Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Jaśkowa 08 paź 2007, 02:05
Sorrow napisał(a):bycie zbyt dobrym nie działa.

we wszystkim trzeba znaleźć złoty środek ;) natomiast zdecydowanie lepiej być za dobrym niż chamem spod ciemnej gwiazdy ;) piszę to z perspektywy kobiety :smile: mającej jako takie doświadczenie ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez slitzikin 08 paź 2007, 06:08
Jestem z nim i zadaję sobie pytanie czy to ma jakikolwiek sens... o jest wspaniałaym człowiekiem, nie wiem wogóle co on ze mną robi i dlaczego ze mną jest.... przecież jestem taka beznadziejna, bezskutecznie próbuje odpowiedzieć sobie na to pytanie... a odwagi i śmiałości nie mam zapytac.... nie chcę go ranić, bo przecież wiem że mógłby zacząć układać sobie życie z kimś innym, lepszym...

Ależ mnie denerwuje takie gadanie. Jakby nie chciał z Tobą być to pewnie by odszedł nie? Albo odczułabyś, że nie chce. I skąd wiesz czy marnuje swoje życie? Może bycie z Tobą to spełnienie jego marzeń, a Ty dasz mu kosza, bo wydaje Ci się, że to złoty człowiek, tylko pewnie na Ciebie nie zasługuje, więc złamiesz mu serce...

I tekst: Nie chce go ranić to już potworny idiotyzm. Otóż ranisz go teraz. Dlatego, że z nim nie rozmawiasz, a później wypalisz mu z bomby, że z nim zrywasz. Ale zanim z nim zerwiesz, nie będziesz się odzywać, będziesz unikać pocałunków, unikać spotkań, jak będzie zachodził w głowę o co chodzi i pytał,a Ty będziesz mówić, że "nie nic, spoko", nie, wtedy nie bęzie zraniony, wtedy będzie czad.

Naprawdę coś w tym byciu świnią jest. To słaba moja przyszłość bo ja nienawidzę egoizmu i zachowywania się jak pindol, no co zrobić.

przez Goplaneczka 08 paź 2007, 09:30
tak, w byciu świnią jest tyle dobre, że kobiety wierzą święcie, że taką świnię na dobrą drogę sprowadzą :lol:
A ja już w to nie wierzę. Dość świń. Szukam homo sapiens ;)
Goplaneczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slitzikin 08 paź 2007, 21:59
Ja też. Tyle, że jak już znajdę zaczyna się coś niepojętego. A znajduje raz na 3 lata :). Ech, idę spać. A naprawdę się starałem i to najbardziej, nawet nie denerwuje, to największy zawód, ale cóż, tak wyszło...
A naprawdę wierzyłem w sukces... Mam 25 lat i chciałbym mieć /cenzura/ dzieci...
Idę spać.

Mam nadzieję, że koleżanka, co do której wypowiedzi się odniosłem to przeczyta i wyciągnie wnioski. Dziewczyno, jeśli Ci na nim zależy, to nie wymyślaj debilizmów i żyj z tym mężczyzną. A jeśli jest Ci obojętny, to bądź z nim szczera i z nim zerwij.

A czemu nie mogę nikogo znaleźć? Bo po każdym związku tracę wiarę i nie mam zwyczajnie ochoty na żadne flirty, podrywy i inne duperele.

przez depresyjny86 09 paź 2007, 02:14
Dobra a ja podaje ostateczną liste cech które pozwalają stwierdzić że zawsze będe sam :(
-brak charakteru
-bardzo duża nie wiedza jeżeli chodzi o kontakty interpersonalne
-nieumiejętność odzywania się do ludzi
-nieumiejętność ciągniecia rozmowy jeżeli ktoś już zacznie ze mną rozmawiać to potem nie wiem co powiedzieć.
-ludzie z reala żle mnie postrzegają<uważają mnie za gorszego od siebie,uważają mnie za debila idote itp.,nie wiem czemu to robią...>
-wszystkiego się boje
-nie jestem interesujący
-no i oczywiście wygląd potwora :(
:)

przez <Mariusz> 09 paź 2007, 09:20
Człowiek Nerwica

AD1 Czytając Twoje posty widzę że jesteś uparty jak przysłowiowy Osioł, więc nie ma mowy o braku charakteru. Nikt kto niema charakteru nie potrafi byc uparty i tak zaciekle bronić swego. Masz więc bez wątpienia charakter, tylko może zbyt pochłonęło Cię narzekanie by dostrzec go w sobie ;)

AD2 Każdą niewiedze można zamienić w wiedzę, Bo jak mawiają nauka to potęgi klucz... a innych ludzi też poniekąd trzeba się uczyć....

AD3 hmmm... to chyba też można przezwyciężyć...

AD4 może rozmawiając już warto spróbować mówić co się myśli, a nie usilnie myśleć co powiedzieć... Po za tym nikt nie umie rozmawiać ze wszystkimi... Trzeba po prostu trafić na "swego człeka"

AD5 A ja wiem czemu tak robią... spójrz jak Ty sam siebie postrzegasz... może warto popracować nad zmianą tego...

Ad5 Ja ostatnio też się wszystkiego boje, ale ten problem oddam psychologowi i psychiatrze, niech oni coś w tym temacie zrobią...

Ad6... Ja często czytam Twoje posty z zaciekawieniem, ale też te w których wypowiadasz się na inny temat niż swój... więc nie sądze żebyś nie był interesujący...

Ad6... Nawet się nie wypowiem na ten temat, bo belmondo nie jesteś, ale wiesz większość z nas nie jest....

