go przezyc od poczatku, Cabdy 14

Fajnie by bylo :D Niestety nie ma takiej mozliwosci wiec dobrze zadbac o to co mamy... nie marnowac czasu bo nic dwa razy sie nie zdarza
Świat nie jest czarno biały i nie dzieli się na prawiczków i wszystkozaliczaczy

Prawda :) Jednak wyzej cenie prawiczkow niz tych drugich i mysle ze lepiej zaczac pozniej niz za wczesnie. Na kazdego przyjdzie czas. Fajnie jest miec swoj pierwszy raz z kims bliskim nawet jezeli trzeba na to poczekac.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez bittersweet 02 maja 2012, 16:31
SadSlav napisał(a):
KillBill napisał(a):wystarczy 25cm :lol:

Jak operator kiepski to nawet takim narzędziem nic nie zdziała :mrgreen:

Wtedy zawsze operatorka może wziąć sprawę w swoje ręce :lol:

Poza tym zdaje mi się, że ten temat jest trochę gryziony od d.upy strony /hehe/... nie ma sensu chyba przekonywać naszych panów, że bycie prawiczkiem w ich wieku nie jest złe. Oni źle się z tym czują, jest to ich osobiste subiektywne odczucie i maja do niego prawo. Lepiej skupić sie na szukaniu rozwiązania tej patowej sytuacji.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 02 maja 2012, 16:52
Lepiej skupić sie na szukaniu rozwiązania tej patowej sytuacji.

:great:

przez ajajaj89 02 maja 2012, 17:09
Jeszcze raz do pani Expert cytat z ksiazki Ericksona: ;"Dopelniony cykl zycia"

Niewykluczone jest na przykład to, ze zaprzatniecie wlasnym self, obserwowane w dzisiejszych czasach u pacjentow, moze byc uniektorych z nich skutkiem wypierania pragnienia prokreacji i zaprzeczania płynącemu stąd poczuciu straty
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez ekspert_abcZdrowie 02 maja 2012, 18:28
ajajaj89, dziękuję, że nieustannie odświeżasz moją wiedzę psychologiczną ;) Jak nie racjonalizacja, to Erickson :great: Jestem pełna podziwu!
Jednak wyzej cenie prawiczkow niz tych drugich i mysle ze lepiej zaczac pozniej niz za wczesnie. Na kazdego przyjdzie czas. Fajnie jest miec swoj pierwszy raz z kims bliskim nawet jezeli trzeba na to poczekać.

W tym względzie zgadzam się z Candy14. Zdaję sobie jednak sprawę, że myśl, iż nie jest się osamotnionym w swoim byciu prawiczkiem, niezbyt pomaga. Prawiczków jest wiele w wieku 18, 23, 35, a nawet 45 lat. Jednak cudak ujęła meritum sprawy. Nie chodzi, co kobiety sądzą o tym, że facet jest prawiczkiem (czy to słodkie, ujmujące, staroświeckie, niemęskie). Istotny jest fakt, że im osobiście ciąży "brzemię prawictwa", którego chcieliby się pozbyć.

Jeśli komuś zależy na zwykłym "zaliczeniu panienki" i akcie penetracji, to sprawa nie jest trudna - wizyta w domu cielesnych uciech i po sprawie. Wątpię jednak, że panowie, tracąc w ten sposób "prawictwo", poczuliby się lepiej. Chyba nie o to chodzi panowie, prawda? Chodzi bardziej o umiejętność stworzenia wartościowego związku z kobietą, z którą chciałoby się skonsumować ten związek. A to wymaga więcej starań niż ładna buzia, fajny ciuszek, niebotycznych wymiarów członek i super wydolność seksualna w łóżku.
Psycholog

przez carlosbueno 02 maja 2012, 19:27
Prawiczków jest wiele w wieku 18, 23, 35, a nawet 45 lat.
skąd wiadomo że wiele jeszcze nikt nie przeprowadził wiarygodnych badań statystycznych na ten temat zresztą ciężko by było uzyskać wiarygodne dane.

przez bakus 03 maja 2012, 20:58
Cudak, gdzie ta cudowna sprawdzona rada, jak znaleźć partnerkę??

