Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 01 lip 2012, 23:07
ajajaj89 napisał(a):O Jezu ludzie - czy wy nie widzicie, że faceci na początek lecą na urodę kobiet? Odsyłam do relatywisty, a nie tu racjonalizujecie podstawowe ludzkie instynkty na społeczną modłę/.

ja temu nigdy nie zaprzeczałem ale u Ciebie z tego co piszesz to już forma jakiegoś obłąkania, natręctwa jest. Każda kobieta ma numerki a od tego co za prochy łykniesz to te numerki się zmieniają.
Największy Forumowy Maruda

przez Kiya 01 lip 2012, 23:09
LucP84 napisał(a):Ale wydaje mi się że jak facet mówi rzeczy w stylu że dziewczyna jest najładniejsza na świecie itd. to jest to takie jakieś naiwne, brzmi niewiarygodnie i jak taki jakiś fałszywy komplement obliczony na efekt.

Niekoniecznie. Endorfiny też robią swoje. ;) Taki facet (tudzież kobieta) może mówić najzupełniej szczerze.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez *Monika* 01 lip 2012, 23:10
ajajaj89, dawaj focię :105:
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucP84 01 lip 2012, 23:11
Zwracają uwagę, ale nie każdy w takim stopniu by to miało jakieś znaczenie czy dziewczyna jest tylko zwyczajnie ładna czy też jakoś wybitnie. Zresztą kryteria są trudne tu do ustalenia. Z młodych dziewczyn to większość jest zresztą ładna, z wiekiem to już potem różnie. Jest też coś takiego jak urok osobisty, który nie zawsze zależy od urody, np. znałem na studiach taką dziewczynę która była dosyć mała i drobna, nosiła aparat na zębach i okulary (no mi akurat okulary się podobają), ale miała niesamowity urok osobisty.

Kiya napisał(a):Niekoniecznie. Endorfiny też robią swoje. ;) Taki facet (tudzież kobieta) może mówić najzupełniej szczerze.
Możliwe, ale mi to wydaje się takie jakieś naiwne właśnie ;)
LucP84

przez bittersweet 01 lip 2012, 23:14
Strasznie dziwna ta dyskusja, nie rozumiem o czym :?: Chyba jest jasne, że każdy próbuje sobie znaleźć atrakcyjnego partnera, o atrakcyjności decyduje między innymi uroda - tylko że uroda to rzecz względna :arrow: jednemu podobają się tłuste blondyny, innemu chude brunetki. Jednym słowem, każdy prędzej czy później spotka kogoś, dla kogo on będzie atrakcyjny :szukam: . Dlatego nie ma się co przejmować tzw. urodą lub jej rzekomym brakiem :great:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez *Monika* 01 lip 2012, 23:18
cudak, Masz rację.
Ale tu niektórym chodzi też o to, że np. małoprzystojny facet przebiera w laskach z wysokiej półki. :mrgreen:
Rozumiesz? ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez ajajaj89 01 lip 2012, 23:27
Nie tu chodzi o to, że ładniejsze kobiety chcą mnie przyjąć takiego jakim jestem bez nerwicy. A mnie z nerwicą - niekoniecznie.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez *Wiola* 01 lip 2012, 23:31
ajajaj89, Wiem ,że mnie nie lubisz ;) , ale powiedz mi czy tą Twoją nerwicę to aż tak z "daleka " widać?
Moderator

przez ajajaj89 01 lip 2012, 23:33
EHHH _

Ty mów do niej, a ona - swoje
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez *Wiola* 01 lip 2012, 23:36
ajajaj89, Tak?? :angel:
Moderator

przez Adam Smith 01 lip 2012, 23:51
ale powiedz mi czy tą Twoją nerwicę to aż tak z "daleka " widać?

Dobre pytanie , poza tym sam mam nerwicę i wydaję mi się , że tego w ogóle nie widać ( a może widać :P ) więc całe te pieprzenie , że kobiety lecą na kasę i mają alergie na osoby z zaburzeniami psychicznymi staje się śmieszne , ale można to zrozumieć w końcu trzeba znależć przyczynę ( albo ją wymyślić ) swoich niepowodzeń i zamiast postarać się popracować nad sobą (tak wiem , że to robiłeś ) oraz spróbować znależć to co " robię nie tak " lepiej generalizować , więc skoro wszystkie są takie złe i wymagają kasy , warto skończyć użalać się nad sobą zrobić wszystko żeby zdobyć taką kasę i spełnić ich wymagania , no bo patrząc na kobiety z waszej perspektywy innego wyjścia nie ma :bezradny:
Adam Smith

przez Relatywista 02 lip 2012, 00:08
*Wiola* napisał(a):ajajaj89, Tak?? :angel:

*Wiola*, widzisz, postaraj się przez chwilę spojrzeć na to z perspektywy ajajaja89 Na świecie przyjęło się, że to jednak facet ma być tym stanowczym zdobywcą i w czasie relacji z kobietą to on ma wykazać się inicjatywą. Jest to oczywiście uwarunkowane na poziomie biologicznym, psychologicznym i kulturowym. Tak na prawdę tylko nieliczni mają charaktery "samców alfa" i tylko nielicznym przychodzi to nad wyraz spontanicznie. Przeciętny facet narażony jest przy tym na sporą presje. Rzadko jest w takiej sytuacji pewny siebie. Dręczą go liczne pytania. Czy nie byłem zbyt nachalny ? A może byłem za mało stanowczy ? Może uzna mnie za frajera ? Może dostane z liścia w twarz ? Czy wykazałem się odpowiednią charyzmą ? Może uważa mnie za nudziarza ? Może ... ? Może ... ? Może ... ? itd. Zdrowy psychicznie człowiek często nie jest w stanie podołać tej presji. Nie mówiąc już o chorych psychicznie, których często choroby upodliły do tego stopnia, że stali się poniekąd "życiowymi impotentami". I oczywiście chorując na nerwice, nasza rozmówczyni całkiem łatwo wyczuje nasze "napięcia", natręctwa i stres, a jak wiadomo kobiety wolą tych pewnych siebie i zdecydowanych facetów :P

Wbrew pozorom jest to istotnym problem, zahaczający o fundamentalne poczucie własnej wartości, męskość i ego faceta ;)
Relatywista

przez *Wiola* 02 lip 2012, 00:13
Relatywista, Ja to wszystko rozumiem i nawet się zgadzam, tylko nie do końca pojmuję jak to się ma do tego ,że z nerwicą ma szanse u 4ek, a bez u 6ek :P Czy chodzi o to ,że 4 mają niższe wymagania? A co jeśli taka 4 wg jego oceny , sama uważa się za 9kę? :P
Moderator

przez Relatywista 02 lip 2012, 00:25
*Wiola* napisał(a):Relatywista, Ja to wszystko rozumiem i nawet się zgadzam, tylko nie do końca pojmuję jak to się ma do tego ,że z nerwicą ma szanse u 4ek, a bez u 6ek :P Czy chodzi o to ,że 4 mają niższe wymagania? A co jeśli taka 4 wg jego oceny , sama uważa się za 9kę? :P

Wiola, Czynników może być w ch*j i jeszcze troche :D Jak już mówiłem, to jest bardzo skomplikowany problem i bez litra dobrego, wysokoprocentowego alkoholu nawet nie ma co się zabierać za próbę jego zgłębienia ;)
Relatywista

Sortuj wg