Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Niete 20 wrz 2014, 20:19
Makabra, daj ogłoszenie ze zdjęciem to od razu dostaniesz wiadomosci ;)
Niete

Samotność

przez Makabra 20 wrz 2014, 20:21
Niete napisał(a):Makabra, daj ogłoszenie ze zdjęciem to od razu dostaniesz wiadomosci ;)

Wolałabym nie ;)
Makabra

Samotność

przez Niete 20 wrz 2014, 20:32
Makabra, atencja musi byc ;)
Niete

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Makabra 20 wrz 2014, 20:42
Niete napisał(a):Makabra, atencja musi byc ;)

Atencja jest i bez zdjęcia ;)
Makabra

Samotność

przez Niete 20 wrz 2014, 20:51
Makabra, ale nie z bliskich rejonów? :)
Niete

Samotność

przez Makabra 20 wrz 2014, 20:53
Niete napisał(a):Makabra, ale nie z bliskich rejonów? :)

Wolałabym jednak z bliskich, bo widywanie się raz na miesiąc mnie nie zadowoli ;)
Makabra

Samotność

przez Follow_ 21 wrz 2014, 00:06
:( i pojechała siną w dal... teraz w 3city nie mam już nikogo bliskiego :<
mam doła...którego spotęgował mi wujek, który powiedział, że jestem pusta (bo jestem niewierząca), źle wychowana (bo nie uważam że powinno bić się dzieci), i że zawsze będę sama bo nikt się nie zbliży do takiego smutasa jak ja...
a kariera widać zastępuje mi rodzinę bo ją mam w gdzieś... (bo nie mieszkam z ojcem pijakiem)
gdyby to nie był wieczór mojej siostry to olałabym go i wyszła ale uczepił się mnie ;/
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez abrakadabra xx 21 wrz 2014, 02:12
Coś się u mnie zmieniło ostatnio, czuję dziwny spokój ostatnimi czasy, samotność przestała mi przeszkadzać chociaż kiedyś większość czasu spędzałem z ludźmi, do nie dawna jeszcze z tym walczyłem ale teraz już przestałem się bronić i jest lepiej. W sumie to już jestem innym człowiekiem niż dwa lata temu. I nawet nie chcę już być taki jak kiedyś. Nawet nie jest mi smutno czy źle, jest coraz lepiej.
abrakadabra xx

Samotność

przez dar 21 wrz 2014, 08:38
follow_the_reaper, olej go bo ludzi o twoich poglądach jest bardzo dużo a jego sposób myślenia jest zaściankowy.

abrakadabra xx, miewam podobnie!
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez Follow_ 21 wrz 2014, 11:32
Olewam, tylko wtedy pustka jest jeszcze większa....
Do moich marzeń o idealnym partnerze dochodzi to by miał dużą rodzinę, która będzie mnie uwielbiać :105:

tak podkreślam idealny i marzenia bo wiem, ze idealnych ludzi nie ma a marzenia się nie spełniają i trzeba brać co jest
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez goodluck 21 wrz 2014, 11:54
follow_the_reaper napisał(a):Olewam, tylko wtedy pustka jest jeszcze większa....
Do moich marzeń o idealnym partnerze dochodzi to by miał dużą rodzinę, która będzie mnie uwielbiać :105:

No duża rodzinka z którą ma się dobry kontakt to jest duży plus - zawsze można gdzieś do kogoś wyskoczyć na kawę, na grilla, posiedzieć, pogadać, etc.
Z kuzynami/kuzynkami jak się spotykamy całą paczką to jest nas z 30 ludzi :shock:
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Samotność

przez Makabra 21 wrz 2014, 12:12
Ja mam pięcioro kuzynów, z czego z trzem osobami nie utrzymuję kontaktów, a jedna ma z 6 lat...
Makabra

Samotność

przez ( Dean )^2 21 wrz 2014, 15:05
Ostatnio sporo myślałem,może nawet za dużo...Ale zauważyłem jedno-ludzie mnie nie lubią od dość dawna,a może nawet od zawsze.I mam w tym też swój spory udział,mam kilka paskudnych cech...czas zacząć się zmieniać.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez jetodik 21 wrz 2014, 19:02
goodluck,
Z kuzynami/kuzynkami jak się spotykamy całą paczką to jest nas z 30 ludzi

to prawdopodobnie mieszkacie blisko siebie? fajnie masz, ja mam bardzo sporadyczny kontakt z kuzynostwem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg