Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Michaela 27 lis 2014, 20:22
Witam wszystkich .. o widzę ze ktoś wybrał konkretna i zdecydowana decyzje AddictGirl21 ciesze się ze chcesz wyjść z tego świństwa, byle pomału, a co chodzi o samopoczucie , to wiesz ze nie będzie lekko , ale do przodu wytrzymasz wszystko, ja tez chodziłam po ścianach.. ale powiedziałam sobie , ze zdrowie i życie jest ważniejsze, i naprawdę ze można małymi krokami wyjść z tego , i ja tego Tobie tego życzę, na pewno dasz rade, codziennie będzie lepiej ... trzymam kciuki i nigdy się nie załamuj
liffe is beautiful, just need to know how to live

przez andrzej57 28 lis 2014, 21:41
AddictGirl21 powolutku, a osiągniesz cel :!: Ja jutro zmniejszam o kolejne 0,125mg clona po 3 tygodniach. Także za rok będziemy wolni Olu od tego świństwa, a może za półtora :lol: któż to wie :?: Życzę wytrwałości i serdecznie pozdrawiam.
obserwowany

przez irek 77 29 lis 2014, 10:02
Witam milutko wszystkich u mnie juz 100 dni bez clonozepamu,jest nadal ciezko ale co dzien mysle ze bedzie lepiej.Oile to swinstwo bralem przez 28 lat. tylko w malych ilosciach nie przekroczylem 2mg/a skodzilem dwa lata z cwiartki 0,5 mg.Pozdrowka dla wszystkich napewno sie uda,pozdrowka dla wytrwalego Andrzeja dasz rade.Po 100 dniach ale jeszcze organizm sie domaga,Miłego dnia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez andrzej57 29 lis 2014, 14:07
irek 77 ja na 0,5 zejdę 20 grudnia, a potem już myślę zmniejszać o 0,125 co 4 tygodnie (do tej pory zmniejszam co 3 tygodnie). irek 77 ja po prostu muszę dać radę :!: A możesz mi napisać, co Ty po tych 100 dniach jeszcze odczuwasz?psychiczne jak fizyczne swoje odczucia? No i napisz jak Ci się wnuk urodził (gratulacje :!: ) łyknąłeś co nieco i miałeś jakieś zawirowania :?: Dzięki serdeczne,że się odezwałeś,że nie zapomniałeś tutaj o nas walczących :yeah: Pozdrawiam Cię serdecznie.
obserwowany

przez AddictGirl21 29 lis 2014, 20:12
A ja pozwoliłam sobie na trzy mocne piwka w imię Andrzejek. Pierdzielę swój detoks. I tak mi się nie uda. Naiwna byłam jak mały brzdąc myśląc, że się oczyszczę. Do końca życia będę na prochach i cóż...wcale nie jest mi przykro z tego powodu. Wiadome, że jestem chora. Hmm....i po cóż to się fatygować ;)
Jestem typową zaburzoną osobowością czyli BPD - Borderline Personality Disorder, dodatkowo jestem socjopatką a moje lęki mnie zżerają więc po co udawać, że jestem zdrowa?!? Po /cenzura/ udawać, że mi się uda bez szanownych medykamentów?!? Po /cenzura/ mieć nadzieję?!? Tak, uda Ci się Olu, potrzeba tylko dyscypliny i samozaparcia! - Gówno prawda! Jestem ostro chora! I to jest najprawdziwsza prawda!
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Kalebx3 29 lis 2014, 20:47
Ale żes teraz AddictGirl 21 doje-bała do pieca ,,, aż huczy ! My sie tu o Ciebie martwimy ,,, a Ty tu racjonalizujesz swój amok benzodiazepinowo-alkoholowy . Tak mi niedawno udowadniać miałaś ,że dasz radę ,, , a teraz CO?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez AddictGirl21 29 lis 2014, 21:04
Kalebx3, Składam ręce i poddaję się Kalebx, czy to rozczarowanie? Hmm........chyba nie.....raczej poparcie swoich ideologii na temat mojej osoby ;)

przez Kalebx3 29 lis 2014, 21:06
Rozczarowanie .WIELKIE rozczarowanie .
Szczególnie dla mnie ,DZISIAJ , kiedy mija mi 10 lat bez alkoholu .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez AddictGirl21 29 lis 2014, 21:10
Kalebx3, Współczuję Kalebx...........szczerze współczuję! A co do diabła dzieje się w mojej głowie?!? Czy ktoś mi tego współczuje?!? NIE!!! Cholera jasna NIE!!!..............i na tym polega to pieprzone życie!

przez platek rozy 29 lis 2014, 21:24
AddictGirl21, Tez mam stwierdzonego Bordera (plus zaburzenia depresyjno lekowe z agorafobia i atakami paniki )i daje rade bez leków i bez alkoholu , wystarczy chciec .A Ty sama nie wiesz czego chcesz , za chwile zas wrocisz i bedziesz wypisywala epistoly na temat jaka to jestes biedna i jak nienawidzisz benzo . Mialam Cie za madrzejsza .... kiedys :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Bianka78 29 lis 2014, 21:38
Chciałam tylko zauważyć, że paskudne jest PASOŻYTOWANIE na współczuciu innych. Peace 8)
Bianka78

przez Arasha 29 lis 2014, 21:38
Ja się już w tym pogubiłam, ale nikogo nie oceniam :!: , bo sama mam zaburzenia, z którymi od lat nie mogę ( nie chcę ? ) sobie poradzić ... dlatego wiem, że cholernie ciężko jest cokolwiek zmienić :bezradny: Ja nie jestem w stanie nawet słodyczy przestać jeść, które mi bardziej od benzo ( z racji pochłanianych ilości ) szkodzą :? I też nie mam pojęcia, czy warto się o cokolwiek starać ... ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez AddictGirl21 29 lis 2014, 21:44
Moje Kochane Złotka, mimo wszystko, mimo moich uzależnień kocham Was i nienawidzę! ....a wiecie dlaczego?...bo jesteście tak samo słabe jak Ja!.......a Ja brzydzę się siebie! i do kuźwy nędzy nikt mi tego nie zabroni! Jestem popieprzona, to fakt ale dla Was moje złotka to chyba żadne zaskoczenie....Gram rolę łotra, tego chciałyście...............a Was to rozgrzesza....czyż nie prawda? Już mnie nie lubicie? Hmmm.....?

przez andrzej57 29 lis 2014, 21:50
AddictGirl21 nie można wszystkich brać pod jeden mianownik. No, ale cóż......... dziś masz swój dzień.........
obserwowany

Sortuj wg