[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Łódz] Czy jest ktoś z Łodzi?

przez luck90 14 gru 2011, 17:55
Witam Radek lat 22 jakby ktoś chciał pogadać w podobnym wieku to jestem chętny 4848905

przez tamarcia320 14 gru 2011, 21:50
Witam .Jak ktoś chce porozmawiać to zapraszam na gg 12654874 :smile: .Pozdrawiam wszystkich na forum :papa:

przez Nicola_33 29 gru 2011, 12:48
Witajcie, jestem tu nową osobą i ma nadzieję, że znajdę tu pomoc, jakąkolwiek.
Obecnie poszukuję publicznego ośrodka psychoterapii w Łodzi-niestety, marnie z pieniędzmi :( Czytałam forum sprzed 5 lat, są tam adresy i nazwiska, jednak jak w wielu branżach wiele się zmienia. Dr Stelmaszczyka też znam, byłam u mnie go osobiście, miły, ciepły"człowiek, jednak to nie jest ten typ lekarza, bo ja potrzebuje rozmowy i głębszej analizy problemów-, które nawarstwiły się przez lata- a dr Stelamszczyk z automatu stwierdził depresję i zalecił silne leki-nie tędy droga. chciałabym trafic do lekarza,który "własnymi" siłami z połączeniem moich sił wyciągnie mnie z tego. Błagam, podajcie jakieś namiary i nazwiska.będę bardzo wdzięczna.
a jeśli ktoś miałby ochotę porozmawiać to zapraszam na gg 40033124

pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez twojpsychologlodz.pl 01 sty 2012, 22:57
WEWNĘTRZNE DZIECKO – 27-28.01.2012 - Łódź
„Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo” A.Robbins

Zapraszamy na warsztat, który pomoże Ci nawiązać kontakt z twórczą,zbuntowaną, być może- poranioną, ukrytą częścią Twojej osobowości.
Warsztat jest okazją do zastanowienia się nad proporcją Dziecka i Dorosłego w Tobie- jak zabiegasz o miłość, wchodzisz w relacje z innymi, podejmujesz decyzje. W jakich sytuacjach Twoja Wewnętrzna Dziewczynka lub Chłopiec czuje się niekochana/y, porzucona/y.
W każdym z nas żyje Wewnętrzne Dziecko. I to właśnie ono jest źródłem naszej emocjonalności, kreatywności i radości.
Zajęcia mają charakter osobistej pracy nad własnymi trudnościami, warunkiem jest gotowość do zaangażowania i otwartości.

Korzyści:
-Zaktywizujesz wewnętrzny potencjał
-Nawiążesz lepszy kontakt z kreatywną, spontaniczną częścią osobowości
-Zmienisz niekorzystne schematy zachowań na takie, które będą pracować na Twoją korzyść

Treści:
-analiza własnego życia i osobowości za pomocą takich technik jak: wizualizacja, psychorysunek, praca z linią czasu
-rozmowa z Wewnętrznym Dzieckiem
-zasoby z dzieciństwa, wzorce rodzinne
-podstawowe założenia analizy transakcyjnej
-praca osobista- inspirowana metodą ustawień systemowych

Wymiar czasu:
27 – 28.01.2012
W piątek zajęcia odbywają się w godzinach 16.00- 20.00 . W sobotę w godzinach 9.00- 18.30 (przewidziana przerwa obiadowa).
Miejsce:
Równowaga- Centrum Psychoterapii, ul. Sterlinga 16/18, Łódź
http://twojpsychologlodz.pl/

Cena: 145 zł.
Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości min.70zł do dnia 23.01.2012.
Uwaga: liczba osób w grupie: 6-12. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Zgłoszenia: twojpsychologlodz@gmail.com

Więcej informacji pod numerem: 606 270 368

przez Miniu_25 09 sty 2012, 13:19
Jak ktoś z Łodzi chce pogadać. To zapraszam na gg: 6518380

przez mariusz303 09 sty 2012, 17:51
Witam ja również z Łodzi,pozdrawiam wszystkich
gg 6235616

przez czarna megi 26 sty 2012, 19:24
pozdrawiam wszystkich, jakby ktos chcial popisac ze mna to bardzo chetnie. to moje gg 6608291

przez Pasman 26 sty 2012, 21:55
Nie, dzięki.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Grupa wsparcia - Łódź

przez czarna megi 28 sty 2012, 18:23
ja bym chetnie ruszyla znow ta grupe. macku wiesz o co mi chodzi. tylko musialabym znalesc nam jakies pomieszczenie, ilu z was by chcialo? mogloby tez tak byz ze nie koniecznie w lodzi ale blisko w pabianicach. piszcie do mnie jakbyscie chcieli byc. bo jak nikogo nie bedzie to nie ma sensu moja praca.gg6608291 numer wyjatkowo swoj podam. 695206229 to czekam na was

