Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ladywind 28 lip 2013, 19:32
[url][/url]psyche., nie płacz ,tule
Ostatnio edytowano 28 lip 2013, 19:33 przez ladywind, łącznie edytowano 1 raz
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Pieprz 28 lip 2013, 19:33
rotten soul napisał(a): Candy14,
Mushroom,
Na zlot powinniście jechać w różnych terminach bo inaczej dobrze nie wypoczniecie ;) .

Ja od niej w pracy odpoczywam ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Arhol 28 lip 2013, 19:34
Uroda,wygląd...to skorupa,nie ma co ukrywać,odgrywająca ważną rolę...
Ale skorupa.
Jeżeli pod skorupą chowa się słaby,przestraszony wszystkiego,odizolowany,izolujący się człowiek...
Nic z tego nie będzie.
Maska?
I ta,nieważne czy maska pewności siebie,bezwzględności,obojętności,czy inna...
Pęknie któregoś dnia,nie jesteśmy maszynami.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ladywind 28 lip 2013, 19:37
Kestrel, smutna prawda ale tak jest , zawsze pęka a w środku zostaje pustka
Ostatnio edytowano 28 lip 2013, 19:38 przez ladywind, łącznie edytowano 1 raz
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Pieprz 28 lip 2013, 19:37
polnormalny napisał(a):psyche., A teraz przyznaj się że zakochałabyś sie w uciekinierze z obozu Auswitch z defektami.

Znam taką co się zakochała, i to ładna dziewczyna.

Półnormalny, mój kuzyn ma bielactwo, i nie przeszkodziło mu to być lovelasem na dzielni.
Król Balu

Samotność

przez ladywind 28 lip 2013, 19:40
Mushroom napisał(a):
polnormalny napisał(a):psyche., A teraz przyznaj się że zakochałabyś sie w uciekinierze z obozu Auswitch z defektami.

Znam taką co się zakochała, i to ładna dziewczyna.

Półnormalny, mój kuzyn ma bielactwo, i nie przeszkodziło mu to być lovelasem na dzielni.

Dlatego wygląd to nie wszystko i chwala tym, którzy nie tylko tym kierują się w wyborze partnera

Samotność

przez Pieprz 28 lip 2013, 19:41
psyche. napisał(a):Ja jestem nadwrażliwa i słaba wewnętrznie :why:

To jest chyba problem jeśli występuje u faceta. U kobiety wydaje mi się że w mniejszym stopniu.
Król Balu

Samotność

przez ladywind 28 lip 2013, 19:44
Mushroom, nieprawda , bylam z chłopakami ktorzy przez to mnie rzucili ,to stereotyp,
Ludzie silni wolą też silnych psychicznie partnerów

Samotność

przez rotten soul 28 lip 2013, 19:46
psyche.,
Te burdele tylko załamują trochę obraz romantycznego

Romantycy też mają fiuta wbrew pozorom. Nie przeskoczą pewnych rzeczy. O nie. Tu rządzi biologia.
rotten soul

Samotność

przez Pieprz 28 lip 2013, 19:47
polnormalny napisał(a):Candy14, teraz czysta ciekawość. Foto z Twojego avatara jest Twoje czy z google?

tak
Król Balu

Samotność

przez na_leśnik 28 lip 2013, 19:48
Mushroom napisał(a):
psyche. napisał(a):Ja jestem nadwrażliwa i słaba wewnętrznie :why:

To jest chyba problem jeśli występuje u faceta. U kobiety wydaje mi się że w mniejszym stopniu.

Wydaje mi się, że to są cechy, które u kobiety są bardziej akceptowalne społecznie niż u mężczyzn z powodu utrzymujących się tradycyjnych stereotypów ról. Ale to nie zmienia faktu, że problem to problem.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Samotność

przez Pieprz 28 lip 2013, 19:50
ladywind napisał(a):Mushroom, nieprawda , bylam z chłopakami ktorzy przez to mnie rzucili ,to stereotyp,
Ludzie silni wolą też silnych psychicznie partnerów

Dlatego nie mówię że u kobiet to nie ma znaczenia, widocznie trafiłaś na takich którzy chcieli twardą laskę a nie np. takich którzy lubią się swoją kobietą opiekować albo nawet żeby była od nich zależna.
Ale to głównie teoria z mojej strony, nie mam pewności czy tak jest faktycznie naprawdę.
Król Balu

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 19:51
na_leśnik, wiedziałem że ktoś to napisze :D otóż nie zgodzę się z Tobą bo nie tyle sam seks co stworzenia normalnej relacji wraz seksem pozwala Ci pomyśleć o sobie choć troche normalnie prawda? A i Ty jesteś wysoki i szupły. Ja jestem chudszy i wątlejszy od wielu dziewczyn nie posiadających nadwagi
ladywind, oczywiście że jestem również nieźle walnięty w mózg.Jestem nadwrażliwy, słaby wewnętrznie itp.- ogólnie osobowość asteniczna. chodzi mi głownie oto że umiem gadać z ludźmi na poziomie takim podstawowym. Jeżeli coś ma przejść na jakiś bardziej intymny etap to wtedy uciekam, zamykam sie w sobie i staje sie zimny jak lód, a potem cierpię strasznie chociaż po wielu takich sytuacjach kolejna nie robi już na mnie większego wrażenia.Traktuje to jako coś oczyiwstego w stylu " przecież wiadome to było że się tak skończy" Natomiast atrakcyjność daje to że dziewczyna sobie pomyśli widząc Twoje zaburzenia że "a spróbuje jeszcze zawalczyć, może coś z tego jeszcze będzie", czy zaciągnie Cie do łóżka, ona wykaże inicjatywe, natomiast jak ktoś jest brzydki i na dodatek zaburzony to kobiety nie mają najmniejszej ochoty brać się za taki egzemplarz, a mi własnie coś takiego jest potrzebne bo ja sam się nie przemogę, moje 26 lat udowodniło mi to doskonale.
Candy14, Gratuluje Ci naprawde! zawsze podziwiałem takich ludzi z takim podejściem. Ja tak nie umiem. Jestem pizdowaty poprostu

Widze spojrzenia kobiet, nie jestem w ich kanonie.Nie pamiętam nawet już kiedy była sytuacja że wymieniłem sie zalotnym spojrzeniem z jakąś dziewczyną na ulicy.
polnormalny

Samotność

przez ladywind 28 lip 2013, 19:56
polnormalny, asteniczna czyli unikajaca ?

Sortuj wg