"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez circ 19 wrz 2010, 15:22
http://blogmedia24.pl/node/37033

"Przyglądam się ludziom na popularnym forum psychologicznym. Lądują tam ludzie bez wiary, szukając pomocy u innych, bo terapia nie pomaga, ale zwodzi. To najczęściaj młodzi ludzie szukający odpowiedzi na na nurtujące ich pytania ezgystencjalne, bardzo wrażliwi. Uporczywe pytania o sens i zaniedbanie społeczne przeradzają się w niepokoje, lęki, fobie i obsesje, a czasem tylko w nieznośne cierpienie. Ludzi obsesyjnie pytających o Boga kieruje się na oddziały depresyjne i leczy tabletkami.

Taki fragment;

-no tak. wczoraj pol dnia przeryczalam, zle spalam, wszystko mnie boli a za jakies pol godziny musze wychodzic do pracy :/ kurcze wszyscy maja wolne bo jest swieto a ja ide gazety sprzedawac... :/ ble!

-magdasz,a spójż na to tak-że masz bardzo fajnie,że wychodzisz do pracki!!!Ja nie mam tak fajnie,bo nie mam pracki,i czasem odwagi aby wyjść :(

-no tak masz racje limba. powinnam sie cieszyc ze w ogole mam prace. tylko ze od kilku dni nie moge sie jakos pozbierac. wszystko mnie denerwuje i dobija. rezygnuje przy najmniejszej przeszkodzie i mam wszystkiego serdecznie dosc. mam nadzieje ze to tylko wplyw ciagle zmieniajacej sie pogody.

-Może....,teraz przyjdzie jesień,wahania ciśnienia i pewnie naszego nastroju.Pewnie,że fajnie,że masz pracę,rozerwiesz sobie,a samo to ,że musisz wyjść i pięknie wyglądać poprawia nastrój."

j-czarnia-czyli-musz-si-komu-wy-ali-t4965.html

Tych ludzi władza zapędza pod krzyż opłacając liderów.

Tak nam porobiły gabinety polityczne wraz ze sforą "autorytetów" na ciepłych posadkach, przyjmując ateizm jako obowiązujący w państwie paradygmat. Z jednej strony błędna koncepcja ekonomiczna, która odebrała ludziom rynek i pracę, z drugiej błędna idea ustroju i prawdy, która sankcjonuje ten błąd i wpędza ludzi w poczucie winy i pustki, w bałagan. Dzieci wzrastają w takich zrozpaczonych rodzinach. Nikt już nic nie wie, nie wie gdzie prawda, gdzie fikcja.

Dziś dowiaduję się od syna, że ojciec jej koleżanki na płacone od Uni za skoszenie raz w miesiącu swojego pola, dodatkowo dostaje 1300zł od założenia gniazda jakichś rzadkich ptaków na tej ziemii. A ludzie nie mają na chleb. Natura jest ważniejsza niż człowiek.

Na to idą nasze podatki, na bezsens, bo korporacje odebrały nam pracę. Te urzędnicze gnoje siedzą w kieszeniach korporacji. Z Bogiem im nie po drodze, bo Bóg to Prawda, ekonomiczna też, bo wszystko łaczy się w całość. Stąd nie chcą, by Bóg wkraczał w państwo, bo Bóg jest Prawdą, chcą bezkarności i hodują lemingów. Nasza słabość pozwala im nas zniewalać i grabić.

przez Korba 19 wrz 2010, 15:29
circ, czy Ty nas cytujesz na swoim blogu...? Za kogo Ty siebie uważasz? Albo inaczej: za kogo nas uważasz? Najpierw nas pouczasz, a potem cytujesz ludzi, którzy zmagają się z problemami i dajesz ich za przykład nieoświeconej gawiedzi, zagubionej w swoim opętanym przez niewiarę umyśle? I na podstawie tych cytatów wymądrzasz się jakbyś miał/-a receptę na wszystko, doznała oświecenia i nas wskazywała jako grupę cierpiącą przez własną ciemnotę?
Jak śmiesz?
Napawasz mnie niesmakiem.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez anwet 19 wrz 2010, 15:37
o rany... ludzie faktycznie są podli :?
anwet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Helvetti 19 wrz 2010, 16:08
Mam ogromną ochotę aby pojęczeć.

Byłemu facetowi mojej matki urodził sie syn. /cenzura/, facet ma z 50 lat, jego starszy syn ma 30! Jakim prawem jemu się udało, no pytam /cenzura/ jakim, skoro to on nas zostawił, a nam się w życiu nie udaje... :why:

circ, co chcesz osiągnąć, tym że cytujesz na blogu ludzi nieszczęśliwych? Pokazać jacy jesteśmy słabi? Bo ja to tak odebrałam.
got a date with suicide.

przez coksinelka 19 wrz 2010, 18:06
jakie to życie posrane. malo kto ma z górki. a jak już ma to i tak w końcu stoczy sie z niej w dół. o co chodzi w tym życiu? czy jesteśmy tu po to, zeby cierpieć i być nieszczęśliwymi? czy ktoś z Was to rozumie???
Aniu, przydałoby mi sie wielkie lanie. może wtedy wyszłyby mi ze łba durne, natrętne mysli :(

przez chojrakowa 19 wrz 2010, 18:06
:why:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez brokenwing 19 wrz 2010, 18:08
circ, zaczyna mnie na wymioty ciągnąc jak czytam Twoje wypowiedzi .
brokenwing

przez coksinelka 19 wrz 2010, 18:11
Aniu, nie płacz. chyba że chcesz to powyjemy razem... dziś mi to pasuje jak ulał, choć właśnie jedzie do mnie przyjaciółka na ratunek. Dobrze mieć kogoś takiego. Choćby jedną osobę. ale jak cos to też jestem do dyspozycji.

przez chojrakowa 19 wrz 2010, 18:12
Krwiopij, rozsypuję się.
Już nawet forum mnie przerasta, boję się cokolwiek gdziekolwiek napisać.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez brokenwing 19 wrz 2010, 18:15
chojrakowa, daj spokój ,pewne osoby są bardziej zaburzone niż Ty ..trzeba im współczuć chęci pójścia na lody z proboszczem .Aniu masz tu przyjaciół i pisz tylko dla nich ( myślę ze wiele osób bardzo Cie lubi :D )
brokenwing

przez psychodeliczna laura 19 wrz 2010, 18:15
chojrakowa, dlaczego?
praca, dom, praca, wóda, pixy do kwasu.

przez Helvetti 19 wrz 2010, 18:18
brokenwing napisał(a):chojrakowa, daj spokój ,pewne osoby są bardziej zaburzone niż Ty ..trzeba im współczuć chęci pójścia na lody z proboszczem .Aniu masz tu przyjaciół i pisz tylko dla nich ( myślę ze wiele osób bardzo Cie lubi :D )

Muszę się zgodzić w stu procentach, ja Ciebie bardzo lubię.
got a date with suicide.

przez brokenwing 19 wrz 2010, 22:06
a mnie znów boli brzuch ..leeece do WC ..tam sie powkur..am

sorki za obrzydlistwa -- :why: nawet nie mam już czym srać,a boli jak cholera pier...ony stres :why:
brokenwing

przez anwet 19 wrz 2010, 23:38
Chojrakowa... zaufaj starszej koleżance..
jesteś jedną z najbardziej wartościowych osób, jakie znam..
nie zawracaj sobie głowy jakimiś durnymi stwierdzeniami ludzi, co pojęcia nie mają o czym mówią!!!!
jestem z Tobą, Słoneczko moje.. tulę, przytulam głaszczę po główce
olej dziada
anwet

Sortuj wg