Grupa wsparcia - Łódź

przez Lord Kapucyn 28 sty 2012, 18:25
Te posty są z 2010. Maciej ostatni raz logował się na forum 21 lutego 2011. Wątpię, że coś ruszyło w tej kwestii.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Grupa wsparcia - Łódź

przez czarna megi 28 sty 2012, 18:29
wiec pisze wam tu ze ja chcetnie to znow zaczne taka grupe. wtedy ja z mackiem i jeszcze drugi maciek spotykalismy sie jak ona powstawala. i moze znowu powstac. tylko potrzeba ochotnikow.

Grupa wsparcia - Łódź

przez twojpsychologlodz.pl 28 sty 2012, 23:26
Dołączam się do wątku, może Was zainteresuje:
GRUPA ROZWOJOWO-TERAPEUTYCZNA dla młodych dorosłych- ŁÓDŹ
http://www.facebook.com/RownowagaCentrum

Zajęcia grupowe o charakterze rozwojowo-terapeutycznym przeznaczone dla młodych osób, które:
- chcą poprawić swoje funkcjonowanie wśród ludzi, nauczyć się postawy asertywnej, wzmocnić wiarę we własne możliwości,
- są zainteresowane kształtowaniem i wzmacnianiem umiejętności interpersonalnych,
- znajdują się w kryzysie, mają poczucie zagubienia, braku pomysłu na dalsze życie,
- są zorientowane na rozwój osobisty, poszerzanie ograniczających sposobów działania.

Korzyści:
- polepszenie jakości kontaktu z sobą i innymi,
- adekwatne, bardziej swobodne wyrażanie swoich uczuć i potrzeb,
- poznanie własnych ograniczeń i możliwość ich przekraczania,
- odkrywanie swoich zasobów,
- otrzymanie informacji, jak jesteśmy postrzegani i jaki ma to wpływ na nasze relacje

Uczestnictwo w grupie stwarza możliwość przyjrzenia się swoim relacjom interpersonalnym, przekraczania własnych barier i zahamowań, głębszego poznania siebie, szukania nowych rozwiązań starych problemów.
W czasie trwania grupy powtarza się zwykle sposób funkcjonowania sprawdzony w realnym życiu: poziom aktywności, konflikty wewnętrzne, role, jakie przyjmujemy. Grupa jest więc swoistym laboratorium, gdzie można analizować trudności na bieżąco, w oparciu o procesy rozgrywające się „tu i teraz”.

Czas trwania: styczeń- czerwiec 2012
Liczebność grupy: 6-12 osób.
Organizacja zajęć: spotkania trwające 2 godziny odbywają się co 2 tygodnie, we wtorki o 17.30. Grupa ma charakter otwarty. Istnieje możliwość utworzenia zamkniętej grupy terapeutycznej od 10.2012
Cena: 50 zł za dwugodzinne spotkanie.
Zapisy: Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny (Anna Grabka: 668 390 977, Justyna Owczarek: 606 270 368) lub mailowy: twojpsychologlodz@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!
RÓWNOWAGA- CENTRUM PSYCHOTERAPII
http://twojpsychologlodz.pl/

UWAGA! Grupa ruszyła, nabór otwarty. ZAPISY PROWADZIMY DO WYCZERPANIA LICZBY MIEJSC!

przez Demonniczna25 14 lut 2012, 13:44
Cześć :smile: jak ktoś chce pogadać to zapraszam gg :24523676

ŁÓDZ

przez luli2003 22 lut 2012, 10:28
mam pytanko czy jest ktoś z Łodzi na forum?

-- 22 lut 2012, 11:12 --

czesc ja tez jestem z Łodzi-jezeli chodzi o lekarza dobrego to nie bardzo sie orientuje chodze panstwowo do psychiatry i do psychologa ale niewiem czy to cos daje nie widze zadnego sensu i wogole jakos mi nie bardzo jest-buziole dla łodziaków
Ostatnio edytowano 22 lut 2012, 12:02 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

Sortuj wg