Nadmierne objadanie się

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Nadmierne objadanie się

przez carlosbueno 29 maja 2013, 20:19
Ja kiedyś po kolacji wigilijnej dostałem dajmy na to 5 czekolad, jakieś czekoladowe gwiazdorki i parenaście cukierków i wszystko zjadałem od razu. Teraz jest trochę lepiej starczy mi do następnego dnia a słodyczy już tyle nie dostaje. Ale i tak codziennie muszę coś słodkiego wpałaszować no tak z pół kila co najmniej chyba że colę wypiję wtedy mam mniejszą ochotę na słodycze ale cola chyba jest jeszcze gorsza.
Największy Forumowy Maruda

Nadmierne objadanie się

przez czarnobiała mery 29 maja 2013, 20:22
carlosbueno napisał(a):Ja kiedyś po kolacji wigilijnej dostałem dajmy na to 5 czekolad, jakieś czekoladowe gwiazdorki i parenaście cukierków i wszystko zjadałem od razu.

Poważnie? Jak ja zjem 3 kostki czekolady, to już dalej nie mogę. To jest mój absolutny rekord.

Nadmierne objadanie się

przez carlosbueno 29 maja 2013, 20:33
nazywam się niewarto napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Ja kiedyś po kolacji wigilijnej dostałem dajmy na to 5 czekolad, jakieś czekoladowe gwiazdorki i parenaście cukierków i wszystko zjadałem od razu.

Poważnie? Jak ja zjem 3 kostki czekolady, to już dalej nie mogę. To jest mój absolutny rekord.

Ja najwięcej to 8 czekolad zjadłem pod rząd ,ale to dawne czasy ale nadal poniżej jednej to nawet się nie zabieram. Mój brat i tak jest lepszy potrafi 50 wafelków czekoladowych po 50 g wpałaszować albo 2 kg ciastek czekoladowych w jeden wieczór a jest szczupły.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nadmierne objadanie się

przez siostrawiatru 29 maja 2013, 20:46
carlosbueno napisał(a):

Ja najwięcej to 8 czekolad zjadłem pod rząd ,ale to dawne czasy ale nadal poniżej jednej to nawet się nie zabieram. Mój brat i tak jest lepszy potrafi 50 wafelków czekoladowych po 50 g wpałaszować albo 2 kg ciastek czekoladowych w jeden wieczór a jest szczupły.

Jeeeezu. Ja mam problem ze słodyczami :? NIedługo będę ważyła 70kilców jak się za siebię nie wezmę.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Nadmierne objadanie się

przez carlosbueno 29 maja 2013, 20:48
Jeeeezu. Ja mam problem ze słodyczami :? NIedługo będę ważyła 70kilców jak się za siebię nie wezmę.
a tam i tak jesteś miss, a na tych zdjęciach co kiedyś pokazałaś to na 50 kg wyglądałaś. Ja mam 100 kg i jakoś żyje. ;)

Nadmierne objadanie się

przez czarnobiała mery 29 maja 2013, 20:51
carlosbueno, ale po Tobie wcale tej wagi nie widać. :smile:

Nadmierne objadanie się

przez kornelia_lilia 05 cze 2013, 13:22

zazdroszczę :roll:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Nadmierne objadanie się

przez Anna Maria 05 cze 2013, 14:21
carlosbueno napisał(a):Ja kiedyś po kolacji wigilijnej dostałem dajmy na to 5 czekolad, jakieś czekoladowe gwiazdorki i parenaście cukierków i wszystko zjadałem od razu. Teraz jest trochę lepiej starczy mi do następnego dnia a słodyczy już tyle nie dostaje. Ale i tak codziennie muszę coś słodkiego wpałaszować no tak z pół kila co najmniej chyba że colę wypiję wtedy mam mniejszą ochotę na słodycze ale cola chyba jest jeszcze gorsza.

nie ma co,to jest obżarstwo :-|
Anna Maria

Nadmierne objadanie się

przez niosaca_radosc 05 cze 2013, 20:44
kornelia_lilia napisał(a):

zazdroszczę :roll:

Ja też... Dla mnie tabliczka czekolady to żaden problem. Potem druga, pewnie i trzecia. Ogólnie rzecz biorąc mogłabym jeść i jeść i nigdy nie przestawać. Po lekach praktycznie w ogóle nie odczuwam sytości i jest masakra.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Nadmierne objadanie się

przez czarnobiała mery 05 cze 2013, 21:24
kornelia_lilia, nienormalna21, nie ma czego zazdrościć, przez nie-jedzenie teraz mam problemy ze zdrowiem. A najgorsze że nie umiem przerwać tego zaklętego kręgu. Całymi dniami siedzę i się zamartwiam tym że jest źle :(

Nadmierne objadanie się

przez niosaca_radosc 05 cze 2013, 21:28
nazywam się niewarto, przez nadmierne jedzenie też ma się problemy ze zdrowiem. Niestety. Przegięcie w żadną stronę nie jest dobre, ale wolałabym Twoje problemy.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Nadmierne objadanie się

przez Anna Maria 05 cze 2013, 22:08
Ja tam nie wiem kogo problemy lepsze :roll:
Anna Maria

Nadmierne objadanie się

przez Kiya 05 cze 2013, 23:46
Cały czas jem. Brzuch mnie boli z przejedzenia, a jem dalej. Co chwilę mam nową teorię tłumaczącą czym to jest spowodowane, ale na dobrą sprawę powód nie ma znaczenia (jeśli i tak nie powstrzymuje mnie to przed obżarstwem), jem dalej.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Nadmierne objadanie się

przez Kalebx3 06 cze 2013, 00:04
Kiya , a może masz od leków taki mega apetyt?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg