"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Olalala 08 sty 2016, 20:11
chojrakowa napisał(a):Olalala, znam, mam aż za często i również współczuję. Jak pęcherz?

U mnie wszystko nie tak. WSZYSTKO po chvju. Żeby cokolwiek się udało, wyszło ale qrwa nie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jestem nieudacznikiem no 1. Rzygac mi się chce. W sumie sie nie dziwie ze we mnie tyle autoagresji, to chyba taki mechanizm samounicestwienia który jest w słabych gowno wartych jednostkach żeby się nie rozmnazaly. Co nie zrobię będzie zle. Dziekuje za uwagę.

Dziś lepiej, ale piję jak smok :-)

chojrakowa, a co Ci nie wyszło?

przez alone05 08 sty 2016, 21:50
Cztery autobusy mi uciekły przed nosem, ale mam pecha :roll: W dodatku muszę przechodzić przez pięć przejść dla pieszych, żeby przejść na drugą stronę ulicy, bo przy moim domu zbudowali skrzyżowanie :twisted:

przez Disaster123 08 sty 2016, 22:00
Dzisiaj sobie uświadomiłam jak dużo straciłam przez depresje.. Ostatnie lata życia siedziałam w domu. Nie poznawałam ludzi, nie bawiłam się, nie wygłupiałam, nie byłam na studniówce, nie robiłam głupot związanych z wiekiem nastoletnim.. Chciałabym to naprawić, zawrócić czas.. znowu mieć te 16lat i wiedze jaką teraz mam. Mam poznać pewnych ludzi a oni pewnie będą pytać o moją przeszlośc albo/ i o to co teraz robię.. i co im powiem? Jaka byłam i co robiłam 4 lata temu? Jak jeszcze wszystko miało jako taki sens? Szczerze mówiąc zdałam sobie sprawę jaką frajerką jestem.. bez niczego, bez studiów, bez znajomych. Zniknęłam. Własnie tego chciałam.. Czy ja tego chciałam? Teraz nie mam nic. Wstyd mi. Wstyd mi za siebie. Mam ochotę się rzucić pod autobus. Nie żyje, nie ma mnie, nie istnieje. W tym mieście, w żadnym mieście, w żadnym domu, na żadnej uczelni, nawet nie ma mnie na internecie.. Nie ma mnie. Nikt mnie nie zna, nikt już nie pamięta. Przecież tak miało być, nie? "Zniknąć, nie istnieć, żeby nikt o mnie nie słyszał, nikt mnie nie znał, nikt nie widział..".. Więc czemu się nie cieszę? Przecież tego chciałam..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 08 sty 2016, 22:03
Disaster123, to jest bardzo dobry punkt wyjściowy aby zacząć budować życie, masz z tego co zrozumiałem 20 lat i czyste konto, zastanów sie co chcesz w życiu robić i to rób.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Peter740 08 sty 2016, 22:49
Wnerwia mnie to że nie umiem się przełamać i gdzieś wyjść , mam dość tej samotności i tego że jestem pusty w środku . Większość zwraca się do mnie gdy trzeba coś pomóc , a tak na prawdę mają mnie gdzieś . Nie wiem czy moje zmiany mają jakikolwiek sens , jeśli tak czy tak stoję w miejscu heh

przez Kalebx3 08 sty 2016, 23:07
Większość zwraca się do mnie gdy trzeba coś pomóc ,

takie życie .
Znajdż sobie dziewczynę , a nie bęziesz na kolegów psioczył ,że nie chcę się z Tobą w berka bawic . Następnym razem , jak będą coś od Ciebie pomocy chcieli to wypnij im wała ,,, to od razu nabiorą do Ciebie szacunku.
Tutaj możemy sobie pogawędzić , a w domu kobieta i ciepłe pyzy ;)
Latem organizowany jest Tutaj wyjazd pod gruszę ,,,więc można nawet fajnych ludzi poznac , a nawet zawiążać przyjażnie ,,,raczej
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez chojrakowa 09 sty 2016, 00:06
Olalala, łatwiej by było powiedzieć, co wyszło, krócej... :roll:
No cały czas się motam, tak ogólnie. Nie mogę znaleźć punktu zaczepienia, żeby przerwać błędne koło.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Peter740 10 sty 2016, 00:07
Kalebx3 napisał(a):
Większość zwraca się do mnie gdy trzeba coś pomóc ,

takie życie .
Znajdż sobie dziewczynę , a nie bęziesz na kolegów psioczył ,że nie chcę się z Tobą w berka bawic . Następnym razem , jak będą coś od Ciebie pomocy chcieli to wypnij im wała ,,, to od razu nabiorą do Ciebie szacunku.
Tutaj możemy sobie pogawędzić , a w domu kobieta i ciepłe pyzy ;)
Latem organizowany jest Tutaj wyjazd pod gruszę ,,,więc można nawet fajnych ludzi poznac , a nawet zawiążać przyjażnie ,,,raczej

Fakt , znudziło mi się psioczenie i narzekanie na wszystko wokół
Ogarnę się i ruszam na "łowy" :)

przez Alicja92 10 sty 2016, 00:53
Jest mi smutno i źle. Ludzie odzywają się do mnie tylko, jak czegoś chcą.
Fluoksetyna 20 mg
II Miss Forum

przez Steviear 10 sty 2016, 03:22
nie potrafie sie do niczego zmusic. znow siedze po nocy nic nie robiac i w dzien tez nic nie robie

przez Ambivalentna 10 sty 2016, 14:04
Trafia się okazja żeby zmienić swoje życie, szczególnie w kwestii zawodowej. Zapewniłoby mi to wyprowadzkę od rodziców, niezależność finansową, rozwój, nowe otoczenie, nowi ludzie, z dala od tego co jest tutaj ale... pozostaje lęk, że nie dam rady,; że się nie nadaję; że jestem za słaba, za głupia. Ten strach mnie nawiedza i mówi, że schrzanię to, jak wszystko zresztą w swoim życiu. Myślałam o tym jak będzie wyglądała niedaleka przyszłość, snułam plany, a teraz gdy pojawia się szansa zaczynam zachowywać się jak tchórz.

przez Follow_ 11 sty 2016, 01:17
kolejna rzecz do remontu... w tej glupiej lazience
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Disaster123 11 sty 2016, 01:21
Po co ja wchodzę na ten głupi portal społecznościowy, kiedy wiem, że popsuje mi to nastrój? No po co ja to robię.. :bezradny: Zresztą też..żeby jakiś portal wpływał aż tak na moje samopoczucie.. głupie :hide:

przez szrama 11 sty 2016, 01:23
Dlatego ja usunąłem, a nasza-klasa była 100x lepsza swoją drogą. Tak mnie boli brzuch, że aż skręca. Ostatnio częściej się to zdarza nie mam pewności czemu.

Sortuj wg