Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez khaleesi 27 gru 2015, 15:16
depresyjny86, a ja znam Twojego facebooka. Samo mi się wyswietliło Twoje konto jakiś rok temu.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Re: To chyba samotność....

przez singnoral 27 gru 2015, 18:21
basior napisał(a):musisz sobie znalesc chłopaka,on bedzie najlepszym lekarstwem na twoje wachania nastroju...

Czasem może być największą przcyczyną schorzeń...

Samotność

przez zalezna 29 gru 2015, 01:24
ile ja bym dała, żeby móc mieszkać sama! przez moją matkę muszę słuchać 24/h chodzącego głośno telewizora.. nawet w nocy!
ja p... uszy mi już od tego pękają :( nic dziwnego, że nie mogę zasnąc o normalnej porze jak ciagle mi cos brzeczy i gra za drzwiami..
ale jej nie wytlumaczysz. nie obchodzi jej to,ze komus to moze przeszkadzac. i tak mecze sie juz od wielu wielu lat przez jedna osobe. :evil: :evil: :evil: :evil:
zalezna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez szrama 29 gru 2015, 02:03
ile bym dał bym móc spędzieć z kimś chiwle radości. Znów nawaliłem się tabletek i wypisuje dziwne rzeczy ludziom po gg, a rano wstane i bede mial wyrzuty sumienia, co ja pisze ja /cenzura/, i czy az tak wiele wymagam. Były dwie, jedna mnie wyrzkosystała, a drugą ja zawiodłem.i de spac zanim wiecej szkod narobie

Samotność

przez depresyjny86 29 gru 2015, 02:52
khaleesi - hmmm ale jak samo? :P
:)

Samotność

przez arminn 29 gru 2015, 19:35
nic dziwnego, że nie mogę zasnąc o normalnej porze jak ciagle mi cos brzeczy i gra za drzwiami..

Współczuje :? Mi też okropnie przeszkadza grający telewizor za drzwiami, kiedy próbuję usnąć. Często mam podobny problem z tatą, więc wiem co to znaczy.
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Samotność

przez samnieswój 29 gru 2015, 19:39
Można wyćwiczyć ignorancję otoczenia, żeby nie wiem jak głośne było :) nie wiem jak to wytłumaczyć... Zamykasz oczy i wyłączasz myślenie. Dosłownie. Zamykasz się kompletnie na bodźce zewnętrzne. Nie jest to sen, ale do tej fazy bardzo już blisko :)

Samotność

przez abrakadabra xx 01 sty 2016, 17:54
Walka pomiędzy potrzebą bliskości a zaakceptowaniem zaburzeń i związanej z tym samotności.

Samotność

przez Bluepb 02 sty 2016, 21:05
depresyjny86, a ja znam Twojego facebooka. Samo mi się wyswietliło Twoje konto jakiś rok temu.

Zdemaskowany. :D

Samotność

przez alone05 03 sty 2016, 02:00
Współczuję wszystkim, którzy nie mają rodziny, bo np. stracili rodziców i nie mają rodzeństwa, to jest takie niesprawiedliwe, że jedni mają rodzinę a inni nie mają. Samotność to taka straszna trwoga.

Samotność

przez ma_kowalewicz 05 sty 2016, 08:00
zalezna napisał(a):ile ja bym dała, żeby móc mieszkać sama! przez moją matkę muszę słuchać 24/h chodzącego głośno telewizora.. nawet w nocy!
ja p... uszy mi już od tego pękają :( nic dziwnego, że nie mogę zasnąc o normalnej porze jak ciagle mi cos brzeczy i gra za drzwiami..
ale jej nie wytlumaczysz. nie obchodzi jej to,ze komus to moze przeszkadzac. i tak mecze sie juz od wielu wielu lat przez jedna osobe. :evil: :evil: :evil: :evil:

oh jak ja dobrze to rozumiem! Cholera mnie bierze gdy to słyszę. Jedynie pomaga zamykanie drzwi ale gdy przychodzi co do czego i tak słyszę. Albo nocne markowanie po domu mojego brata! no do jasnej cholery! Wcale się nie dziwie że spać mi trudno.

Samotność

przez abrakadabra xx 06 sty 2016, 07:06
Nie ma to jak uwikłać się w jakąś chorą relację, samotność wtedy wydaje się wybawieniem...

Samotność

przez Eteryczna 06 sty 2016, 08:10
abrakadabra xx napisał(a):Nie ma to jak uwikłać się w jakąś chorą relację, samotność wtedy wydaje się wybawieniem...
;) taaa ale po co chora relacja?żeby spokojnie móc być dalej samotnym?to chore ;)
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Samotność

przez abrakadabra xx 06 sty 2016, 08:27
Eteryczna, nie żeby dalej być samotnym, wręcz przeciwnie, człowiek szuka nowych znajomości z oczywistych celów ale jak natrafi źle to czasem lepiej uciekać od takiej znajomości.

Całe życie pod górkę, nie dość, że człowiek został skrzywdzony przez los, w związku z czym został samotny, to jeszcze w tej samotności napotyka na kolejne jeszcze większe przeszkody...

Sortuj wg