Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 00:19
jetodik napisał(a):offtopic: robić brzuszki dziś czy jutro, jak dziś to potrzebuje kogoś kto zmotywuje, jak jutro to kogoś kto rozgrzeszy ;)

Rogrzeszam więc.

:great:

Samotność

przez jetodik 30 maja 2014, 00:20
to se nie bede nic wyrzucał, oki wracamy do głównego wątku
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 00:21
Aranjani napisał(a):dar, czyli że juz spotkaliście się ?

Miałem okazję z nią pogadać trochę przypadkiem jednak nie za długo więc ciężko mówić o jakimś sensie tak dalekiej podróży. Śmiałem się nawet, że odwiedzę ją u niej w kraju za jakiś czas... oj chyba muszę trochę ponarzekać.... :D Uwaga zaczynam: Życie potrafi być beznadziejne, ludzie też i niektórych z takich ludzi w ogóle wolałbym nie spotkać,, nie poświęcać im nawet chwili ale też zdarza się spotkać fajnych ludzi jednak czasem też są to osoby, których możesz już nigdy w życiu nie zobaczyć - takie sytuacje bywają wybitnie denerwujące :)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:22
jolantka,
w sumie trudno sobie odpowiedziec czym jest miłósc?/?, ale zwiazek z kims z kim dzieli sie wspólne zainteresowania, jest fajnie, ludzie sie szanuja, nie kłóca jest wart poswiecenia bo wcale nie jest łatwo spotkac kogos takiego i chyba w sumie to jest miłsoc tak naprawde
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez jetodik 30 maja 2014, 00:24
miłość = zauroczenie
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 00:25
tak jakby coś dodam, że moim zdaniem miłość jest wtedy gdy nawet nie macie wspólnych zainteresowań ale spędzanie czasu z drugą osobą nawet przy jego/jej czasem głupim zainteresowaniu(hobby) ci nie przeszkadza a wręcz cię cieszy :shock:
dar

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 00:25
Oj no, nie bądźcie tacy zgorzkniali. Fakt, trzeba oddzielić seks od miłości, ale istnieje również miłość z seksem i w pełni. Tylko trzeba troszkę się wysilić, trochę zadbać o siebie i wzajemną relację. Nie ma inaczej zysku.

Na zasadzie - z tobą jest cudownie się nudzić.

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:29
dar,
wiesz z takim podejsciem to mozesz nigdy nikogo nie spotkac, jezeli nie mozesz spotkac nikogo gdzies blisko to próbujesz dalej a ze łatwe to nie jest to trudno, w zyciu licza sie rózne wartosci i nieprawda ze kocha sie za nic kocha sie za podejscie do zycia,za wartosci, za morlanosc , za szacunek, za zrozumienie, za zainteresowania, za to ,ze ktos jest dobrym człowiekiem,ale to sie wie póxnije zeby sie dowiedziec trzeba poznac,zeby poznac trzeba sie czasem zobaczyc
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez jetodik 30 maja 2014, 00:30
bo bez jest nuda i tęsknota, a z tylko nuda plus przyjemny efekt ulgi końca tęsknoty.

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:30
mangiferaindica, seks jest czescia zwiazku, nie mozna sie odciac
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Progressive 30 maja 2014, 00:31
zalapie sie na przytulaska przed snem ?

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 00:35
tahela, coś chyba mnie źle zrozumiałaś bo nie wiem na jakiej podstawie wyciągnęłaś takie wnioski :shock:
Również uważam, że kocha się za

tahela napisał(a):dar,
podejscie do zycia,za wartosci, za morlanosc , za szacunek, za zrozumienie, za zainteresowania, za to ,ze ktos jest dobrym człowiekiem,ale to sie wie póxnije zeby sie dowiedziec trzeba poznac,zeby poznac trzeba sie czasem zobaczyc

w ostatnim poście napisałem że nawet gdy się nie przepada za hobby partnera/partnerki może to czasem głupie hobby sprawiać przyjemność
dar

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:40
mangiferaindica,
Czyli był słaby jako człowiek, chciał prostego ,fajnego zycia, nie był w stanie z siebie wykrzesac prawdziwej miłosci i poswiecenia dla drugiej osoby, niektórzy nie rozumieja sensu miłósci jako prawdy i tego czym tak naprawde jest, milósc sie sprawdza tylko w trudnych momentach.
dlatego jest tyle rozwodów bo ludzie mysla ,bo dla ludzi fajnie jest to jest miłosc a milóść to cos duzo wiecej i trudniej

dar, za jednym nie przepadasz a za innym tak, jesli ma wszystkie chobby inne to po co mi taki partner z którym nawet nie mam o czy porozmawiac i sie wspólnie rozwijac, wspólnie czytac , dowadywac sie róznych rzeczy, musza byc wspólne czynniki ,które łacza i to sa i wartosci i zainteresowania, inaczej miłosci z tego nie bedzie a zauroczenie po paru miechach mija i co wtedy :?:
Ostatnio edytowano 30 maja 2014, 00:47 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 00:44
tahela napisał(a):mangiferaindica,
Czyli był słaby jako człowiek, chciał prostego ,fajnego zycia, nie był w stanie z siebie wykrzesac prawdziwej miłosci i poswiecenia dla drugiej osoby, niektórzy nie rozumieja sensu miłósci jako prawdy i tego czym tak naprawde jest, milósc sie sprawdza tylko w trudnych momentach.

Kompletnie nie chcę mi się tego rozstrząsać, to bylo ponad 4 lata, kontaktu nie mam żadnego, niech sobie żyje.

Progressive napisał(a):zalapie sie na przytulaska przed snem ?

Tulę :zzz:

Sortuj wg