Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez magic 29 maja 2016, 22:51
Niewiem co jest gorsze samotność. Czy zaburzenia czy posiadanie obydwu stanów jednocześnie ,ja jestem samotnik wśród ludzi mogę z nimi przebywać a za wiele mi to nie daje...
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

Samotność

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 22:59
Kiya napisał(a):the_new_hope_not, a Wy wybieracie ładne i zgrabne, cóż poradzić :P

Łatwiej jest schudnąć niż zmienić charakter i osobowość. Kobiety w ogóle mają łatwiej. Oczywiście o ile są ładne i zgrabne :P
the_new_hope_not

Samotność

przez Kiya 29 maja 2016, 23:23
the_new_hope_not, ale twarzy się nie zmieni.

Poza tym czy ja wiem, że łatwiej? Znam wielu ludzi, którzy się zmienili, niewielu, którzy schudli.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 23:53
Wąsy zawsze można zgolić, podkrążone oczy przypudrować a poza tym twarz zmienia się razem z utratą wagi.

Ja znam tylko siebie i wiem, że łatwiej jest mi schudnąć niż się zmienić.
the_new_hope_not

Samotność

przez cdn. 29 maja 2016, 23:55
Ponoć, żeby stworzyć dobry związek, trzeba pokochać samego siebie. Nie kocham siebie i nie wiem jak to przełamać. Odsunęłam się od dawnych znajomych, a nawet od rodziny, bo przestały mi się podobać te relacje. Nie potrafię stworzyć nowych, mam coraz mniej sił,bo nie mam w nikim oparcia.
Nie mam dla kogo się starać, a nie mam też wystarczającej miłości do siebie by starać się bez innych, jest ciężko. Zwykle najmocniejszym impulsem by wyjść z letargu były zobowiązania wobec innych. Nie podoba mi się to. Nie wiem jak mogę to zmienić.

Samotność

przez Kiya 30 maja 2016, 00:02
the_new_hope_not, skąd wiedziałeś, że mam wąsa? :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez the_new_hope_not 30 maja 2016, 00:27
Wszystkie macie wąsa. Mniejszego lub większego, ale zawsze coś się znajdzie :D
the_new_hope_not

Samotność

przez alone05 05 cze 2016, 16:19
living_dead_girl napisał(a):Ja właściwie mam podobne podejście ale ono się na pewno nie wypracowało w związku z depresja. Może się już taka urodziłam, ale w ogóle nie odczuwam czegoś takiego jak samotność. Na pewno nie sprawia mi to żadnego bólu. Mimo że cała moja najbliższa rodzina mieszka za granicą, nie rozmawiam nieraz z nikim całymi tygodniami, z przyjaciółmi widzę się może 4 razy w roku wciąż nic mi w tym nie doskwiera. Nie pamiętam by kiedykolwiek było inaczej chociaż po raz pierwszy w ogóle zakolegowałam się z kimś w połowie gimnazjum. Myślę, że to bardzo fortunne 'upośledzenie'. Szczerze, moim prawdziwym marzeniem na ten moment jest nigdy nie wychodzić z pokoju i nikogo nie widzieć. W okresach świątecznych/wakacyjnych to mi sie nawet trochę udaje. No dobrze...internet musi być :P

nie wychodzisz z pokoju a kto cię utrzymuje. Gdzie znalazłaś takiego sponsora?

Samotność

przez szrama 05 cze 2016, 22:12
Pewnie rodzice przesyłają jej pieniądze, nie musisz obrażać, że ma sponsora.

Samotność

przez ahoj 05 cze 2016, 22:27
Od kiedy sponsoring to coś złego? :P
ahoj

Samotność

przez szrama 05 cze 2016, 22:35
A o jakim rodzaju sponsoringu piszemy? Bo raczej nie o sportowym.

Samotność

przez ahoj 05 cze 2016, 22:37
Dziewczyna może nie pracować, facetowi "nie wypada". A skąd ona bierze pieniądze, to jej prywatna sprawa.
ahoj

Samotność

przez szrama 05 cze 2016, 23:11
ahoj napisał(a):Dziewczyna może nie pracować, facetowi "nie wypada". A skąd ona bierze pieniądze, to jej prywatna sprawa.

Pisać takie średniowieczne zabobony w świecie gdzie kobiety na każdym kroku twierdzą, że nie ma równouprawnienia?

Samotność

przez ahoj 05 cze 2016, 23:24
Bo nie ma, nie będzie, być nie może :) Równouprawnienie może dotyczyć ludzi tej samej płci. Można zapisać, lecz nie da się egzekwować tych samych przepisów wobec kobiet i mężczyzn we wszystkich przejawach życia. Nie da się tak samo traktować sytuacji, gdy kobieta uderzy mężczyznę i gdy mężczyzna uderzy kobietę. Nie wyobrażam sobie, żeby Wymiar Mściwości traktował tak samo związek 40 letniego nauczyciela z jego 16 letnią uczennicą i 40 letniej nauczycielki z 16 letnim uczniem. Te i temu podobne, to są oczywiste oczywistości :)
ahoj

Sortuj wg