Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Perplessa 03 kwi 2014, 20:13
My kobiety lubimy jak facet umie zagadac na luzie , naturalnie a nie jak pajac. Tak jak Wy lubicie by z dziewczyna bylo o czym pogadac choc tu istnieja rozne zachowania bo kobieta ma prawo byc skrepowana, niesmiala a od faceta wymaga sie wlasnie tej sily przebicia.To daje nam poczucie bezpieczenstwa. Nikt nie mowi,ze mliczacy chlopczyk jest be ale nie zwraca uwagi na siebie. i o to chodzilo Indifference1.

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:16
Indifference1, kto pyta nie błądzi, moja droga ;) I czy naprawdę myślisz, że aby wzbudzić czyjeś zainteresowanie trzeba być przebojowym, bawić się, tańczyć itd.? Jeśli chodzi o mnie to zawsze ciekawią mnie osoby tajemnicze, takie które na pierwszy rzut oka nie pasują do otoczenia (tak jak ten obserwator na imprezie). Osobiście miałem okazję dosiąść się do takiej kobiety i wiesz co Ci powiem? Wolałem z nią spędzić wieczór, przy stoliku i rozmawiać o rzeczach które nas interesowały niż tańczyć z kolejną osobą na parkiecie ;) Może tu się różnimy - mamy inne podejście do takich rzeczy, ale doceniam Twoje odmienne spojrzenie na to zagadnienie.
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez khaleesi 03 kwi 2014, 20:18
deader napisał(a):
Candy14 napisał(a):Nie dosc ze facet wyglada jak menel
Obrazek

Fuck yeah, jestę menelę :D Nie wiem tylko co dokładnie o tym decyduje, czapka? :D

deader o kurde myslałam, że to Ty tylko wiek, miasto i imię nie pasuje Obrazek
Ostatnio edytowano 03 kwi 2014, 20:21 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:21
Kiedyś myślałam podobnie. Ale fajnie, że znalazłeś kogoś podobnego. Ja nie znalazłam. Musiałam otworzyć się na ludzi, zacząć bawić, czego oczywiście nie żałuję. Dopiero wtedy wzbudziłam jakiekolwiek zainteresowanie.
kto pyta nie błądzi
-myślisz, że miałabym podejść do "obserwatora" i zapytać czy chce ze mną zatańczyć? Nie, to tak nie działa. To faceci są od takiej gadki. Czułabym się jak totalna idiotka. I oczywiście nie zrobiłabym tego bo bałabym się, że odmówi.

-- 03 kwi 2014, 19:23 --

I czy naprawdę myślisz, że aby wzbudzić czyjeś zainteresowanie trzeba być przebojowym, bawić się, tańczyć itd.?

Myślę, że trzeba się jakoś wyróżnić z tłumu. Na przykład rozmową.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:28
Indifference1, naprawdę tylko faceci są od takiej gadki? :lol: A to się teraz uśmiałem. Myślałem, że mamy równouprawnienie, więc jeśli Ci się ktoś podoba (ale tak naprawdę), ale jest zajęty czymś innym to nie zagadasz? Tu nawet nie chodzi o poproszenie do tańca, ale zwykłe przywitanie i wymianę kilku słów (mała gadka szmatka). Kto wie? Może nie zwrócił na Ciebie uwagi, bo Cię nie zauważył i podchodząc do niego oznajmiasz swoją obecność na tej imprezie ;) Jeśli wzbudzisz jego zainteresowanie, to sam Cię zaprosi do tańca. Jeśli nie, to pewnie jakiś smutas.
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez jetodik 03 kwi 2014, 20:30
To faceci są od takiej gadki.

a no to dobrze wiedzieć, bo myślałem, że skoro kobiety mnie nie zaczepiają na ulicy i nie pytają o numer telefonu, to znaczy, że się im nie podobam :D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:35
Amarant_89, dobra to powiem na przykładzie mojego zachowania. Podoba mi się pewien facet i widzę go co tydzień (czy tam co 2, mało ważne). Całowaliśmy się kilka razy, za każdym razem z jego inicjatywy. Owszem dosiądę się, przywitam ale nigdy w życiu nie zaczęłabym pierwsza go podrywać, nigdy nie zaczęłabym pierwsza go całować. Nie jestem wystarczająco pewna siebie. Nie mówiąc już o zagadywaniu do całkiem obcej osoby o_O

-- 03 kwi 2014, 19:38 --

A to się teraz uśmiałem.

Myślałam, że to swobodna rozmowa?

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:39
Indifference1, a swoją drogą, nie rozumie Twojego podejścia do takich cichych i nieśmiałych osób, skoro sama taka byłaś ;)

-- 03 kwi 2014, 19:43 --

A kto tu mówi o całowaniu i podrywaniu? To tylko po to ludzie chodzą na imprezę? Mówię o zwykłym, przyjacielskim zagadaniu :D

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:44
Amarant_89, bo wiem, że to był błąd. Zresztą to było podczas depresji. Czułam się samotna będąc taką cichą i nieśmiałą co jeszcze bardziej nakręcało depresję. Chcę tylko powiedzieć, że warto zmienić swoje nastawienie, otworzyć się. To pomaga. Pomaga nie spamować w jęczarni i wątkach o samotności :mrgreen: Nie mam nic przeciwko takim osobom. Ale jeśli narzekają na samotność to warto coś zmienić. Pisałam tu już o tym parę razy i dalej będę pisać ;)

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:50
Indifference1, mi tego mówić nie musisz :P Też zmieniłem swoje nastawienie i stałem się naprawdę otwarty i zagaduję dość często do dziewczyn (na zagadywaniem na żywo muszę jeszcze trochę poćwiczyć), ale ze względu na Twoją urodę to bym się zawahał zagadać do Ciebie :mrgreen:

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:53
Na prawdę? :P

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:55
Poważnie :smile: Ale wiem, że byłoby warto, więc przemógłbym się ;)

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:59
Ahh a miałam się uczyć na kartkówkę z historii :roll:

Samotność

przez Perplessa 03 kwi 2014, 21:05
wlasnie, dlaczego boicie sie zagadywac do ladnych dziewczyn? przeciez one tez maja rozne gusta i nie podobaja im wszystkim sie tacy sami faceci

Sortuj wg