Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kasia000 04 gru 2011, 16:19
czytałam juz tam wszystkie posty,nie mam już siły czytać...dzięki
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez aredhel 04 gru 2011, 17:55
Ja w ogóle czuję jakbym się wypaliła. Mam wrażenie, ze wpadam w depresję i nic już w życiu nie osiągnę. Jestem strasznie podatna na sugestie. Wystarczy, że obejrzę jakiś film, czy cokolwiek i już czuję, że dana tematyka chodzi mi po mózgu. Ostatnio na przykład oglądałam film z najnowszego pokazu Victoria's Secret, tak dla relaksu i poprawy humoru. I owszem humor mi się poprawił, ale gdy poszłam do łazienki się wykąpać i spojrzałam na siebie w lustrze to zaliczyłam załamkę, że jak ja w ogóle wyglądam. I mam tak ze wszystkim. Obejrzę film o prawnikach to żałuję, że nie poszłam na prawo, obejrzę o architektach to myślę: mogłam iść na architekturę... jakoś nie potrafię się odnaleźć sama ze sobą. Chętnie poszłabym znowu na sesję do psychologa, bo bardzo mi to pomagało, ale niestety nie mam na to na razie pieniędzy. Teraz w dodatku cały czas boję się tego rezonansu, tego czy oko w końcu będzie zdrowe, czy przejdzie migrena, czy w głowie mi coś nie pęknie. Nie wiem gdzie się podziała tamta dziewczyna z liceum, pełna ambicji, marzeń i nastawiona na konkretny cel. mam 21 lat i czuje, że się starzeję, że już mam z górki, że wszystko jest już za mną. Zaprzepaściłam moje życiowe szanse. Strasznie mnie to dołuje. Zaraz będę mieć 25 lat, potem trzydziestka na karku i koniec wszystkiego, o ile oczywiście do tego czasu nie umrę bo cały czas się z tym liczę. Nie wiem jak ja dalej podołam.Czasem mam wrażenie, ze niedługo totalnie zwariuję, przestanę mieć kontrolę nad sobą i rzeczywistością, zrobię coś głupiego, albo okropnego już nawet nie chcę wymieniac co bo sama myśl o tym mnie przeraża. Po prostu zachoruję psychicznie. Czuję, że w końcu i tak będę musiała zgłosić się do psychiatry i ta myśl szczególnie mnie dobija. Wyobrażacie to sobie?! Mam 21 lat i już muszę się leczyć bo nie daję rady! To jakaś życiowa porażka... Jestem do niczego, jakaś słaba, walnięta ciepła klucha. Nie wiem co się ze mną stało. Kiedyś taka nie byłam, byłam normalna. A teraz? Wystarczy, że zaczęłam wchodzić w dorosłe życie i już na starcie się posypałam. Ujawniły się wszystkie moje słabości, mój umysł jest jak z waty cukrowej- delikatny i bardzo niestabilny. Beznadziejna jestem. Nie wiem, czy znajdzie się w przyszłości jakiś facet, który da radę wytrzymać ze mną więcej niż rok...

przez George 04 gru 2011, 19:20
kasia000 napisał(a):czytałam juz tam wszystkie posty,nie mam już siły czytać...dzięki

Po co się katujesz, skoro fachowcy już Cię zdiagnozowali?
Ad maiora natus sum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Czapla 04 gru 2011, 19:48
Ja dzisiaj nie mam siły na choroby. Kolejny dzień mam koszmarną migrenę, ale to nic..

Dzisiaj rano zmarł mój Tata..

Nie muszę Wam pisać w jakim jestem stanie...

przez nextMatii 04 gru 2011, 20:22
Czapla trzymaj się...myslami jestesmy z Tobą..
nextMatii

przez Ardash 05 gru 2011, 08:25
Czapla wyrazy wspolczucia, trzymaj sie jakos.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez kasia000 05 gru 2011, 08:54
George napisał(a):
kasia000 napisał(a):czytałam juz tam wszystkie posty,nie mam już siły czytać...dzięki

Po co się katujesz, skoro fachowcy już Cię zdiagnozowali?

