Jacy ludzie nas pociagaja?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez TEUFEL 15 lut 2014, 02:21
monk.2000 napisał(a):Mnie mało kto ostatnio pociąga. Może przez to nie mam ani kumpli, ani dziewczyny.

To efekt uboczny nie ruchania. Zajmij się tym ziom ;)
TEUFEL

przez monk.2000 15 lut 2014, 16:04
TEUFEL, na ruchanie trzeba mieć najpierw ochotę, z tym ostatnio mam problem. Nie wiem czy to leki czy choroba. Bez różnicy. Przynajmniej nadaję się do zakonu.

Tacy jak ja? Żeby za wiele o sobie nie pisać, lubię zadawać pytania, tylko u mnie to poszło w złą stronę i już nie można odróżnić na ile to choroba a na ile ciekawość. Czuję się trochę skrzywdzony przez los, ale uważam że trochę mnie to nauczyło pokory, także miło gdyby ta osoba to rozumiała, mogą być podobne doświadczenia ale niekoniecznie. Reszty cech nie wymieniam, bo trudno mi opisywać siebie. Takie rzeczy to na sympatia.pl się robi.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez macieywwa 15 lut 2014, 16:33
Gdy ktoś mnie pyta jakie kobiety mi się podobają, mówię, że niższe ode mnie, chudsze ode mnie i ładne. Nie mam ściśle sprecyzowanego gustu co do kobiecego piękna. Bardzo podobają mi się delikatne, subtelne dziewczyny, używające jedynie tuszu do rzęs i lekkiej szminki, chodzące w baletkach i zwiewnych sukienkach. Jednak zupełnie nie przeszkadza mi to podniecać się ostrymi, imprezowymi laskami z dziarami na karku, kolczykami w wardze i ćwiekami we wszystkich elementach garderoby.

Również tak jak nie mam nic przeciwko wulgaryzmom w ustach kobiet, tak nie przeszkadza mi, gdy wkładają w nie papierosy. Obie rzeczy tylko dodają im pikanterii. Sprawiają, że dziewczyna nabiera charakteru. Oczywiście jeśli sięga po nie z umiarem. Bo nie ma nic gorszego, niż zjawiskowa piękność rzucająca mięsem, jakby się przygotowywała do głównej roli w 4-tej części „Psów”. Albo miss uniwersum capiąca na odległość dwóch brzydkich koleżanek, jak klubowa popielniczka.

Reasumując, kopcenie szluga co kwadrans przy salwie kurew – nie, rzucenie pół-szeptem „pieprz mnie”, wypuszczając dym z Djarumów w sytuacji paraintymnej – tak.

Kobiety z papierosami sprawiają wrażenie bardziej niezależnych, bardziej pewnych siebie, bardziej wyemancypowanych. Podoba mi się to
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez withapain 15 lut 2014, 16:58
Zgadzam się z kolegą wyżej, papierosy u kobiet jak najbardziej tak : )
Zawsze pociągały mnie dziewczyny z problemami, nieliniowe. Myślałem, że to dlatego, iż mam bardzo analityczny umysł i szukam swojego przeciwieństwa, po diagnozie nerwicy okazuje się jednak, że cały czas szukałem bratniej duszy.

przez Candy14 15 lut 2014, 17:27
Ludzie ogarniajacy swoje problemy . Syndrom matki teresy wylaczyl mi sie pare lat temu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 15 lut 2014, 17:36
Mnie pociągają ludzie przynajmniej trochę podobni do mnie, bo wtedy nie czuję przynajmniej takiego dyskomfortu bycia gorszym, popaprańcem, nikim.
Ludzie zadowoleni z życia i odnoszący sukcesy są dla mnie najgorsi ;)
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 15 lut 2014, 17:48
Czuję lekkie przyciąganie do ludzi potrzebujących opieki emocjonalnej.

