"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Peter740 10 sty 2016, 00:07
Kalebx3 napisał(a):
Większość zwraca się do mnie gdy trzeba coś pomóc ,

takie życie .
Znajdż sobie dziewczynę , a nie bęziesz na kolegów psioczył ,że nie chcę się z Tobą w berka bawic . Następnym razem , jak będą coś od Ciebie pomocy chcieli to wypnij im wała ,,, to od razu nabiorą do Ciebie szacunku.
Tutaj możemy sobie pogawędzić , a w domu kobieta i ciepłe pyzy ;)
Latem organizowany jest Tutaj wyjazd pod gruszę ,,,więc można nawet fajnych ludzi poznac , a nawet zawiążać przyjażnie ,,,raczej

Fakt , znudziło mi się psioczenie i narzekanie na wszystko wokół
Ogarnę się i ruszam na "łowy" :)

przez Alicja92 10 sty 2016, 00:53
Jest mi smutno i źle. Ludzie odzywają się do mnie tylko, jak czegoś chcą.
Fluoksetyna 20 mg

przez Steviear 10 sty 2016, 03:22
nie potrafie sie do niczego zmusic. znow siedze po nocy nic nie robiac i w dzien tez nic nie robie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ambivalentna 10 sty 2016, 14:04
Trafia się okazja żeby zmienić swoje życie, szczególnie w kwestii zawodowej. Zapewniłoby mi to wyprowadzkę od rodziców, niezależność finansową, rozwój, nowe otoczenie, nowi ludzie, z dala od tego co jest tutaj ale... pozostaje lęk, że nie dam rady,; że się nie nadaję; że jestem za słaba, za głupia. Ten strach mnie nawiedza i mówi, że schrzanię to, jak wszystko zresztą w swoim życiu. Myślałam o tym jak będzie wyglądała niedaleka przyszłość, snułam plany, a teraz gdy pojawia się szansa zaczynam zachowywać się jak tchórz.

przez Follow_ 11 sty 2016, 01:17
kolejna rzecz do remontu... w tej glupiej lazience
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Disaster123 11 sty 2016, 01:21
Po co ja wchodzę na ten głupi portal społecznościowy, kiedy wiem, że popsuje mi to nastrój? No po co ja to robię.. :bezradny: Zresztą też..żeby jakiś portal wpływał aż tak na moje samopoczucie.. głupie :hide:
Disaster123

przez szrama 11 sty 2016, 01:23
Dlatego ja usunąłem, a nasza-klasa była 100x lepsza swoją drogą. Tak mnie boli brzuch, że aż skręca. Ostatnio częściej się to zdarza nie mam pewności czemu.

przez oskaka 11 sty 2016, 03:45
Niskie tetno i mocne bicie serca. Jak co dzien, ale ostatnio gorzej bo nerwica troszke bardziej szaleje... Nie mam juz sily. Chcialbym to walnac i wyjechac w bieszczady gdzie tez bym wszystko zostawil i pojechal gdzie indziej... I tak w kolko... :why: :why: :why:
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Wenlafaksyna 150 mg

przez arminn 11 sty 2016, 13:50
Nie moge zapomnieć o jednej osobie! :? Czasami mam wrażenie, że jak o niej nie zapomne to nigdy do końca nie wyleczę się z depresji! :hide:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez ( Dean )^2 12 sty 2016, 01:35
arminn napisał(a):Nie moge zapomnieć o jednej osobie! :? Czasami mam wrażenie, że jak o niej nie zapomne to nigdy do końca nie wyleczę się z depresji! :hide:

Miałem taką fazę,przechodzi nie bój się:)

Dziś wszedłem na forum na którym pisałem jeszcze w LO,prawie 400 postów tam nabiłem.Naprawdę nostalgia mnie ogarnęła gdy czytałem swoje przemyslenia sprzed 10 lat,jeszcze wtedy gdy depresyjne epizody zdarzały się rzadko i miałem dużo wiary w życie.
Najgorszy jest wiatr.

przez aviska 12 sty 2016, 02:54
Za trochę ponad sześć godzin kolokwium, na które nic nie umiem, potem do oddania projekty, których nie zrobiłam, potem seminarka, na którą nic nie przygotowałam, potem kolejne i kolejne zajęcia, milion zaliczeń, zaległości, a nie przyswajam informacji, mam w głowie czarną dziurę. Chciało się stypendium, ale jak tak dalej pójdzie, to nie będę miała się co łudzić.
Palnęłam dzisiaj coś bez sensu, za dużo nadziei, za dużo optymizmu, a w tym przypadku wystarczyłoby być obok bez słowa. Jeśli w ten sposób znowu coś zniszczyłam... To ten moment, kiedy siedzisz na dnie i nagle słyszysz pukanie od spodu.
Jeszcze potrafię marzyć, jeszcze mi się chce, ale co z tego, kiedy nadgarstki tak swędzą, a świat jest taki wielki, jak potwór wiszący nad moją głową.

( Dean )^2, znam to. Te fora, na których się siedziało kilka lat temu... Szkoda, że przestawienie wskazówek zegara nie ma rzeczywistej mocy cofania czasu.
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

przez ma_kowalewicz 12 sty 2016, 06:52
Dziś wizyta u psychiatry, a mi sie zwyczajnie z domu nie chcę wychodzić. Każde wyjscie z domu wiąże się z ciężką moją pracą. Tak dobrze mi w zaciszu, tak dobrze mi w moich 4 ścianach....
noc za mną nieprzespana idealnie, budziłam się chyba z milion razy :uklon:
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez sebo001 12 sty 2016, 18:08
Pierwszy dzień w pracy po 5 dniowym wolnym i masakra. Cały czas ogromne napięcie ciała, ból głowy, mętlik, drżenie mięśni twarzy. Jeszcze niedawno byłem duszą towarzystwa a teraz nie wiem co powiedzieć! Po pracy wypiłem leki i nie zmrużyłem oka(lerivon 60mg, prega 75mg i hydro 75mg). Teraz nie mam siły nawet wstać coś zjeść i jak tu /cenzura/ funkcjonować, żyć !? Jeszcze myśli samobójcze... mam już dość tego wszystkiego, gdy umycie się i wstanie z łóżka jest wyzwaniem z którego mam sier cieszyć. Zero zainteresowania czegokolwiek i radości z czegokolwiek. Czuję, że życie mi sie wymyka...

przez Follow_ 13 sty 2016, 21:56
zmęczona jestem tym wszystkim
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Sortuj wg