Pozdrawiam
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez Jaśkowa 09 paź 2007, 20:17
Darek ja po proszę tą drugą listę, którą zaczęliśmy tworzyć wspólnie CZEKAM!!!!!!!!!!!

Mariusz miło Cię czytać bo już się martwiłam o Ciebie :D a widzę , że nie potrzebnie bo jesteś i mądrze piszesz :smile:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Goplaneczka 09 paź 2007, 20:47
<Mariusz> napisał(a):Nawet się nie wypowiem na ten temat, bo belmondo nie jesteś, ale wiesz większość z nas nie jest....

Belmondo to brzydal ;)
A udało mu się wmówić światu, że jest przystojniakiem. Grunt to podejście. Zapytano kiedyś pewnej aktorki ( nie pamiętam jakiej), jak to robi, że jest taka śliczna. Ona odpowiedziała bez zastanowienia: "Któregoś dnia postanowiłam po prostu być piękną". I została, po prostu jest bycie piękną polega na byciu sobą, dbaniu o swe ciało, zadowoleniu z siebie. Człowiek, który uważa się za atrakcyjnego inaczej chodzi, inaczej się zachowuje: jest wyprostowany, nie ucieka wzrokiem, częściej się uśmiecha.
Ideały urody to bardzo płynny temat. Większość ludzi postrzega jako ładne, to co im się pokaże i określi jako takie. Ponoć bardzo dobrą metodą na zdobycie uznania faceta jest sytuacja, gdy inny mówi o niej, że jest ładna. Bardziej wierzy cudzemu zdaniu niż swemu ;)
A ja uważam za ładnych ludzi, których lubię. Nawet ekstra przystojniak nie zrobi na mnie wrażenia, jeśli nie uznam go za sympatycznego. Jego cała uroda będzie wtedy skażona ;)
Goplaneczka

przez indigo.boy 09 paź 2007, 23:45
Dobrze powiedziane, jednak mysle, ze nie do konca mowisz prawde. Mysle, ze przystojny chlopak, ktory trafia w twoj typ, robi na tobie pewne pozytywne wrazenie (moze i bardzo male, ale na samym starcie ma juz jakiegos plusa). Nie ma zadnych przystojnych aktorow, ktorzy sie tobie podobaja?
Jednak zgadzam sie z toba w wiekszosci. Zeby byc piekna osoba, nie trzeba pieknie wygladac. Ale czy mozna byc piekna osoba, bedac brzydkim na zewnatrz? Jezeli masz jakies przyklady, to chetnie poslucham.

przez <Mariusz> 09 paź 2007, 23:57
Jaśkowa, dziekuje, mało mówiłem ostatnio bo miałem humor raczej żeby kogoś zastrzelić niż rozmawiać, więc lepiej milczeć publicznie w takich chwilach... ;)

Goplaneczko szczerze mówiąc to nie wiem, który to belmondo... chyba nie jestem kinomanem ;) ale jakoś takie powiedzenie mi utkwiło ;) w każdym badz razie zostało zrozumiane :)
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez depresyjny86 10 paź 2007, 00:21
Goplaneczka ściemniasz i tyle. Pewnie żaden przystojny facet by się Tobą nie zainteresował i dlatego piszesz takie bzdety.

anand,to co pisze Goplaneczka to najświętsza prawda,to Ty powtarzasz się cały czas i piszesz bzdety

A ja musze polemizować ze sobą....macie racje wygląd jest rzeczą względna,no i może da się jeszcze dopracowac mój charakter
:)

przez Jan Nowak 10 paź 2007, 00:47
piękni ludzie to ludzie którym przyświeca jakaś idea..

poza tym nie to jest piękne co jest piękne ale co sie komu podoba :)

Napoleon:
"Brzydki", niski, zgarbiony człowieczek

Cały naród francuski poszedł za nim do boju, był wzorem dla wielu. W okresie jego panowania Francja przeżywała szczyt potęgi.

W mojej szkole jest taka dziewczyna.. nie jest szczególnie piękna (nie jest też brzydka).. Tańczy w balecie.. Jest tym pochłonięta, widać, że ma w sobie pasję. Widać, że ma w sobie to coś, co pozwala zauważyć ją w tłumie roznegliżowanych panienek hulających po dyskotekach, palących fajki na każdej przerwie...

Człowieku nerwico, nie będę naprawdę nic mówił na temat Twojego wygladu bo uważam go za całkowicie nieistotny :)

a teraz mały cytat ("Chłopaki nie płaczą"):
"Musisz sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubisz w życiu robić i zacznij to robić"

Tylko nie mów że jarać blanty :)
Przecież jesteśmy tacy młodzi, tacy młodzi, ludzie nam tego nie wybaczą.. ą..

przez indigo.boy 10 paź 2007, 01:01
Jan Nowak napisał(a):Napoleon:
"Brzydki", niski, zgarbiony człowieczek

Cały naród francuski poszedł za nim do boju, był wzorem dla wielu. W okresie jego panowania Francja przeżywała szczyt potęgi.

Fakt, ze wiele osob go szanowalo i traktowalo jako wzor, nie znaczy, ze ktos uwazal go za piekna figure.

Dzieki Polina, dokladnie o taki przyklad mi chodzilo :D (no chyba ze to jest dynamo :mrgreen:)

Polina napisał(a):Wytrąciłaś go z równowagi hehehee :mrgreen: :mrgreen: Ignorem go, ignorem :mrgreen:

Hehehe, popieram : :lol:

Sortuj wg