"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez boża krówka 13 maja 2015, 23:07
PS. Specjaliści w poradni publicznej bagatelizowali mój problem, w prywatnej już pierwszego dnia wytłumaczyli na czym polega depresja i pomogli mi ją odpowiednio dobranymi lekami zwalczyć. Depresja pojawiła się w moim życiu ponownie dopiero po 10 latach. Chętnie wróciłabym do prywatnej kliniki, ale chyba w tym momencie musiałabym się zapożyczyć. A długi do spłacenia raczej nie sprzyjają leczeniu. Pozostaje mi zatem szukać fachowca w poradni publicznej, mam nadzieję, że się uda. Lekarz, który prowadził mój przypadek w prywatnej klinice, nie pracuje w publicznej placówce. Tylu ma pacjentów prywatnie, że nie starczyłoby mu czasu na pracę w państwowej służbie zdrowia ;)

przez boża krówka 13 maja 2015, 23:15
Yaakov 89: cóż radzić... Czasami wystarczy się wyjęczeć ;) Nie wiem. Z czego to wynika, że wspólnik nie traktuje Cię jak wspólnika? A co do Kobiety, zasadnicza kwestia jest taka: kochasz Ją?

przez tristezza 13 maja 2015, 23:52
Dupa dupowato dupa do kwadratu.
tristezza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kazimierz61 14 maja 2015, 06:32
Od dłuższego czasu mam kłopoty z pamięcią, bardzo mi ciąży ten problem, nie potrafię się odnaleźć w żeczywistości, uczucie zagubienia w każdym temacie. Najgożej mam z tym co wydażyło się wczoraj i przed chwią, jest to bardzo uciążliwe w życiu, nie wiem czym to jest spowodowane, czyżby mój mózg aż tak się zlasował, że może być już tylko gożej? Gonitwa myśli nie pozwala mi więcej napisać, poprostu brak mi słów.
CHAD ll
Kwetaplex
Lerivon
Lexotan
Clonazepam
Lamotrix

przez cherish 14 maja 2015, 16:05
dzis mam straszne nudnosci, weszlam na wieksza dawke Mozarinu, moze to dlatego. chce niby cos napisac, ale chyba nie potrafie. jest zle, jest beznadziejnie.

przez New-Tenuis 14 maja 2015, 16:19
Właśnie schodzę z benzo, które zaczęłam brać trzy tygodnie temu, i jest trochę strasznie. Czuję się cała napięta jak drut...
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez kazimierz61 15 maja 2015, 07:13
Dzisiaj czuję się trochę lepiej, wczoraj byłem aż za bardzo aktywny i na wieczór byłem bardzo zmęczony. Nadal zadaję sobie pytanie, czy uda mi się wyjść z tej depresji, jakieś światełko w tunelu widać, ale to nie jest jeszcze to. ZUS wezwał mnie na kontrolę, bo nadal jestem na L-4, wczoraj byłem w przychodni skserować kartotekę, lepiej mieć przy sobie takie dokumenty bo mogą wymagać dowodu, że się nadal leczę u psychiatry, znowu nerwówka, zawsze się denerwuję w ZUSie, taki tam już jest nastrój złowieszczy widać to po wszystkich pacjętach, złe narazie jestem dobrej myśli.
CHAD ll
Kwetaplex
Lerivon
Lexotan
Clonazepam
Lamotrix

przez ( Dean )^2 15 maja 2015, 18:23
Pierwszy dzień spadku po tygodniu dobrego samopoczucia.Szkoda.
Najgorszy jest wiatr.

przez TheMan 15 maja 2015, 20:10
New-Tenuis napisał(a):Właśnie schodzę z benzo, które zaczęłam brać trzy tygodnie temu, i jest trochę strasznie. Czuję się cała napięta jak drut...

Też tak miałem, nie nawidze tego trzymaj się.
Dowiedz się u kogoś kompetentnego na tym forum czy taki lek Akineton nie pomógłby Ci w tych napieciach. Ja po przedawkowaniu haloperidolu mialem sztywnienie miesni i na izpie przyjec mi to wypisali pomoglo od reki.

Coś o moim samopoczuciu. Czuje sie w miare dobrze bylem pierwszy dzien w pracy dorywczej moze uda misie porobic jeszcze latalem po polach i lasach z geodetą to bylo super nie to lezenie przez tv calymi dniami i narzekanie. Czuje sie troche zmeczony ale zywy od dwoch dni zaczalem brac sertagen i czuje sie jeszcze lepiej a jeszcze tydzien temu chcialem sie powiesic.

przez Arasha 15 maja 2015, 21:39
TheMan, bardzo się cieszę :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez min3maks20 15 maja 2015, 21:58
Kończy mi się mój papierowy narkotyk, a na dostawę nie mam zbytnio funduszu.
Maj już się przepołowił, a ja nadal nie wiem co mam dalej robić.
min3maks20

przez TheMan 16 maja 2015, 07:07
Arasha napisał(a):TheMan, bardzo się cieszę :great:

dziękuje :* :angel:

przez Progressive 16 maja 2015, 10:10
Kolejny weekend, kolejny zjazd w jeszcze większy dół, eh.

przez PanPremier 16 maja 2015, 18:47
Mam dość tego uczucia pustki w głowie. Nie mogę nikomu powiedzieć, napisać, ani w żaden inny sposób wyrazić tego, co jest we mnie. Nikt mnie nigdy nie pozna -.-

Sortuj wg