"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez koszykova 17 sie 2015, 22:02
Zaczynam bać sie każdego nowego dnia pracy... Pogorszenie stanu murowane
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Mae 17 sie 2015, 23:40
TruchłoBoga napisał(a):Nienawidzę wszystkiego, nie ma słów, którymi dałoby się to opisać. Modlę się o Armagedon i żeby pochłonął każde spie*olone życie na tej planecie, tylko o to proszę. Szkoda, że jest policja.
Brzmi śmiesznie? Super.
Ku*wa, zdychajcie.

Tak.
Wysłuchaj Ważnej Wiadomości Kelkuca, śmieszku.
Trolololololo
Mae

przez Steviear 17 sie 2015, 23:54
Jest mi teraz bardzo źle. Dobrze było kiedyś ale się skończyło. Mam nadzieję jednak że pożyje trochę więcej. Że to wszystko się nie sprawdzi i że na badaniach wyjdzie że mam coś zupełnie innego niż myślę. Strasznie mnie wszystko boli a i tak się oszczedzam. Nie wiem co będzie jak znaczne studiować. Strasznie mnie to martwi. Dopiero pod koniec października mam konsultacje z ordynatorem. Nie wytrzymam do tego czasu bo to nie jest jedyny problem. Rany, przecież muszę to wytrzymać. Właśnie sobie poczytalam i znów jestem załamana że same negatywy znalazłam,szczątkowe informacje.. Martwi mnie to że nie piszą o tej chorobie starsi ludzie. Czyżby umarli? Nie chce umierać, chce żyć. W ogole martwi mnie ten brak informacji. Gdzie sa wszyscy ludzie z ta choroba?Często się zastanawiam jak wygląda śmierć i co się dzieje wtedy. Mecza mnie te mysli. Dołują. Jutro kolejne bieganie po lekarzach. Mam dość. Wolalabym leżeć w szpitalu ale nic nie jest takie proste. Wszystkie procedury są wykanczajace. Mam świadomość tego że jak się jeszcze bardziej pogorszy mój stan to zdechne i nikt mi nie pomoże. To kolejna okropnie depresyjne myśl.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez filip133 18 sie 2015, 11:56
Takie różne procedury są strasznie drażniące i męczące...
Oh mam nadzieję że wszystko będzie u Ciebie w porządku, poukłada się to lepiej, nie będzie żadnej tragedii... :( Żadnego "mam nadzieję jednak że pożyję trochę więcej"...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Komoda2000 18 sie 2015, 12:47
Mam silne nawroty depresji, z niczym sobie nie radzę. Nie potrafię ruszyć do przodu.
Tęsknię za człowiekiem, który koniec końcem potraktował mnie jak swój największy błąd, a pod nosem mam kogoś o wiele lepszego.
I nie chcę tej osoby. Tylko siedzę i czekam na coś, co się nie wydarzy.
Jestem żałosna.
"You think you can handle it, then one day you can’t"
"Things change , doesn't mean they get better"

przez Steviear 18 sie 2015, 13:28
filip133, to miłe, dzięki :)
Ból mniejszy, co oznacza że jest lepiej.

przez filip133 18 sie 2015, 18:19
Proszę, jestem do usług, w miarę możliwości... :)

Czuję że znowu umykają mi strasznie, najlepsze lata życia, wszystko zmarnuję i potem będzie trudniej się pozbierać w bardziej "dorosłym" życiu, zamiast zdobywać potrzebne doświadczenia to czas mi leci na chorobach...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez obłąkany 18 sie 2015, 23:47
Jestem beznadziejny, żadna kobieta nie chce spojrzeć na mnie.

przez min3maks20 20 sie 2015, 17:21
"Jest pani taka młodziutka, no co mogło się wydarzyć? Nikt pani nie pobił, nie okradł, nie ma pani dzieci i problemów z nimi związanych- to tylko chwilowy zastój. Czerń nie pasuje w lecie, pastelowe kolory lepiej wpłyną na nastrój. Proszę rozejrzeć się za studiami, studia są taaakie fajne. Rodzice na pewno zapłacą za prywatną uczelnię."
Pani psycholog- złota kobieta. Tak bardzo podniosła mnie na duchu ta wizyta, że chyba na kolejnej się nie spotkamy.
Zmień kvrwa robotę babo i nie zawracaj ludziom dupy tą gówno-gadką!
min3maks20

przez filip133 20 sie 2015, 18:00
No naprawdę, ale Ci powiedziała.... Tak jak mi powiedziała babka na komisji w zus, jak mówiłem że kiedyś chciałem popełnić samobójstwo: "przecież mógł się pan zabić na śmierć" - może nobla za to odkrycie dostanie

przez min3maks20 20 sie 2015, 18:18
filip133, Pewnie chciałeś popełnić samobójstwo bo nie miałeś na sobie pastelowych kolorów, a pani w zusie przecież chciała tylko podzielić się swoimi głębokimi, filozoficznymi przekonaniami i wyjść na mądrzejszą niż wygląda! :mrgreen:
Trzeba nauczyć się ignorować ignorantów...
min3maks20

przez filip133 20 sie 2015, 19:38
min3maks20, albo Buraków :D Na poprawę humoru polecam puścić sobie na youtube piosenkę Kabanos - Buraki :) "Marchewkom tak, a burakom nie" :D A mowa o czymś pastelowym, to mi się kojarzy z piosenką Strachy Na Lachy - Po Prostu Pastelowe ;)

przez min3maks20 20 sie 2015, 19:51
filip133, Wielkie dzięki za tego Kabanosa! :D Mega poprawił mi humor, będę słuchać! :D
min3maks20

przez filip133 20 sie 2015, 19:58
Hahaha :D A proszę bardzo :D Nie ma za co, miło mi że komuś mogłem troszkę humor poprawić na jakiś czas :)

Sortuj wg