Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez inez3 01 lip 2007, 21:30
permanent bardzo duzo daje mi to forum, ja akurat cierpie na zaburzenia lękowe, teraz w zasadzie jest ok, ale tez czasami potrzebuje wsparcia i tu je dostaje. ludzie sie tu cudownie wspieraja i pomagaja...

przez permanent 02 lip 2007, 00:09
dziękuję Wam za te wszystkie odpowiedzi. czuję, że zagoszczę tu na trochę. i na pewno nie po to, by dołować się nawzajem :smile:

przez Róża 02 lip 2007, 11:47
Oj zauważyłam,że to forum daje mi możliwość ucieczki przed prawdziwym życiem.Chociaż krótko tu przesiaduję ok.pół-godzinkę dziennie.Niedobrze.Trzeba z tym skończyć.Forum daje mi poczucie,że ktoś mnie rozumie,że mnie wspomaga itd.A ja nie mogę sobie pozwolić na tym etapie,na którym jestem na roztkliwianie nad sobą.Muszę być twarda,bo cały mój wysiłek na walkę z nerwicą-szlag trafi.Przepraszam,jeśli kogoś uraziłam,ale opisałam szczerze swoje odczucia.Podkreślam-swoje.Tym optymistycznym akcentem chciałam się pożegnać i wziąć za bary z życiem,zobaczymy kto wygra ;) Pamietajcie-trzeba być twardym nie miętkim ;) ,trochę mniej cackać się ze sobą i z otoczeniem,co obu stronom wyjdzie tylko na dobre i pędzić do przodu ile się da i jak się da.Papatki.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 02 lip 2007, 11:50
Róża w takim razie powodzenia! W pewnym sensie masz racje, ze forum to takie troche uciekanie, ale z drugiej strony jest to dla mnie forma terapii, bo czasem potrafie sie odciac od siebie i swoich mysli dzieki temu, ze staram sie komus pomoc.
No coz, odwiedz nas kiedys tutaj i napisz jak sobie radzisz. Powodzenia!

przez Zorki 02 lip 2007, 12:01
Róża, powodzenia. Po kim, jak po kim, ale po Tobie się nie spodziewam poddania się.

Co mi dało forum?

Po pierwsze pomogło się motywować. Skoro już publicznie przyznałem się, że sobie z czymś poradzę, to nie będę robił z gęby pupy i się wycofywał.

Po drugie zauważyłem, że ludzie doceniają moje prostackie podejście do nerwicy, co mnie mile połechtało i utwierdziło w przekonaniu, że to, co robię ma sens.

Po trzecie, po 3 latach uciekania przed ludźmi potrzebowałem takiej piaskownicy, w której mogę w cieplarnianych warunkach zacząć nawiązywać kontakty interpersonalne bez starych schematów. Trochę się wśród Was oswoiłem i teraz wychodzę do ludzi w rzeczywistości z mniejszą ilością lęków i warczenia.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez atrucha 02 lip 2007, 13:58
Róża.. :*

Wrócisz.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 02 lip 2007, 14:11
Róża wygraj i nie wracaj :*
Obrazek
ExModerator

przez Magda-27 04 lip 2007, 10:13
wiecie co, ja już od roku jestem zdrowa, a i tak tutaj prawie codziennie zerkam, nie wiem czy to przyzwyczajenie, czy sentyment, ale nie mogłabym tego forum ot tak olać, za bardzo się przywiązałam i na początku choroby forum i tutejsi ludzie bardzo mi pomogli :) dziękuję Wam za to :*
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez atrucha 04 lip 2007, 11:31
Trafiłam tu prawie na początku istnienia forum. W sumie szukałam tylko wtedy informacji na temat mojej lekarki i przypadkiem zajrzałam. I tak już zostało.. Nie szukałam wtedy pomocy bo najgorszy etap choroby miałam już dawno za sobą. Tak sobie wertowałam treść (wtedy jeszcze mało obszerną) forum i stwierdziłam, że dołożę swoje trzy grosze. Dalej poszło już samo.. W sumie zbyt mocno się zaangażowałam w to forum. Cieszę się jednak, że udało mi się pomóc nie jednej osobie..że tak zupełnie moja obecność tutaj nie była bez sensu.. Wiem,że trudno było zrozumieć moją obecność tutaj osobom z mojego życia realnego, które nigdy nie miały do czynienia z nerwicą lękową..Właściwie nie potrafiłam tego logicznie wyjaśnić.. Nie wiem,co dawało mi to forum.. Może ważne poczucie przynależności..albo bycia potrzebnym. Trudno powiedzieć.
Myślę,że już jakiś czas temu podzieliłam się wszystkim czym mogłam z Wami. Potem były tylko powtórki. Na dłuższą metę to nie ma sensu.. Nowi mogą przeczytać to, co zostało już powiedziane, napisane.

