"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez chojrakowa 09 sty 2016, 00:06
Olalala, łatwiej by było powiedzieć, co wyszło, krócej... :roll:
No cały czas się motam, tak ogólnie. Nie mogę znaleźć punktu zaczepienia, żeby przerwać błędne koło.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez Peter740 10 sty 2016, 00:07
Kalebx3 napisał(a):
Większość zwraca się do mnie gdy trzeba coś pomóc ,

takie życie .
Znajdż sobie dziewczynę , a nie bęziesz na kolegów psioczył ,że nie chcę się z Tobą w berka bawic . Następnym razem , jak będą coś od Ciebie pomocy chcieli to wypnij im wała ,,, to od razu nabiorą do Ciebie szacunku.
Tutaj możemy sobie pogawędzić , a w domu kobieta i ciepłe pyzy ;)
Latem organizowany jest Tutaj wyjazd pod gruszę ,,,więc można nawet fajnych ludzi poznac , a nawet zawiążać przyjażnie ,,,raczej

Fakt , znudziło mi się psioczenie i narzekanie na wszystko wokół
Ogarnę się i ruszam na "łowy" :)

przez Alicja92 10 sty 2016, 00:53
Jest mi smutno i źle. Ludzie odzywają się do mnie tylko, jak czegoś chcą.
Fluoksetyna 20 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 10 sty 2016, 03:22
nie potrafie sie do niczego zmusic. znow siedze po nocy nic nie robiac i w dzien tez nic nie robie

przez Ambivalentna 10 sty 2016, 14:04
Trafia się okazja żeby zmienić swoje życie, szczególnie w kwestii zawodowej. Zapewniłoby mi to wyprowadzkę od rodziców, niezależność finansową, rozwój, nowe otoczenie, nowi ludzie, z dala od tego co jest tutaj ale... pozostaje lęk, że nie dam rady,; że się nie nadaję; że jestem za słaba, za głupia. Ten strach mnie nawiedza i mówi, że schrzanię to, jak wszystko zresztą w swoim życiu. Myślałam o tym jak będzie wyglądała niedaleka przyszłość, snułam plany, a teraz gdy pojawia się szansa zaczynam zachowywać się jak tchórz.

przez Follow_ 11 sty 2016, 01:17
kolejna rzecz do remontu... w tej glupiej lazience
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Disaster123 11 sty 2016, 01:21
Po co ja wchodzę na ten głupi portal społecznościowy, kiedy wiem, że popsuje mi to nastrój? No po co ja to robię.. :bezradny: Zresztą też..żeby jakiś portal wpływał aż tak na moje samopoczucie.. głupie :hide:

przez szrama 11 sty 2016, 01:23
Dlatego ja usunąłem, a nasza-klasa była 100x lepsza swoją drogą. Tak mnie boli brzuch, że aż skręca. Ostatnio częściej się to zdarza nie mam pewności czemu.

przez oskaka 11 sty 2016, 03:45
Niskie tetno i mocne bicie serca. Jak co dzien, ale ostatnio gorzej bo nerwica troszke bardziej szaleje... Nie mam juz sily. Chcialbym to walnac i wyjechac w bieszczady gdzie tez bym wszystko zostawil i pojechal gdzie indziej... I tak w kolko... :why: :why: :why:
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Wenlafaksyna 150 mg

przez arminn 11 sty 2016, 13:50
Nie moge zapomnieć o jednej osobie! :? Czasami mam wrażenie, że jak o niej nie zapomne to nigdy do końca nie wyleczę się z depresji! :hide:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez ( Dean )^2 12 sty 2016, 01:35
arminn napisał(a):Nie moge zapomnieć o jednej osobie! :? Czasami mam wrażenie, że jak o niej nie zapomne to nigdy do końca nie wyleczę się z depresji! :hide:

Miałem taką fazę,przechodzi nie bój się:)

Dziś wszedłem na forum na którym pisałem jeszcze w LO,prawie 400 postów tam nabiłem.Naprawdę nostalgia mnie ogarnęła gdy czytałem swoje przemyslenia sprzed 10 lat,jeszcze wtedy gdy depresyjne epizody zdarzały się rzadko i miałem dużo wiary w życie.
Najgorszy jest wiatr.

przez aviska 12 sty 2016, 02:54
Za trochę ponad sześć godzin kolokwium, na które nic nie umiem, potem do oddania projekty, których nie zrobiłam, potem seminarka, na którą nic nie przygotowałam, potem kolejne i kolejne zajęcia, milion zaliczeń, zaległości, a nie przyswajam informacji, mam w głowie czarną dziurę. Chciało się stypendium, ale jak tak dalej pójdzie, to nie będę miała się co łudzić.
Palnęłam dzisiaj coś bez sensu, za dużo nadziei, za dużo optymizmu, a w tym przypadku wystarczyłoby być obok bez słowa. Jeśli w ten sposób znowu coś zniszczyłam... To ten moment, kiedy siedzisz na dnie i nagle słyszysz pukanie od spodu.
Jeszcze potrafię marzyć, jeszcze mi się chce, ale co z tego, kiedy nadgarstki tak swędzą, a świat jest taki wielki, jak potwór wiszący nad moją głową.

( Dean )^2, znam to. Te fora, na których się siedziało kilka lat temu... Szkoda, że przestawienie wskazówek zegara nie ma rzeczywistej mocy cofania czasu.
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

przez ma_kowalewicz 12 sty 2016, 06:52
Dziś wizyta u psychiatry, a mi sie zwyczajnie z domu nie chcę wychodzić. Każde wyjscie z domu wiąże się z ciężką moją pracą. Tak dobrze mi w zaciszu, tak dobrze mi w moich 4 ścianach....
noc za mną nieprzespana idealnie, budziłam się chyba z milion razy :uklon:
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez sebo001 12 sty 2016, 18:08
Pierwszy dzień w pracy po 5 dniowym wolnym i masakra. Cały czas ogromne napięcie ciała, ból głowy, mętlik, drżenie mięśni twarzy. Jeszcze niedawno byłem duszą towarzystwa a teraz nie wiem co powiedzieć! Po pracy wypiłem leki i nie zmrużyłem oka(lerivon 60mg, prega 75mg i hydro 75mg). Teraz nie mam siły nawet wstać coś zjeść i jak tu /cenzura/ funkcjonować, żyć !? Jeszcze myśli samobójcze... mam już dość tego wszystkiego, gdy umycie się i wstanie z łóżka jest wyzwaniem z którego mam sier cieszyć. Zero zainteresowania czegokolwiek i radości z czegokolwiek. Czuję, że życie mi sie wymyka...

Sortuj wg