Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 22 gru 2010, 20:47
Troche szyjne pomacałam :D Ale tylko trochę. Może wczoraj przy myciu okien mnie owiało... Ale juz to ucho nie boli. Przecież Asia sama pisałaś, że jakby coś było w śliniance to by spuchło, a Tobie nie puchnie :mrgreen:
I znowu czytałaś w necie .... :nono:

przez joakar4 22 gru 2010, 20:55
teraz, tylko pamiętam jak czytałam w zeszłą środę. I pamiętam, że czytałam jakąś pracę na temat raka ślinianki i było tam we wnioskach napisane, że objawem guza ślinianki jest jej powiększenie.. I jak sprawdziłam w necie powiększenie ślinianki to twarz puchnie.

[Dodane po edycji:]

To pewnie od okna, przecież wczoraj strasznie wiało.

No i mówiłam pani dr, że się martwię, że to coś ze ślinianką i ona powiedziała że nie. Więc muszę wierzyć. Ta druga też nie wspomniała, że to ślinianka. A gdyby to była ślinianka to ten na usg może to sprawdzić.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez mel89 22 gru 2010, 21:21
Jak to co sprawdzać :P Szyjkę! :smile: i tą nadżerkę. i te krostki na niej. ale nie było wziernika :why: Muszę przez allegro kupić chyba. I w ogóle to znów mam upławy :why: I dzisiaj mnie tak brzuch bolał jakbym miała okres mieć.
Ja też odwaliłam zakupy świąteczne, jutro jadę. Niespecjalnie się cieszę, ale cóż zrobić, jakoś trzeba przetrwać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 22 gru 2010, 21:38
mel89 moze dostaniesz okres a upławy to to samo co plamienia??bo upławy tez moga byc brazowe jak plamienia i jak to rozpoznac:> :silence:

przez olinelka 22 gru 2010, 21:43
a no widzisz Asia. Wiec to nie ślinianka :D Ja Ci powiem , ze też przez chwilezaczęłam myśleć teraz , ze moze to ucho czy te węzły to od ślinianki ale skoro twarz puchnie to w takim razie nie ma się chyba co martwić :uklon:
Mel o matko jedyna! Przestań z tym wziernikiem , bo i tak nie zobaczysz tego co ginekolog, a jeszcze sobie coś wmowisz :shock: . Macasz, macasz bez opamiętania i widzisz, podrażniasz tą szyjke i nadżerkę, upławy Ci się pojawiają myślisz że tak same z siebie? Bo ja mysle że od macania :roll:

przez mel89 22 gru 2010, 21:46
Ewelina, mi się zawsze wydawało że upławy i plamienia to to samo :shock: Chociaż jak się mówi "plamię" to chyba chodzi o krew, ale nie wiem.. upławy to biała, żółta wydzielina, która zostaje na bieliźnie. Ja to w ogóle nie wiem kiedy jaka powinna być, byłam zielona w temacie dopóki się nie zaczęło dziać :?

Anecia - no jak nie zobaczę :P W lusterku zobaczę! Poza tym już zamówiłam wziernik na allegro. I się nie macam już obłędnie, wiesz przecież :) Ale teraz jak sobie pomyślę że jak się tak macałam to zrobiłam dużo dużo gorzej i teraz dopiero mi się zrobiło :why: Dlatego muszę to zobaczyć.

przez olinelka 22 gru 2010, 21:49
To może i ja sobie kupię , zeby sobie pooglądać :mrgreen:

przez perla86 22 gru 2010, 21:54
mel89 nie raz tak jakby serowato z tego co czytalam ale nie caly czas. PLamienia to raczejnie krew tylko tak brazowo cos takiego teraz mialam ale nie wiem czy to n ie owulacyjne kurka w styczniu ide do gina ustale termin ehh. 2marca do gastrologa ide

przez mel89 22 gru 2010, 22:04
Ewelinka, serowate to przy grzybicy. Biało-żółtawe to przy infekcji bakteryjnej, ja właśnie mam takie :(

Aneta - po co Ci? :P Tylko żeby sobie pooglądać? To może męża poproś :D Prezent na gwiazdkę, hihi.

przez perla86 22 gru 2010, 22:06
ale ja nie razmialam serowaty sluz przez jeden dzien n p i jak czytalam to wiele kobiet tak ma :bezradny:

przez joakar4 22 gru 2010, 22:07
Ewelina jak upławy są takie jakby serowate to świadczy o grzybicy pochwy. Idź do ginekologa jak Ci się to powtarza a jak nie możesz teraz to posmaruj clotrimazolem to doraźnie pomoże, ale jak się powtórzy to konieczny antybiotyk.
Ale upławy mogą być też ciemnawe i takie świadczą o infekcji, nadżerce itd.
Bo plamienia to wg. mnie krew.

Mel ale przecież Ty się za przeproszeniem na tym nie znasz. Jak rozróżnisz czy to co widzisz jest normalne czy patologiczne, no przestań. :D Nie wkładaj sobie tego wziernika, a jak sobie krzywdę zrobisz. Przecież ginekolodzy Cie badali.

Ewelina a jak miałaś ten śluz serowaty to potem Cię piekło? Bo jak nie to chyba nie grzybica.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 22 gru 2010, 22:20
Asia nie piekło mnie nic niemam tego teraz tylko mialamplamieniaale brazowe i ja wiem ze przy nadzerce tomoga wystepowac wtedy kiedy chca a ja mialam juz drugi raz w 17 dc czyli tak w polowie cyklu a sa plamienia owulacyjne i wiemzemoga byc one brazowe nie tylkokrew czytalam i pytalam ginekologa .ide w styczniu a teraz biore lek remens na zaburzenia miesiaczkowania ale one tez sa na infekcje ale jak robilam cytologie to nic mi nie wyszlo :bezradny:

przez mel89 22 gru 2010, 22:23
Asia, no wziernikiem sobie dziury w brzuchu nie zrobię, poza tym jeszcze go nie mam, dopiero zamówiłam. i jest plastikowy.
Przy grzybicy nie piecze raczej, tylko swędzi. Przy bakteryjnych infekcjach piecze ( i mnie piecze czasami, np. po nocy:/)

Ewelina, jak masz cyto dobrą to nic się nie dzieje złego. Pewnie to owulacyjne plamienia były, nie bój się. Albo złapałaś jakiegoś grzybka, to też nic strasznego. Pewnie z 70% kobiet która by teraz poszła na badania miałaby jakąś infekcję.

przez perla86 22 gru 2010, 22:28
mel89 a wiesz ze podobno lepiej nie usuwac ani nic nierobic z nadzerka jelsi sie jeszcze nie rodzilo to mi mowila kolezanka ktora teraz prowadzi ciaze u profesora za zadne skarby. Ja sama nie wiem mialam dwa dni jakby plamienia brazowe izniklo juzsadze ze infekcja to raczej sama by nie przeszla tak szybko.

Sortuj wg