Pierwszy lepszy podręcznik?? Ja Ci pokazuje jak życie wygląda. Większość co ma 20 lat ma za sobą pierwsze zwiazki i często kontanty seksualne.
Jak ktoś "chce" ale nie może, nikog znaleźć to ma problem. A wmawianie, że nie ma tego złego jest idiotyczne.

ekspert_abcZdrowie napisał(a):A dlaczego od razu zakładasz, że Twoja partnerka nie będzie dziewicą? Późniejsza inicjacja seksualna to plusy i minusy, jak większość sytuacji w życiu. Trudno do tego podejść zero-jedynkowo. Późna utrata cnoty może wiązać się z frustracją, poczuciem, że "inni mają to za sobą, a ja nie, to pewnie coś ze mną nie tak", wątpliwościami, czy podoła się technicznie, czy moje ciało odpowiednio zareaguje itp. Z kolei plusy, to wiara w przekonanie, że nie jestem "dla wszystkich", możliwość poczucia się trochę jako kontestator współczesnej rzeczywistości, która próbuje nachalnie nam wmówić, że wczesna inicjacja seksualna jest OK <nie mylić z racjonalizacją>

No zakładam tak bo nie znam dziewicy po 20... nie znałem też takiej będąc w lic, co nie miała chłopaka. Nie mówiąc już o studiach...
Bądźmy realistami.. Pokaż mi dziewicę po 20, która nie ma faceta...
Wiara o któej piszesz nie jest kompletnie nic warta i nie ma nic wspólnego z realiami, jeżeli taka osoba "chcę" ale nie może sobie nikogo znaleźć.

ajajaj89 napisał(a):Dlaczego, warto czekać, bakus? - po to aby być zdrowym psychicznie w kategoriach myslenia spolecznego.
He?? Nie zrozumiałeś mnie chyba...
Dlaczego warto "czekać" z seksem na "tą jedyną" skoro ta jedyna i tak dziwicą nie będzie, chyba, że zaczniesz szukać w gimnazium.

Candy14 napisał(a):No wlasnie to jest troche chore... ten ktory nigdy jeszcze nie wspolzyl ma byc gorszy od tego ktory zalicza laski w kiblu na dyskotece... w czym jest gorszy?

Ale skrajność... Nie jest chore. Taki co "zalicza" na dyskotekach ma pewność siebie i nie ma takich problemów. A Panów co są na forum nikt nie chce, nawet te "łatwe" na dyskotekach. Gdyby mieli "branie" nie byliby na forum i nie mieliby problemu ze znalezieniem partnerki. Tymczasem nie mają i gorsi są w tym, że zadna ich nie chce. Pomyśl trochę.

Candy14 napisał(a):Sporo moich znajomych jest po trudnych zwiazkach lub po rozwodzie i mowia ze dopiero okolo 30 wiedzialy czego chca od partnera bo przedtem byly glupimi romantyczkami, ktorym sie wydawalo , ze milosc wystarczy do szczescia. Ja bym poszla o krok dalej... dojrzala kobieta juz doskonale wie czego NIE chce w zwiazku i trzeba miec cos wiecej niz ladna buzie zeby ja zadowolic ;)

Jakiś żart... to teraz chcesz nam powiedzieć, że mamy się wiązać po 30. Takie, które wiedzą czego NIE chcą na pewno chcą prawiczka po 30, który nie ma kompletnie doświadczenia związkowego ani seksie. Co to za pocieszenie?
Po 40 jeszcze więcej będziemy wiedzieć czego NIE chcemy, to może po 40 sięzaczniemy wiązać?? Po 80 to już w ogóle. I moze wtedy warto rozpocząć współzycie, założyć rodzine, mieć dzieci i czekać na wnuki i być ostatecznie dziadkiem??
Weź się zastanów co piszesz za głupoty.

Candy14 napisał(a):Prawda :) Jednak wyzej cenie prawiczkow niz tych drugich i mysle ze lepiej zaczac pozniej niz za wczesnie. Na kazdego przyjdzie czas. Fajnie jest miec swoj pierwszy raz z kims bliskim nawet jezeli trzeba na to poczekac.

