Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:22
jolantka,
w sumie trudno sobie odpowiedziec czym jest miłósc?/?, ale zwiazek z kims z kim dzieli sie wspólne zainteresowania, jest fajnie, ludzie sie szanuja, nie kłóca jest wart poswiecenia bo wcale nie jest łatwo spotkac kogos takiego i chyba w sumie to jest miłsoc tak naprawde
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez jetodik 30 maja 2014, 00:24
miłość = zauroczenie
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 00:25
tak jakby coś dodam, że moim zdaniem miłość jest wtedy gdy nawet nie macie wspólnych zainteresowań ale spędzanie czasu z drugą osobą nawet przy jego/jej czasem głupim zainteresowaniu(hobby) ci nie przeszkadza a wręcz cię cieszy :shock:
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 00:25
Oj no, nie bądźcie tacy zgorzkniali. Fakt, trzeba oddzielić seks od miłości, ale istnieje również miłość z seksem i w pełni. Tylko trzeba troszkę się wysilić, trochę zadbać o siebie i wzajemną relację. Nie ma inaczej zysku.

Na zasadzie - z tobą jest cudownie się nudzić.

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:29
dar,
wiesz z takim podejsciem to mozesz nigdy nikogo nie spotkac, jezeli nie mozesz spotkac nikogo gdzies blisko to próbujesz dalej a ze łatwe to nie jest to trudno, w zyciu licza sie rózne wartosci i nieprawda ze kocha sie za nic kocha sie za podejscie do zycia,za wartosci, za morlanosc , za szacunek, za zrozumienie, za zainteresowania, za to ,ze ktos jest dobrym człowiekiem,ale to sie wie póxnije zeby sie dowiedziec trzeba poznac,zeby poznac trzeba sie czasem zobaczyc
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez jetodik 30 maja 2014, 00:30
bo bez jest nuda i tęsknota, a z tylko nuda plus przyjemny efekt ulgi końca tęsknoty.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:30
mangiferaindica, seks jest czescia zwiazku, nie mozna sie odciac
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Progressive 30 maja 2014, 00:31
zalapie sie na przytulaska przed snem ?

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 00:35
tahela, coś chyba mnie źle zrozumiałaś bo nie wiem na jakiej podstawie wyciągnęłaś takie wnioski :shock:
Również uważam, że kocha się za

tahela napisał(a):dar,
podejscie do zycia,za wartosci, za morlanosc , za szacunek, za zrozumienie, za zainteresowania, za to ,ze ktos jest dobrym człowiekiem,ale to sie wie póxnije zeby sie dowiedziec trzeba poznac,zeby poznac trzeba sie czasem zobaczyc

w ostatnim poście napisałem że nawet gdy się nie przepada za hobby partnera/partnerki może to czasem głupie hobby sprawiać przyjemność
dar

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:40
mangiferaindica,
Czyli był słaby jako człowiek, chciał prostego ,fajnego zycia, nie był w stanie z siebie wykrzesac prawdziwej miłosci i poswiecenia dla drugiej osoby, niektórzy nie rozumieja sensu miłósci jako prawdy i tego czym tak naprawde jest, milósc sie sprawdza tylko w trudnych momentach.
dlatego jest tyle rozwodów bo ludzie mysla ,bo dla ludzi fajnie jest to jest miłosc a milóść to cos duzo wiecej i trudniej

dar, za jednym nie przepadasz a za innym tak, jesli ma wszystkie chobby inne to po co mi taki partner z którym nawet nie mam o czy porozmawiac i sie wspólnie rozwijac, wspólnie czytac , dowadywac sie róznych rzeczy, musza byc wspólne czynniki ,które łacza i to sa i wartosci i zainteresowania, inaczej miłosci z tego nie bedzie a zauroczenie po paru miechach mija i co wtedy :?:
Ostatnio edytowano 30 maja 2014, 00:47 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 00:44
tahela napisał(a):mangiferaindica,
Czyli był słaby jako człowiek, chciał prostego ,fajnego zycia, nie był w stanie z siebie wykrzesac prawdziwej miłosci i poswiecenia dla drugiej osoby, niektórzy nie rozumieja sensu miłósci jako prawdy i tego czym tak naprawde jest, milósc sie sprawdza tylko w trudnych momentach.

Kompletnie nie chcę mi się tego rozstrząsać, to bylo ponad 4 lata, kontaktu nie mam żadnego, niech sobie żyje.

Progressive napisał(a):zalapie sie na przytulaska przed snem ?

Tulę :zzz:

Samotność

przez tahela 30 maja 2014, 00:49
mangiferaindica, lepiej roztrzasnij to bedziesz na przyszłosc wiedziec czego wymagac od kogo ja wiem ,zreszta to ze wiem jest główna przyczyna unikania zwiazków z wiekszoscia osobnikow bo byle kto marny mi ie jest potrzebny ,ale ja juz to w liceum wiedziałam
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 00:53
tahela, dawno temu już to przerobiłam, spoko, teraz to serio tylko element biografii ;)

Samotność

przez dar 30 maja 2014, 00:58
tahela napisał(a):mangiferaindica,
dlatego jest tyle rozwodów bo ludzie mysla ,bo dla ludzi fajnie jest to jest miłosc a milóść to cos duzo wiecej i trudniej

dar, za jednym nie przepadasz a za innym tak, jesli ma wszystkie chobby inne to po co mi taki partner z którym nawet nie mam o czy porozmawiac i sie wspólnie rozwijac, wspólnie czytac , dowadywac sie róznych rzeczy, musza byc wspólne czynniki ,które łacza i to sa i wartosci i zainteresowania, inaczej miłosci z tego nie bedzie a zauroczenie po paru miechach mija i co wtedy :?:

ja nie napisałem że wszystkie zainteresowania mają być inne ale ciężko znaleźć osoby których wszystkie zainteresowania będą takie same. Podejrzewam też że ciężko trafić na osobę z którą się można zwiazać i nie mieć jakiegokolwiek wspólnego zainteresowania więc w jednym i drugi przypadku gdy ma się jakieś jedno inne hobby niż partner to wtedy nie przeszkadza gdy się kogoś kocha.

Widzę nadinterpretację mojej wypowiedzi. tahela za skrajnie ją odbierasz.
dar

Sortuj wg