Neuroleptyki/leki przeciwpsychotyczne.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez cyklopka 01 lis 2015, 23:38
Don Kamillo, drgawki mogą być ubokiem niektórych neuroleptyków...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez zalezna 02 lis 2015, 04:00
Ja po roku czasu stosowania kventiaxu zaczelam miec problemy z ukladem moczowym. W ulotce tego leku w skutkacj ubocznych jest napisane ze moze powodowac zaburzenia w oddawwniu moczu. Mysle ze ten lek trwale uposledzil mnie fizycznie. Oczywiscie zaden lekarz nie zostanie z tego tytulu pociagniety do odpowiedzialnosci. A jw zostane juz kaleka do konca mojego zycia..
zalezna

przez Vengence 02 lis 2015, 09:48
zalezna napisał(a):Ja po roku czasu stosowania kventiaxu zaczelam miec problemy z ukladem moczowym. W ulotce tego leku w skutkacj ubocznych jest napisane ze moze powodowac zaburzenia w oddawwniu moczu. Mysle ze ten lek trwale uposledzil mnie fizycznie. Oczywiscie zaden lekarz nie zostanie z tego tytulu pociagniety do odpowiedzialnosci. A jw zostane juz kaleka do konca mojego zycia..

Coś sobie wkręciłaś, niby w jaki sposób lek miałby uszkodzić układ moczowy, zepsuć mózg po neuroleptykach jest możliwy, ale układ moczowy!? :pirate: :shock:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zalezna 02 lis 2015, 14:29
Vengence napisał(a):Coś sobie wkręciłaś, niby w jaki sposób lek miałby uszkodzić układ moc neuroleptykach jest możliwy, ale układ moczowy!? :pirate: :shock:

jest to mozliwe i w ulotce jest o tym napisane.
zalezna

przez padaka 02 lis 2015, 15:55
Nic takiego nie ma, przestań wymyślać i straszyć nonstop ludzi :evil: . W internecie jest bardzo dokładna ulotka oryginalnej kwetiapiny i jedyny skutek uboczny ze strony układu moczowego to ZATRZYMANIE MOCZU, a nie uszkodzenia jakieś. :roll:
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Lord Kapucyn 02 lis 2015, 16:47
Ciezko rozmawiac z osoba, ktora niedawno pisala, ze byla u lekarza I brala dluga antybiotykoterapie na infekcje pecherza moczowego, potem komentujac, ze oczywiscie lekarz to konowal , nie poznal sie itd. A teraz twierdzi, ze ma uszkodzodzony uklad moczowy przez mikro dawke kwetiapiny, wczesniej bylo uszkodzenie mozgu, generalnie co tydzien nowa choroba, nalogowe ogladanie seriali medycznych, samodiagnozowanie sie , cale dnie czytajac ulotki rozwiazujac testy I kwestionariusze w necie. Oczywiscie tona benzo I zolpidemu tez nie ma wplywu na Twoj stan zdrowia- winna kwetiapina. Ja wymiekam Bo to jak walenie glowa w sciane. Masz powazny problem ze soba , ale nie z chorobami (wyimaginowanymi) , tylko urojeniami hipochondrycznymi. I tak pewnie Nic z tego do Ciebie nie dotrze , Bo rownie dobrze jak osobie ze spektrum psychotycznosci wyjasniac absurdalnosc jej chorych mysli moznaby daltoniscie tlumaczyc, ze trawa jest zielona.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Petek 02 lis 2015, 17:46
Dark powiedz mi tak szczerze czy chlorprotrkisen nrany 100 mg przez np rok moze być szkodliwy ?
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez zalezna 02 lis 2015, 20:21
padaka napisał(a):Nic takiego nie ma, przestań wymyślać i straszyć nonstop ludzi :evil: . W internecie jest bardzo dokładna ulotka oryginalnej kwetiapiny i jedyny skutek uboczny ze strony układu moczowego to ZATRZYMANIE MOCZU, a nie uszkodzenia jakieś. :roll:

nie?