Następna kompetna durnota. Na każdego rpzytjdzie pora?? Co ty opowiadasz. Nie każdy pozna kogoś, nie każdy znajdzie miłość i nie każdy posmakuje seksu. Co ty bredzisz, ze na każdego przyjdzie czas. Masz nas za debili?? Ile trzeba czekać?? Mozę do wieku, kiedy facet wyłysieje, będzie miał problemy z krążeniem i prostatą, seks będzie mógł uprawiać dopiero jak łyknie wiargry o ile wcześniej nie umrze na zawał jak zobaczy nagą kobiete...

ekspert_abcZdrowie napisał(a):Jeśli komuś zależy na zwykłym "zaliczeniu panienki" i akcie penetracji, to sprawa nie jest trudna - wizyta w domu cielesnych uciech i po sprawie. Wątpię jednak, że panowie, tracąc w ten sposób "prawictwo", poczuliby się lepiej. Chyba nie o to chodzi panowie, prawda? Chodzi bardziej o umiejętność stworzenia wartościowego związku z kobietą, z którą chciałoby się skonsumować ten związek. A to wymaga więcej starań niż ładna buzia, fajny ciuszek, niebotycznych wymiarów członek i super wydolność seksualna w łóżku.

Ale takie coś nie jest mozliwe jak się ma już X lat jest się kompletnie zielonjy w te klocki, nie wie jak się powinno zachować, jak się nie umie rozmawiać z kobietami. Jak ma się mieć umiejętnosć stworzenia zwiazku kiedy takie doświadczenia nabierało sięw gimnazium, liceum czy na studiach. Jak ktoś to przespał to ma problem i zadne bzdurne gadanie jak koleżanka wyżej, że na każdego rzpyjdzie pora nie pomoże, a co więcej skrzywdzi. Pełno osób smotnych. Czemu na nich nie przyszła pora?? Co za durne gadanie to w ogóle jest ;/ Przez takie bzdety jak twoje candy14 moje nastroje są jeszcze gorsze bo 5 lat pisali mi podobne kretynizmy i jakoś nikt się nie pojawił. Za 5 lat też się nie pojawi za 50 też sięnie pojawi. Więc co ty mi bredzisz, że na każdego przyjdzie pora jak nie przyjdzie. Na niektórych nie przyszła. Umarli jako starzy kawaloerowie i stare panny.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 03 maja 2012, 21:11
Ale takie coś nie jest mozliwe jak się ma już X lat jest się kompletnie zielonjy w te klocki, nie wie jak się powinno zachować, jak się nie umie rozmawiać z kobietami. Jak ma się mieć umiejętnosć stworzenia zwiazku kiedy takie doświadczenia nabierało sięw gimnazium, liceum czy na studiach. Jak ktoś to przespał to jest przegrany i zadne bzdurne gadanie jak koleżanka wyżej, że na każdego rzpyjdzie pora nie pomoże, a co więcej skrzywdzi.

Racja takiemu facetowi który ma 25-30 lat i nie był nigdy w związku dużo trudniej będzie ten związek stworzyć bo brak mu doświadczenia i nie chodzi tu o seks tylko ale ogólnie o bycie z kimś, relacja kobieta-mężczyzna itd. i mówienie że nie jest to przeszkodą a nawet atutem jak mówią niektóre panie tutaj jest błędem. Pracodawcy poszukują pracowników z doświadczeniem bo nie trzeba ich przyuczać itd w związkach pewnie jest podobnie

przez Marsal2 03 maja 2012, 22:36
Do tematu niewiele wniosę, jednak rozumiem to co pisze bakus. Sam mam prawie 25lat, zero związków, najbliższy kontakt "seksualny" to pocałunek. Jest mi z tym źle, a nawet bardzo źle. Czuję się przez to gorszy, samoocena jeszcze bardziej opada na dno, a o pewności siebie nawet nie ma co wspominać. Kończę, bo znowu ryczę z tego powodu...
Marsal2

Sortuj wg