Natomiast mój rozum woli po prostu ludzi spokojnych, zdyscyplinowanych i bardzo wyrozumiałych.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez PoznacSiebie 15 lut 2014, 17:52
Tak myślę, ale takiego wglądu w siebie nie mam żeby odkryć kod, wg którego dobieram ludzi.

monk.2000, wiem o czym mówisz, też tak mam. Mam poczucie że sam nie potrafię wybierać ludzi którymi się otaczam tylko to oni mnie wybierają. Ostatnim czasem wychodzę na tym jednak całkiem dobrze.
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez Candy14 15 lut 2014, 17:54

no co Ty? :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez carlosbueno 15 lut 2014, 18:00
Candy14 napisał(a):

no co Ty? :?

Dlatego Ciebie nie lubię :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Zupapomidorowa 15 lut 2014, 18:02
:shock:
Dawniej Luktar

przez Steviear 15 lut 2014, 18:09
Co mnie pociąga? ;)
Tacy-
Niepowtarzalność. Wolność. Odwaga. Stałość emocjonalna. Inteligencja. Indywidualizm. Szczerość. Wytrwałość. Niezależność.

Co mnie odrzuca( łatwiejsze zadanie)?-Infantylność, przesadna powaga, dżentelmeni, kanciarze, błazny, emo, słuchacze pewnej muzyki, prostactwo, obleśność, przesadna życzliwość, nerwicowcy, głupota, roztargnienie, wieczny smutek, opryskliwość, pesymizm, kapryśność, mściwość, samochwała, uległość, dzikość, fanatyzm, naiwność, niewierność, ostrożność, pobożność, przezorność, pycha, próżność, skąpstwo, tchórzostwo, smutna wrażliwość, niewinność, katolicy, chytrość, przesadzona oszczędność, pedanci, sportowcy, kulturyści, podejrzliwość, perfekcjonizm, GŁUPOTA, opalenizna, łysa głowa, wulgarność, słodkość, narcyzm, alkoholizm, niewolnik, ubrany w najmodniejsze ciuchy, romantyczność, popychadło, mamisynek, ''rzep'' , brudas, banalny..
Mogłabym jeszcze wymieniać.

A jeśli chodzi o wygląd, to musi po prostu mi się podobać i posiadać 1 pakiet albo chociaż kilka z tych cech :D
Steviear

przez Candy14 15 lut 2014, 18:12
Dlatego Ciebie nie lubię :mrgreen:

świnia :P

-Infantylność

Steviear, oj mnie tez.. jak slysze obiadzik, kąpiółka, kawusia to wlacza mi sie odruch wymiotny

przez TEUFEL 15 lut 2014, 18:13
macieywwa napisał(a):Gdy ktoś mnie pyta jakie kobiety mi się podobają, mówię, że niższe ode mnie, chudsze ode mnie i ładne. Nie mam ściśle sprecyzowanego gustu co do kobiecego piękna. Bardzo podobają mi się delikatne, subtelne dziewczyny, używające jedynie tuszu do rzęs i lekkiej szminki, chodzące w baletkach i zwiewnych sukienkach. Jednak zupełnie nie przeszkadza mi to podniecać się ostrymi, imprezowymi laskami z dziarami na karku, kolczykami w wardze i ćwiekami we wszystkich elementach garderoby.

Również tak jak nie mam nic przeciwko wulgaryzmom w ustach kobiet, tak nie przeszkadza mi, gdy wkładają w nie papierosy. Obie rzeczy tylko dodają im pikanterii. Sprawiają, że dziewczyna nabiera charakteru. Oczywiście jeśli sięga po nie z umiarem. Bo nie ma nic gorszego, niż zjawiskowa piękność rzucająca mięsem, jakby się przygotowywała do głównej roli w 4-tej części „Psów”. Albo miss uniwersum capiąca na odległość dwóch brzydkich koleżanek, jak klubowa popielniczka.

Dokładnie taaaaakk :great: :great: :great: Mamy podobne podejście
TEUFEL

Sortuj wg