Bo na forum gazeta.pl,są tacy co mają IGM ujemny a leczą boreliozę..ech zresztą tym się akurat mało przejmuję,bo tak wszyscy ją leczą a chyba nikt tak naprawde jej nie ma,martwi mnie tylko zatkane prawe ucho,laryngolog nic tam nie widzi,po środkach przeciwzapalnych przechodzi,jest ok..więc co to..?licze na to ,że to zapalenie zatoki szczękowej od górnej 5-tki,jutro wyrywam.

przez eremzet 05 gru 2011, 11:22
Zablokuj sobie forum gazeta.pl bo tam grasuje banda debili.
Diagnozuj się u lekarza, a nie na forum internetowym! Wyniki masz dobre - NIE MASZ BORELIOZY.
Dzisiaj byłem u laryngologa - rzeczywiście mam trochę zapchane zatoki, ale dostałem receptę i będziemy się leczyć. Poza tym gardło czyste - ufff... Jarał człowiek jak głupi i teraz sam się stresuje :(
Ja jutro mam debiut u psychologa. Mam nogi jak z galarety...

przez kasia000 05 gru 2011, 12:37
Byłam dziś u lekarza z wynikiem u internisty mojej lekarki -krzywa cukrowa w noremie cukrzyce wykluczono,borelioze też..
żadnego IGG mam nie robić bo nie można odróżnic blizny serologicznej od choroby a choroby u mnie brak,ani objawów,ani IGM dodatniego..więc daje spokój..
Tylko te cholerne ucho!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez paradoksy 05 gru 2011, 12:39
kasia000, może masz po prostu zapalenie ucha, skoro po przeciwzapalnych przechodzi.
paradoksy

przez kasia000 05 gru 2011, 12:48
ech..czytałam na forach gdzieś chyba zagranicznych ,że jednej tez tak zatykało się ucho i miła boreliozę..ale wiem ,że jest jeszcze tysiące innych chorób więc nie przypisuję już tego boreliozie,moze mam zapalenie zatoki szczekowej...jutri ide do chirurga za zabieg i usuwam 5 tkę górną.

przez Smelka92 05 gru 2011, 16:45
Z mną dzisiaj kiepsko , mam jakieś zgrubienie na szyi wydaje mi się że jest ono duże i po drugiej stronie takiego czegoś nie mam. To bankowo rak tak sądzę . A no i doszły mi jakieś dziwne krwawienia z miejsc intymnych a w piątek miałam temperaturę [ 37.5 ] oraz bóle w klatce piersiowej dosyć silne , przeszły dopiero jak poszłam na imprezę i skupiłam się na kłóceniu z ludźmi zamiast na chorobach . Kurde wydaje mi się że na prawdę mam tego raka , w dodatku rozsianego i nie ma dla mnie szans . Na badania nie pójdę bo się boję oczekiwania na wynik i tak wystarczy że teraz umieram z strachu bo muszę wyrobić książeczkę sanepidowską i wydaje mi się że jakieś tam nieprawidłowości wyjdą ...to napewno rak ; (
Ps: Macie jakieś zgrubienia na szyi ?

przez clone 05 gru 2011, 17:30
Znajoma mi osoba miała, bardzo duże. To był węzeł chłonny i zniknął po jakimś czasie. Poza tym ja mam tego dużo, już jakoś od roku, mam w miarę dobre wyniki i trzymam się dobrze. Teraz nadszedł czas infekcji, więc ja nie martwiłbym się takimi błahostkami. To normalne, że węzły mogą się powiększyć.

przez mephion 05 gru 2011, 17:31
Może to tylko powiększone (niesymetrycznie) węzły chłonne spowodowane zwykłą chorobą wirusową lub bakteryjną?

...wyprzedzony przez Clone :-)

Sortuj wg