Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 13 wrz 2012, 13:58
roxaneczka37, ja nawet mięsa nie lubię, ale jem, jak już jest...
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 13 wrz 2012, 14:01
polecam takie coś na obiad, jeśli rodzice zrobią coś mieśnego, Ty skorzystaj z tego, bo ejst zdrowe i tansze od miesa:

-ryz z jabłkami
-ryz z polewą cynamonową
-racuchy z owocami
- sałatka tęczowa z warzyw: pomidor, marchew, seler, pietruszka, burak
-owocowo-warzywna czyli z marchewki, banana, jabłka :)

ja tak robie :)
albo zamaist kotleta, wypij kefir do ziemniaczkow :)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 13 wrz 2012, 14:03
roxaneczka37, ponoc ziemniaki w diecie nie sa zbyt dobrym pomysłem.
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 13 wrz 2012, 14:11
ja tez unikam, ale jakbys juz nie mogła odmowić to tak mozesz kotleta zastapić :)

dużow niegazowanej, ruch przede wszytskim :)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 14 wrz 2012, 13:43
Mój cel to mieć ładną figurę :D Niech schodzi mi z dupy, brzucha, tylko nie z cycków!!! :smile: A będzie dobrze... Pochwalę się, jak zobaczę pierwsze zmiany :P
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez Sad_Bumblebee 14 wrz 2012, 14:06
nie poddawać się i obronić się
"(...)nikt i nigdy nie będzie nas kochał tak,
byśmy zaznały spełnienia,
dopóki nie kochamy same siebie...
bo kiedy wewnętrznie puste
ruszamy szukać miłości,
możemy znaleźć jedynie pustkę."
Robin Norwood

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 14 wrz 2012, 15:48
-zrozumieć jaki sens ma to, że ludzie się bawią innymi..pewnie nie zrozumiem.
-wyrobic sobie kartę dawcy
-podjąc się misji specjalnej

Plany, marzenia, cele...

przez depresyjny21lat 14 wrz 2012, 16:42
życie mi ucieka :cry:
depresyjny21lat

Plany, marzenia, cele...

przez bigfish 14 wrz 2012, 17:23
Przytulny pokój w szpitalu psychiatrycznym z widokiem..... :105:

Plany, marzenia, cele...

przez Rafka 14 wrz 2012, 17:46
spokój
Rafka

Plany, marzenia, cele...

przez Artemizja 16 wrz 2012, 07:42
Plany...hmmm...
Kolejny rok studiów z ekonomii,zdanie przedmiotów potrzebnych przy rekrutacji na drugi kierunek i rozpoczęcie studiowania psychologii od przyszłego października.Deklaracja zdawania dodatkowych przedmiotów,których nie zdawałam wcześniej na maturze już wysłana do szkoły macierzystej,nauka rozpoczęta,za pasem kolejny rok akademicki na ekonomii i jakoś to leci...
Byle tylko zaś mnie coś nie rozłożyło... :?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 16 wrz 2012, 09:49
a powiedz mi, ciężko jest na studiach? duzo czasu spedzasz uczac się? bo ja od pazdz zaczynam studia i sie troszke obawiam...;p

Plany, marzenia, cele...

przez Artemizja 16 wrz 2012, 12:02
roxaneczka37, zazwyczaj studenci uczą się tylko do sesji,ewentualnie do kolokwium,w zależności jakie są indywidualne wymagania wykładowców.Na każdej uczelni jest inaczej.Ja korzystam z wykładów jako materiałów pomocniczych,bo większość materiału opracowuję sama.Są jednak osoby,które opierają się wyłącznie na notatkach z wykładów.Wtedy "roboty"jest zdecydowanie mniej.Ale to również zależy od indywidualnego podejścia.Mnie zależy na tym,żeby mieć jak najpełniejszy obraz,poznać zagadnienie z kilku perspektyw,więc jest to równoznaczne z lekturami uzupełniającymi.Zatem mam sporo roboty.W sumie-wszystko i tak zależy od Ciebie ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 16 wrz 2012, 12:07
Lilith napisał(a):roxaneczka37, zazwyczaj studenci uczą się tylko do sesji,ewentualnie do kolokwium,w zależności jakie są indywidualne wymagania wykładowców.Na każdej uczelni jest inaczej.Ja korzystam z wykładów jako materiałów pomocniczych,bo większość materiału opracowuję sama.Są jednak osoby,które opierają się wyłącznie na notatkach z wykładów.Wtedy "roboty"jest zdecydowanie mniej.Ale to również zależy od indywidualnego podejścia.Mnie zależy na tym,żeby mieć jak najpełniejszy obraz,poznać zagadnienie z kilku perspektyw,więc jest to równoznaczne z lekturami uzupełniającymi.Zatem mam sporo roboty.W sumie-wszystko i tak zależy od Ciebie ;)

mam nadzieję, że bedzie Ok :) dziekuję ;D

Sortuj wg