Wczoraj zrezygnowałam ze swojej funkcji na forum. Kiedy Shadow wróci z wakacji zdejmie mi rangę admina. Póki co - jeszcze sobie poświeci pod moim nickiem.
Odchodzę zupełnie z forum.

Poznałam tu wiele fajnych osób.. (nie będę wymieniać). Chyba tylko tego mi żal..

Dzięki Wam za wszystko :*
Do zobaczenia (może) gdzieś tam.. ;)

JESTEM CIENIASEM..NIE UMIEM ZREZYGNOWAć Z TEGO FORUM.. MINęłO SPORO CZASU A JA TU DALEJ JESTEM.. JESTEśCIE MOIM NAłOGIEM !
Ostatnio edytowano 11 sie 2007, 21:04 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez wiatr 04 lip 2007, 23:44
atrucha napisał(a):Wczoraj zrezygnowałam ze swojej funkcji na forum
nie wiem co mam powiedzieć :cry: :shock: :oops:
"mój przyjaciel wiatr"

przez Zorki 04 lip 2007, 23:56
Forum bez Atruchy to jak... PiS bez Gosiewskiego.

Ale, dziewczyno, pozostaje nam szanować Twoją suwerenną decyzję. Odwaliłaś tu kawał dobrej roboty. Szacunek i powodzenia w dalszej drodze.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez gusia 05 lip 2007, 00:22
Atrusia i Róża smutnawo...
To Wasza decyzja.....oczywiście ,i mam nadzieję że słuszna..
Życzę wszystkiego dobrego i za wszystko dziękuję :*:*
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Róża 16 lip 2007, 11:30
Yhm,miałam rację.Forum zaczęło na mnie działać jak proteza życiowa.Jak coś nie tak-to lu na forum,wypłakać.Na pewnym etapie przestaje to służyć zdrowiu psychicznemu.Trzymam się,chociaż miałam bardzo niemiłe przejścia w ciągu tych dwóch tygodni od ucieczki :lol: z forum.Ale,dałam radę,zero załamki,tylko konstruktywne myślenie i działanie,szukanie sposobów jak z tego wyjść ;) Trzymajcie się cieplutko,całuski dla wszystkich,a najbardziej gorące dla moich dusz pokrewnych,które dobrze mnie rozumieją:Egona,darekspin,Zorki,Dark Angeli założycieli tego forum,które jest naprawdę bardzo potrzebne(niejeden psychiatra mógłby się wiele nauczyć):Shadow_no i Martusi.Wszystkim życzę zdrówka i wesołych wakacji.Pojawię się we wrześniu,zdam relację,czy nie wysiadłam psychicznie ;) Papatki :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Pąkla 29 lip 2007, 19:20
Wiem, że jestem tu raczej "nieaktywnym użytkownikiem", ale to forum jest miejscem, do którego wpadam bardzo często i musze przyznać, że, nawet jeśli nieświadomie ;), to bardzo mi pomogliście. Chodzi mi głównie o fakt, że zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy u psychologa. Właściwie to nie mam żadnej zdiagnozowanej przypadłości typu nerwica czy depresja, mój problem polega głównie na tym, że boje się ludzi :roll: , co strasznie deorganizuje mi życie (wszystkie jego aspekty). Mam już prostu dość tkwienia i marnowanie swojego życia, a to ostatnio niestety wychodziło mi najlepiej ;) Wierzę, że wreszcie ruszę jakoś do przodu... ;)

Fajnie, że jesteście.

Sortuj wg