TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 18 cze 2012, 15:01
Czy branie go nie spowoduje jakis nieodwracalnych skutkow, np. czy bede mogla miec dzieci czy beda zdrowe?

Deborach , tego nikt nie wie. Żadne książki ,ani wiedza i mądrość całego Forum nie da Ci 100% odpowiedzi,że tak lub nie.
Ja osobiście nie zaryzykował bym zapłodnienia kobiety na jakichkolwiek antydepresantach ,i tego typu resztą medykamentów. Jestem facetem ,a kobiety to już w ogóle muszą uważać i na zimne nawet dmuchać.
Mi akurat się tak złożyło( szczęśliwie) ,że nie brałem proszków jak " robiłem " syna . Na szczęście wyszedł zdrowy.
Nie znaczy to jednak ,że jakbym żarł kupę leków( jak teraz ) to urodził by się bezręki debil.Jednak nie podjął bym się ryzyka ,by zalać formę na chemicznym psychofarmakodoładowaniu - leczeniu.
Najlepiej ,przed planowanym zajściem w ciążę na trzy miesiące wcześniej oczyścić się z wszelkiej farmakologi ,chemii i całego tego badziewia. Oczywiście jak depresja , ew,co innego pozwoli Ci to zrobić.
Ostatnio dowiedziałem się ,że w pierwszym trysemestrze u ciężarnych kobiet zwykły ranigast może uszkodzić płód!!!
A wiele kobiet łyka to bez zastanowienia, uważając tylko na fajki i alko.
Pozdrawiam. PS. jeżeli nie jesteś z natury bezpłodna ,będziesz mogła mieć dzieci, ale i tak uważnie czytaj ulotki leków i w dobie internetu szperaj pod kątem poczęcia co jaki lek może wystrzelic niedobrego. Producenci najczęściej nie piszą ( dziady jebane) tego w ulotkach.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

TRAZODON (Trittico CR)

przez blackbird 20 cze 2012, 08:56
hej, czy trittico dziala od pierwszej tabletki?
ja wczoraj wzielam pierwszy raz 1/3 tabl czyli 25 mg przed snem i nie moglam zasnac do 3 nad ranem :(
ogolnie nie moge zasnac ale wczorajszej nocy to juz bylo przegiecie
pamietracie kiedy zaczelo dzialac?

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 20 cze 2012, 09:57
Od pierwszej. Przy czym ja od 50 mg zaczynałem.
uzytkownik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez blackbird 20 cze 2012, 12:36
uzytkownik, no ja chyba tez dzis 50 wezme, i jak u Ciebie, od razu zadzialalo na spanie czy ztym nie miales klopotow?

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 20 cze 2012, 14:20
U mnie wizyta u psychiatry zaczęła się głównie od problemów ze snem. Trittico od pierwszej tabletki (jej kawałka - 50 mg) zadziałał.
Aczkolwiek mianseryna zdecydowanie lepiej działa. Po trittico jak się obudziłem, to już raczej klapa do rana była. Na mianserynie można się budzić i spać do rana (dłużej "wisi" we krwi - okres półtrwania).
uzytkownik

TRAZODON (Trittico CR)

przez blackbird 20 cze 2012, 19:34
uzytkownik, ok, dzieki, ja mam nadzieje na lepsze spanie dzis po 50 , mam tez nadzieje ze nie naleze do tych na ktorych tritico nie dziala.

TRAZODON (Trittico CR)

przez blackbird 21 cze 2012, 22:50
booboo, moze ten powrot lekow jest reakcja na odstawienie i po prostu minie za kilka dni?

kurcze ludzie 2 noc z rzezdu biore trittico 50 mg i nic w temacie snu nie ruszylo
wzielam 50 mg 2 godz temu , jest prawie 23 a ja zero sennosci, dowalic jeszcze te 25 ?

TRAZODON (Trittico CR)

przez rhplus90 22 cze 2012, 11:14
Cześć ...
Mam pytanko ?
Wczoraj na noc wziołem 100mg Trittico po 30 minutach miałem dziwne dreszcze(tak jak by mrówki mi po całym ciele biegały )
O mało co nie wpadłem w panike , ale za 5 minut się uspokoiłem , bo nie takie stany przechodziłem w nocy .
I po jakis 20 minutach złapał mnie sen i spałem 7 godzin bez przebudzenia i dzisiaj czuje się dobrze tylko głowa mi pęka jak się patrze za okno na te szare letnie chmury :( .
Więc, Mam pytanie : Czy Trittico na początku może wywołac taki objaw , bo zastanawiałem się nad tym , że może to tak ma być żebym umiał sobie poradzić z lękiem ??
Kto nigdy nie żył , nigdy nie umiera....
Nic nie utraci ten co nie miał nic...
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota :(

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 22 cze 2012, 11:29
Jakie masz docelowe dawkowanie? 150? Jesteś na etapie 2/3 tabletki?
uzytkownik

TRAZODON (Trittico CR)

przez rhplus90 22 cze 2012, 11:43
Tak 150 / 2/3

-- 22 cze 2012, 12:17 --

Jak myslisz , za duza dawka ?
Kto nigdy nie żył , nigdy nie umiera....
Nic nie utraci ten co nie miał nic...
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota :(

TRAZODON (Trittico CR)

przez Michuj 22 cze 2012, 13:03
Zastanawiam się czy na następnej wizycie nie zapytać doktorka o trazodon. Libido w stanie agonalnym i efekt nasenny mirtazapiny - zerowy. Chociaż śpię dobrze ;P
Ma ktoś z was porównanie trazodonu do mirtazapiny? Ewentualnie mix z wenlafaksyną jak by się sprawdził?
Loża szyderców

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 22 cze 2012, 13:07
Nie jest duża. Też byłem na 150 mg. Przetrwasz początek i będzie OK. Po kolejnym podwyższeniu dawki za te 2-3 dni znowu poczujesz "sypialniane" uderzenie ;)
uzytkownik

TRAZODON (Trittico CR)

przez Michuj 22 cze 2012, 13:08
a przymułka następnego dnia jest do zniesienia? brał ktoś z was rozkruszając tablety żeby usunąć przedłużone uwalnianie?;)
Loża szyderców

TRAZODON (Trittico CR)

przez blackbird 22 cze 2012, 13:22
jaka braliscie najnizsza dawke poczatkowa?
na spanie to na mnie kiepsko dziala, dzis biore cala tabletke 75mg - trzeci czwarty dzien na trittico, najpierw bylo 25, potem 2 dni na 50, zero reakcji albo jeszcze gorzej ze spaniem niz bylo.

Sortuj wg