Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bmm 11 maja 2015, 21:42
Miliony dentysta wtedy wylaczyl mi tego zęba tylko było to bolesne. Ale lekarz powiedział że każdą intencję czy zapalenie w ciąży trzeba wyleczyć bo nieleczone powodują więcej szkody niz korzyści.
bmm

przez Mili89 11 maja 2015, 22:14
zobacze mam nadzieje, ze cos poradzi...eh i znow dodatkowy stres :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez nerwa 12 maja 2015, 08:25
Ja dzisiaj wstalam z takim otumanieniem w glowie, ze zastanawiam sie czy nie walnąć jakiejś kawy.
bo czuje sie, jakbym miala wate w glowie, a jakos trzeba przeciez zyc.
Tyle, ze po kawie moze byc gorzej :bezradny:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 12 maja 2015, 09:24
Ehh mam dodatykowy problem - zawroty glowy :( Wczoraj tak mialam ze dwa razy i dzisiaj przed chwila znowu (az musialam sie polozyc na chwile).
Najbardziej boje sie, ze takie kolowanie trafi sie jak np. bede prowadzic samochod dzisiaj... :hide:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez zagubiona00 12 maja 2015, 10:37
nerwa, musisz się uspokoic, bo im bardziej będziesz myśleć o tym, ze Ci się to przytrafi podczas prowadzenia auta, tym większe prawdopodobieństwo, ze tak właśnie będzie. Nawet gdyby do tego doszło, to z jedziesz na pobocze i poczekasz. A jak się nie da to staniesz na środku drogi. Z każdej sytuacji i jest wyjscie, nie panikuj. A teraz, myśl pozytywnie, taki piękny dzień :)

przez pralinka1 12 maja 2015, 11:12
Witajcie, od jakiegoś czasu dokucza mi kwaśny smak w ustach, zwłaszcza rano. Widać niewielki nalot na języku bliżej gardła. Poradźcie coś, proszę.
Miewam też bóle pod prawym żebrem ale ponieważ zdarzają się od czasu do czasu już od 10 lat i kilka usg oraz 2 gastroskopie nic nie wykazały to staram się tym nie przejmować. Jak poradzić sobie z tym kwasem ?

przez alu 12 maja 2015, 11:34
pralinka1, miałam tak kiedyś - właśnie kwaśno-gorzkawy posmak w ustach, obrzydliwość! Poszłam wtedy do lekarki medycyny naturalnej (akupunktura i te sprawy), powiedziała, że to stricte nerwowe, dostałam zioła i po 2 dniach przeszło jak ręką odjął.
alu

przez nerwa 12 maja 2015, 13:09
zagubiona00, no wlasnie wiem, myslenie o tym pogorszylo niestety sprawe :-/
Tzn. dalej mam taki scisk itd. ale wydaje mi sie, ze to od zmiany cisnienia moze byc (idzie niż). Ale ja sie tak na tym skupilam, ze zlapalam juz stresa, co oczywisci epogorszylo sprawe.
Musialam jechac do pracy, i tak jade, jade... oczywiscie caly czas myslenie, no i zaczal sie - coraz większy lęk mnie łapał. I wtedy pomyslalam, nie ma opcji - zawracam.
Juz jak zawracalam na swiatlach to prawie dostalam ataku paniki (bo czekac trzeba bylo). ehhh

Wkurza mnie, ze u nas takie nawet w miare normalne objawy (ktore pewnie kazdemu od czasu do czasu sie trafiaja) rosną do nie wiaodmo czego :(

przez marta80 12 maja 2015, 13:11
hej....a ja znow akcje...jelitowe i rano kibel..nie mam juz sil((:niby sie nie denerwuje niczym a pierwsze co jak sie budze....scisk w brzuchu i kibel...bulgotanie przelewanie....bol jak nie z jedenj to z drugiej nie mam juz sil((((((((((((:

przez nerwa 12 maja 2015, 13:17
marta80, a ja z kolei z rana przewaznie mam taki scisk w zoladku, ze jak myje zeby to zawsze malo sie nie porzygam :P

przez pralinka1 12 maja 2015, 13:21
U mnie też niestety ostatnio na tapecie rewolucje żołądkowo - jelitowe. Rano po przebudzeniu często ból i kibelek. W ciągu dnia wzdęcia, uczucie pełności nawet po drobnej przekąsce. Chwilowe bóle pod prawym żebrem ... Zjem cokolwiek i kamień w żołądku. Dokładnie czuję, gdzie leży w żołądku to co zjadłam.
A od ponad tygodnia doszedł jeszcze ten kwas w buzi, gardle. Pojawia się razem z nalotem z tyłu języka. Takie dziwne, nieprzyjemne uczucie suchości w ustach.
Najgorzej jest na drugi dzień po alkoholu.
Czy to nerwowe czy coś się dzieje ?

przez zagubiona00 12 maja 2015, 13:30
nerwa, następnym razem nie zawracaj tylko spróbuj przeczekać ten moment, stań gdzies, wyjdz, przewietrz się i wróć. Nie uciekaj od tego, bo wtedy tego nie pokonasz, a tak małymi kroczkami, wierzę w Ciebie. Musisz spróbować stawić czoła temu, bo ta panika zależy od Ciebie, przede wszystkim nie nakręcać się. Uda Ci się.

marta80, może spróbuj wziąć coś na zagęszczenie, może wtedy tak zaraz po wstaniu nie będziesz musiała leciec do kibelka. Stres jest ukryty w podświadomości, wiec nawet jak myslisz, że niczym się nie stresujesz, to jest inaczej.

pralinka1, wydaje mi się, że taki nalot nie jest niczym zlym, może za mało pijesz, za mało witamin z grupy B, organizm wysyła sygnały po prostu, ze są jakieś niedobory, nie masz się czym przejmować :)

u mnie, dzień jak codzień w sumie, neutralnie bym określiła :)

przez angie1989 12 maja 2015, 13:49
Hej kochane jak u was? U mnie nadal na tapecie chloniak... Czasem coś zaswedzi i zaczynam panikować. Myślicie że ten świąd na prawdę psychogenny?

przez Mili89 12 maja 2015, 14:13
nerwa, tez tak mam, ze jak sie bardzo obawiam ataku to ten lek tak narasta az osiaga pelna panike... mam tak w sklepie... jak juz uciekam do wyjscia to jestem jakby w transie nieobecna to okropne...
wczoraj u dentysty przeplukal mi czyms antybakteryjnym tego zeba i kazal plukac plynem antybakteryjnym... dzis ide jeszcze do swojej dentystki zobacze co powie, boje sie, ze jednak trzeba antybiotyk...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Sortuj wg