Obrazek
źrodło: https://www.doz.pl/leki/p5227-Kventiax

Dark Passenger napisał(a):Ciezko rozmawiac z osoba, ktora niedawno pisala, ze byla u lekarza I brala dluga antybiotykoterapie na infekcje pecherza moczowego, potem komentujac, ze oczywiscie lekarz to konowal , nie poznal sie itd.

Nigdzie nie napisałam, że lekarz , który leczył mnie antybiotykami to konował, tylko , że głupotą jest leczenie w ciemno , bez zlecania jakichkolwiek badań, a to różnica.

nie wiem jaki masz problem z tym, ze ogladam seriale medyczne? ty mozesz ogladac kryminalne i co z miejsca mam cie nazwac kryminalista z tego tytulu?

Oczywiscie tona benzo I zolpidemu tez nie ma wplywu na Twoj stan zdrowia

nigdy nie brałam zolpidemu.
zalezna

przez padaka 02 lis 2015, 20:32
Czytaj ulotki z prosto z leków gdzie są podane konkrety, a nie te ogólniki z DOZ. W ulotkach jest mowa jedynie mowa o zmniejszeniu wydalania moczu lub jego zatrzymania, a nie uszkodzenia ukladu moczowego. :roll:
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Lord Kapucyn 03 lis 2015, 16:45
Czyli nie ogarniasz co piszesz na forum , albo nie wiesz czym sie leczysz.

post2061464.html#p2061464

Substancja czynna onirexu jest zolpidem. Ja tam nie mam zadnego problemu , z niczym. Pewnie z polowa forum jest uzalezniona od benzo. A te leki Sa przeciez tak zdrowe dla organizmu...

Moderator/ R2 - D2

przez zalezna 04 lis 2015, 02:45
Ja nie biore onirexu. Bralam kventiax rok czasui signopam i to gora tydzien czasu nie biore ter o
az nic i niejestem uzalezniona od lekow .
zalezna

przez cyklopka 04 lis 2015, 16:17
Nie brałam leku przez parę dni, potem wzięłam i znowu zatkany nos, ech.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Lord Kapucyn 05 lis 2015, 15:10
post2061464.html#p2061464
post2062668.html#p2062668
post2066607.html#p2066607
post2140262.html#p2140262
post2139645.html#p2139645
post2139645.html#p2139645
post2057923.html#p2057923
post2128081.html#p2128081
post2142895.html#p2142895

I cierpiąc na bezsenność nieprzerwanie od 5 lat nie poszłaś do specjalistycznej poradni leczenia zaburzeń snu tylko chodzisz do szeregowego psychiatry, który załamuje na to wszystko ręce? Spoko, no każdy inaczej sobie radzi z problemami. Wiesz, że bycie na chodzie przez kilka nocek to jeden z objawów ChAD?

Moderator/ R2 - D2

przez zalezna 05 lis 2015, 15:42
Dark Passenger napisał(a):I cierpiąc na bezsenność nieprzerwanie od 5 lat nie poszłaś do specjalistycznej poradni leczenia zaburzeń snu tylko chodzisz do szeregowego psychiatry, który załamuje na to wszystko ręce? Spoko, no każdy inaczej sobie radzi z problemami. Wiesz, że bycie na chodzie przez kilka nocek to jeden z objawów ChAD?

bo u mnie w mieście [ani okolicach] nie ma specjalistycznej poradni od zaburzeń snu. nie pomogły mi ani psychotropy, ani inne sposoby[ typu melatonina w tabsach, wysiłek fizyczny przed snem, wietrzenie pokoju, kładzenie sie o stałych porach, zioła nasenno-uspokajające]. ostatecznie zdecydowałam się na psychoterapię, więc jednak coś z tym robię. nikt u mnie nie stwierdził ChAD (nie mam charakterystycznego dla ChAd zmian nastroju , manii/hipomaniim euforii typowych dla tego schorzenia. U mnie brak snu nie jest dlatego, bo mam nadmiar energii w sobie i tego snu w ogóle nie potrzebuję. dla mnie jego brak jest skrajnie meczący. a moje obecne problemy zdrowotne tę bezsennosc nasilaja. i nigdy nie bralam benzodiazepin dluzej niz 7-10dni[ ze wzgledu na ryzyko uzaleznienia] - wiec tez pudło.
zalezna

Sortuj wg