BOJĘ SIĘ WIZYTY U PSYCHOLOGA

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: BOJĘ SIĘ WIZYTY U PSYCHOLOGA

przez gabriel 21 wrz 2008, 17:23
Chyba troszkę histeryzujesz. Ludzie są jacy są tylko trzeba nauczyć się z nimi żyć, komunikować i przyjmować od nich pomoc. Ciągle piszesz, że nikt cię nie rozumie i takie tam a ty spróbowałaś kogoś zrozumieć czy tylko twoje potrzeby są istotne :?

przez Misiek 21 wrz 2008, 17:46
Dokładnie... a spróbowałaś zrozumieć siebie sama ?? :smile:

przez panna_nikt 21 wrz 2008, 21:52
gabriel, właśnie widzisz ja rozumiem że komuś jest ciężko bo tak jak pisałam wcześniej każdy człowiek ma inną granice wytrzymałości psychicznej. i potrafie zrozumieć jeśli komuś jest cięzko z każdego powodu.

Misiek, wiesz kiedyś próbowałam.

wiecie dlaczego tutaj napisałam. potrzebuje pomocy tak! bo sobie sama nie radze a ludzie którzy mnie otaczają mnie nie rozumieją. tutaj na forum, nie dość że tak naprawde nikt się nie zna, nie trzeba patzrzeć w oczy(bo jest cieżko) to są osoby które również mają takie problemy z którymi sobie poprostu nie radzą. a po za tym chyba włąśnie takie fora powstają po to żeby moc z siebie wyrzucić to co boli... czyż nie ?

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg