ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez barsinister 21 gru 2013, 21:55
Rebelia napisał(a):
Wystąpiły u mnie poważne omamy i kompletne zaburzenie równowagi. Może dlatego,że powinno się go brać bezpośrednio przed zaśnięciem czego od razu nie zrobiłam. Ogółem-niezła jazda, ale doświadczenie niezbyt miłe...

Teoretycznie, jeśli nie wystartujesz do wyra w odpowiednim momencie, to zaburzenia równowagi są hardkorowe. Można spokojnie przydzwonić kilka razy w drzwi, w drodze do kibla.

ale to mija po jakimś czasie, najlepiej brać z początku np. pół tabletki, organizm się przyzwyczai
dla mnie najgorsze było zrywanie filmu, ale dość szybko przeszło
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez mark987 22 gru 2013, 20:29
Tak sobie myślę... leki nasenne bierze się po to żeby spać a więc najlepiej wziąć i kłaść się. Branie leku na godzinę czy więcej przed snem nie ma sensu. Obecne leki działają i wchłaniają się stosunkowo szybko dzięki czemu rano nie odczuwa się ich działania. Jako ciekawostkę powiem że działanie niektórych benzodiazepin sięga nawet 100 godzin.

Co jest w stilnoxie, ze dziala dobrze na nerwy???

przez wieslawpas 25 gru 2013, 22:45
Witam,

Biore leki na nerwice. Chcialem zapytać jaka to substanja dziala w zwyklym leku nasennym Stilnox?
Mam coaxlil jako lek leczacy, pernazium przed snem i lek nassenny stilnox. Dzownie jest to ze
kiedy go zarzyje wlasnie wtedy objawy znacznie maleja. Mysle sobie ze gdyby te samą substancje
dostawac w wiekszej dawce ale nie jako lek nasenny to bylby to dla mnie dobry lek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wieslawpas 25 gru 2013, 22:49
Biore leki na nerwice. Chcialem zapytać jaka to substanja dziala w zwyklym leku nasennym Stilnox?
Mam coaxlil jako lek leczacy, pernazium przed snem i lek nassenny stilnox. Dzownie jest to ze
kiedy go zarzyje wlasnie wtedy objawy znacznie maleja. Mysle sobie ze gdyby te samą substancje
dostawac w wiekszej dawce ale nie jako lek nasenny to bylby to dla mnie dobry lek.

przez cytrynka84 26 gru 2013, 12:26
Zolpidem to typowy lek nasenny,nie można go długo brać ,bo uzaleznia.Nie nadaje się do stosowania w ciągu dnia jako główny lek.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez swistak2112 26 gru 2013, 15:23
wieslawpas napisał(a):Biore leki na nerwice. Chcialem zapytać jaka to substanja dziala w zwyklym leku nasennym Stilnox?

Jeśłi bierzesz pernazynę i nie możesz spać- to porozmawiaj ze swoim lekarzem o zmianie pernazyny na chlorptothixen- w takiej samej dawce działa bardziej nasennie niż pernazyna. Gdy to nie pomoże - może mianseryna lub mirtazapina?
Ja zolpidem biorę doraźnie i zamiennie z estazolamem. Do 5 razy na dwa tygodnie.
Świstak
F33
Sertralina 75-100, Mianseryna 60-90
Clonazepam 1x0,5 , Gabapentin 2x800
Chlorprothixen 50-100, Ketilept 100
Eestazolam, Zolpidem- doraźnie

przez cytrynka84 28 gru 2013, 17:44
Hulaj dusza piekła nie ma! :smile: Dostałam zolpidem mimo tego,ze jeszcze niedawno go naduzywalam.Cale 30 sztuk moje :)
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez wieslawpas 28 gru 2013, 20:21
swistak2112, spoko stilnox daje rade. w sumie dobrze na mnie dziala bo nawet rozluznia.
dostalem tez lek promazin, ktory faktycznie dziala bardziej nasennie, ale jest sie ospalym i zamulonym na drudzi dzien.
Dlatego darej biore pernazium 2 tabletki. Troche to uspokaja, ze wydaje mi sie ze w ograznimie roznie tolerancja na ten lek.
Chcialbym brac cos co nie jest neuroleptykiem. Ten Chlorprothixen to jest neuroleptyk?
Mianseryna to ponoic lek cieższy gatunkowo lek i sie po nim tyje.

przez Dżejmson 28 gru 2013, 20:30
wieslawpas, niekoniecznie musisz tyć po mianserynie. Najlepiej usypia moim zdaniem Mirtagen. Brałem dłuuugi czas i tolerancja nie rosła. Mała zamuła przez pierwszych kilka dni, ale później to mija. Ale działanie nasenne jest trwałe. Chlorprothixen to neuroleptyk.
Dżejmson

przez wieslawpas 28 gru 2013, 20:42
Mnie ten stilnox wystarcza. Fakt, ze nie odpada sie po nim od monitora, tylko robi cos i zasypia nie wiadomo kiedy. Mniej wiecej po pol godziny. O mirtagenie nie slyszalem.

przez Dżejmson 28 gru 2013, 21:35
Mirtagen to nic innego jak mirtazapina.
Dżejmson

przez cytrynka84 29 gru 2013, 22:09
Kur... nie brałam zolpa 5 miechow .Zazylam wczoraj 1 tabl i normalnie nie spalam cala noc masakra,ale dlaczego,przecież po takim czasie,kiedy nie brałam,powinnam usnac . Nie wiem dlaczego nie spalam??? :?
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez mark987 31 gru 2013, 23:16
A powiedz Cytruska ile przed snem wzięłaś proszki?

przez cytrynka84 01 sty 2014, 13:43
Ok.pol godziny przed snem.

-- 01 sty 2014, 12:49 --

Teraz biore 2 tabl. i zasypiam,ale będzie problem,jak mi się skończą leki :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg