Skocz do zawartości
Nerwica.com

BOJĘ SIĘ WIZYTY U PSYCHOLOGA


panna_nikt

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze to w takim razie dziekuję wszytskim za pomoc i znikne raz na zawsze. już nikogo nie będę irytowały moje słowa (bo tak własnie odczuwam wasze komentarze do tego co tutaj pisze) czuje się atakowana. a nie mam siły żeby się bronić. myślalam że chociaż tutaj ktoś nie zrozumie a nie tylko uważał że jego problem to koniec śwaita a inych jeszcze bardziej dobijać. ale cóż ludzie włąśnie tacy są... najlepiej wymagać a nic od siebie niedać!. być może istenieją ludzie "dobrzy''? niestety ja takich na swoej drodze nie spotkałam a więc mam takie zdanie a nie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gabriel, właśnie widzisz ja rozumiem że komuś jest ciężko bo tak jak pisałam wcześniej każdy człowiek ma inną granice wytrzymałości psychicznej. i potrafie zrozumieć jeśli komuś jest cięzko z każdego powodu.

 

Misiek, wiesz kiedyś próbowałam.

 

wiecie dlaczego tutaj napisałam. potrzebuje pomocy tak! bo sobie sama nie radze a ludzie którzy mnie otaczają mnie nie rozumieją. tutaj na forum, nie dość że tak naprawde nikt się nie zna, nie trzeba patzrzeć w oczy(bo jest cieżko) to są osoby które również mają takie problemy z którymi sobie poprostu nie radzą. a po za tym chyba włąśnie takie fora powstają po to żeby moc z siebie wyrzucić to co boli... czyż nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×