Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez jetodik 03 kwi 2014, 20:30
To faceci są od takiej gadki.

a no to dobrze wiedzieć, bo myślałem, że skoro kobiety mnie nie zaczepiają na ulicy i nie pytają o numer telefonu, to znaczy, że się im nie podobam :D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:35
Amarant_89, dobra to powiem na przykładzie mojego zachowania. Podoba mi się pewien facet i widzę go co tydzień (czy tam co 2, mało ważne). Całowaliśmy się kilka razy, za każdym razem z jego inicjatywy. Owszem dosiądę się, przywitam ale nigdy w życiu nie zaczęłabym pierwsza go podrywać, nigdy nie zaczęłabym pierwsza go całować. Nie jestem wystarczająco pewna siebie. Nie mówiąc już o zagadywaniu do całkiem obcej osoby o_O

-- 03 kwi 2014, 19:38 --

A to się teraz uśmiałem.

Myślałam, że to swobodna rozmowa?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:39
Indifference1, a swoją drogą, nie rozumie Twojego podejścia do takich cichych i nieśmiałych osób, skoro sama taka byłaś ;)

-- 03 kwi 2014, 19:43 --

A kto tu mówi o całowaniu i podrywaniu? To tylko po to ludzie chodzą na imprezę? Mówię o zwykłym, przyjacielskim zagadaniu :D
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:44
Amarant_89, bo wiem, że to był błąd. Zresztą to było podczas depresji. Czułam się samotna będąc taką cichą i nieśmiałą co jeszcze bardziej nakręcało depresję. Chcę tylko powiedzieć, że warto zmienić swoje nastawienie, otworzyć się. To pomaga. Pomaga nie spamować w jęczarni i wątkach o samotności :mrgreen: Nie mam nic przeciwko takim osobom. Ale jeśli narzekają na samotność to warto coś zmienić. Pisałam tu już o tym parę razy i dalej będę pisać ;)

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:50
Indifference1, mi tego mówić nie musisz :P Też zmieniłem swoje nastawienie i stałem się naprawdę otwarty i zagaduję dość często do dziewczyn (na zagadywaniem na żywo muszę jeszcze trochę poćwiczyć), ale ze względu na Twoją urodę to bym się zawahał zagadać do Ciebie :mrgreen:
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:53
Na prawdę? :P

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:55
Poważnie :smile: Ale wiem, że byłoby warto, więc przemógłbym się ;)

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:59
Ahh a miałam się uczyć na kartkówkę z historii :roll:

Samotność

przez Perplessa 03 kwi 2014, 21:05
wlasnie, dlaczego boicie sie zagadywac do ladnych dziewczyn? przeciez one tez maja rozne gusta i nie podobaja im wszystkim sie tacy sami faceci

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 21:05
Indifference1, ale spędziłaś czas na miłej dyskusji, więc nic straconego ;)

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 21:09
Amarant_89, owszem. Aczkolwiek moja 5 na koniec stoi teraz pod znakiem zapytania :P

Samotność

przez Arhol 03 kwi 2014, 21:11
Indifference1 napisał(a):Amarant_89, owszem. Aczkolwiek moja 5 na koniec stoi teraz pod znakiem zapytania :P

Charyzma,spryt i pracowitość,to najważniejsze będzie w przyszłości,kartkówka kartkówką,who cares.
Ale to ogólnie dobrze rokuje,że robotna będziesz.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez jetodik 03 kwi 2014, 21:14
Perplessa,
wlasnie, dlaczego boicie sie zagadywac do ladnych dziewczyn? przeciez one tez maja rozne gusta i nie podobaja im wszystkim sie tacy sami faceci

a Ty się nie boisz zagadywać do przystojnych facetów?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 21:18

Perplessa , to w sumie trudne ( na trzeżwo ) dla zdrowego faceta ,,,a co dopiero dla lękowców , w które To Forum obfituje jak mało inne ;) . Ja swoją Żone "wyrwałem " mozna powiedzieć " na ulicy " , na bezpośrednio czy umówi się ze mna na kawę. Akurat pracowalem w Geodezji i mierzyliśmy jej dom i podwórko ,,, i poszło , nie żałuję.
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Sortuj wg